psychopat m. kdo trpí psychopatií
psychopatie [-ty-] ž. lehčí duševní úchylnost

Pixel
Verdana - Times New Roman

Obsah
Bředen
123 4567
8910 11121314
151617 18192021
22232425262728
293031 ........
Duden
...... 1234
567 891011
121314 15161718
192021 22232425
262728 2930....
Kreten
..........12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 ............
Čerten
..123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930.. ......


Related...
Den94ek '98 (nedokončený) - Den94ek '99 (leden - únor) - Den94ek '99 (březen - duben) - Author Info
Anal Sex And Jesus - Defekační odysea - Dr. Gizmo - Slohová práce - Test
Dospívající dívka Edit97 - Moje internetová noční můra
Guestbook - Public Enemies List - Starring - OAQ/Once Asked Questions
Sucks (Radio Mix) - Sucks (MF Extatic Mix) - VTM - 22/Stolice


Oblíbené linky a linky, které nás rovněž linkují...
Vzorky (sladký domov) - XE! (druhý domov) - Netradiční matematika (třetí domov; holobyt)
Doodie.com (dokonalý fekální humor) - Depeche Mode CZ (MF v akci)
Stránky M. Petříčka (Quake, CD zadarmo) - Adamousovy stránky (DM) - RTSovy stránky (ostuda :)
Page After Long Beeping Smashitary Clouds (Kakanova HP) - VTM (nepopsatelné)


Nekonečná anketa...
Zasíláte:
 OAQ - veřejný dotaz     Neveřejný dotaz/vzkaz     Subscribe Update Service

OAQ/Once Asked Questions
(otázky do 22-06-99)K případnému grafickému linkování použijte následující ohavnost (7,5kB)24-6-99
 • Johohóó, už čtvrtý čtenář Den94ku se stává televizní hvězdou! Po triumfálním vystoupení M.F. v Áčku a mojí & Kakanově premiéře ve VTM se dnes stává členem našeho klubu také Adamous, jehož jméno zaznělo v Party servisu na konci Paskvilu. Velice půvabné stvoření K.K. sice neváhalo jeho jméno mírně fragmentovat ("...no a Adam......ous..? Promiňte jestli vám komolím ty jména.." :), ale právoplatným členem klubu se stává tak jak tak.
  Btw. pokud jste byli i vy (zmíněni) v televizi, neprodleně se hlaste skrze neveřejný dotaz v Nekonečně anketě!

  23-6-99
 • Mokro, zima, hlad, Quake, Aux, repeat, Windows, Sex, Drugs, God, Cash, America.

  22-6-99
 • Audiofind.com se lepší a lepší - v poslední stahovací křeči jsem shledal, že se zde nachází i projekty typu Laibach či Juno Reactor (ač povětšinou uboze zastoupeny). Zřejmě nejdelikátnější kousek jsem vyšťoural hluboko v kategorii "Gothic", a to vinou zparchantělého autora běžným searchem téměř nenalezitelný song Ultra od KMFDM (zparchantělý autor napsal do ID3 tagu "K*M*F*D*M", to je to). Tuto MP3 vřele doporučuji jako doprovod k večeři v rodinném kruhu; počítejte ovšem s tím, že vám tento sonický armageddon sfoukne svíčky :)

  21-6-99
 • Ulbrchecht! Na slavné Eso fórum (nutný klik na "Vzkazy", věřím, že jste se dovtípili) zavítal sám famózní komentátor Esa a poděkoval Kakanovi za to, že udržuje tuto stránku naživu. Zřejmě jeho příspěvky nečetl, ehm.

  20-6-99
 • A ZASE!! Napnutý jak uzdička na péru, zda bude Hellraiser IV stejný kulturní dlabanec jako díly předcházející jsem vydržel čekat až do 1:55, kdy jsem se opět dozvěděl, že nadějné vysílání podruhé przní slabomyslný hokejový přenos. Doufám, že autoři těchto dvou faux-pas budou v pekle za trest lízat žiletky.
 • Stephen King leží v nemocnici! Před jeho domem ho srazilo auto a slavný hrůzopisec skončil s polámanou nohou a proraženou plící. Vzhledem k tomu, že je autorem nejkvalitnější knihy, kterou jsem kdy louskal, nesklízí z mé strany řidič auta přílišné sympatie.
 • Těsně po půlnoci jsme spolu s Kakanem a R.M. sledovali Červeného trpaslíka (britský seriál). Ke konci honila hlavní hrdiny jakási nestvůra, zaujaly nás její ústní projevy - jednalo se totiž o vyripované samply z Dooma. A to nebyla praseti (originální autor zvuků) ani trošku podobná.
 • Po delší odmlce se vrací fotoromán a dlužno podotknout, že je tentokrát o mě :) Ten věk jim ovšem nepasuje.
 •    


  19-6-99
 • Reinkarnační plán. Bez e-mailu jsem jako bez levého varlete, což mě staví do téměř impotentní role. Vybírat webový POP3 je vzhledem k naší úchvatné síti nemyslitelné a web-based e-mail je prostě humus. Veškerou poštu tedy od pondělí valím na fk101@beverlyhills-90210.com, odkud se bude forwardovat na Post.cz. V druhé fázi si vzhledem k akceptovatelnému paušálu 89,- (+ kilo, pokud budu vybírat 1x denně po 19:00 a stihnu to za 4 minuty) plánuju brzo zřídit e-mail domů. Ve fázi třetí provede pečlivě vybraný (hodný) jedinec změnu forwardingu na Beverly Hills a pošle mi všechnu dosavadní poštu z Postu nacucnutou přes POP3 (těšíš se, Radku? :)...
  To se mi povedlo. Jak (vy)mazané.
 • Na obzoru se blije ostošest(náct). Českou scénu přicházi oblažit další příšerná chlapecká skupina jménem V.I.P. V sobotu jsem s nimi viděl 3 rozhovory, v každém křečovitě svedli řeč na skandál okolu Lueticu (viz 08-06-99, 16-06-99) a bez jakéhokoliv varování začali naživo zpívat svůj první shit. Ulbrblink.

  18-6-99
 • S prsty upatlanými od HTML jsem finálně dokončil Megaanketu. Všichni povinně vyplnit!
 • Za okénkem se sdělením o uplynutí trial periody jsem zahlédl pracovní prostředí FrontPage 98 - nebylo podobné FrontPage Express. Jenom aby nebylo podobné zpracování HTML kódu pro preview..

  17-6-99
 • Pavel je díra. Zcela bezostyšně smazal rozhodně nejproduktivnějšího usera na školním Novellu, tedy mě. Tím také zrušil zajisté nejnarvanější e-mail, který tento ústav zažil (oboustranný průtok přibližně 10MB měsíčně). Tedy můj. Dotazy do OAQu jsou tedy kde? No kde? Ano, tam.
 • Dneska jsem poprvé s vidinou komfortní práce ve všemi vychvalovaném programu slavnostně pustil FrontPage Express. Nahrál jsem stránku den94ek.htm a zděšením jsem shodil na zem sloupec čítající 19 CD. Ne, nevím, jaký je rozdíl mezi FrontPage Express a FrontPage 98, ale pokud jsou si tyto produkty aspoň trochu podobné, pak si zcela jistě odpustím oba dva. Když už je editor a prohlížeč od stejné firmy, mohla by v nich stránka vypadat stejně. WYSIWYG? No to určitě.

  16-6-99
 • Generální sponzor Lueticu oznámil, že chlapce přestává dotovat. Demo kazeta jej přesvědčila, že vokály opravdu nazpíval někdo jiný a to mu připadlo natolik pobuřující, že s hošánky končí spolupráci. Poněkud mě překvapuje, že se o tomto faktu dozvěděl až nyní; docela jasně to vyplývá z jejich koncertních extempore (viz 08-06-99).
 • Windows 98 mi ještě ani jednou nespadly!! Tři a půl dne aktivní práce bez pádu, není to něco jako světový rekord? Jinak jsem shledal potěšujícím fakt, že WordPad teď umí číst i dukementy z Wordu 8, takže nemusím tu sračku instalovat (tedy Word).
 • Abych předešel trapným omylům: včera inzerovaný engine Descenta na 4kB samozřejmě NENÍ ořezávka originálního kousku, nýbrž zabijácky naprogramovaný engine k nerozeznání podobný tomu descentnímu. Mimochodem, v těch čtyřech kilech je i hudba pro Gravis :)

  15-6-99
 • M.P. zdatně pokračuje v ořezávání Quaka (sehnal zdroják, ale pššššt). Nový rekord je tedy 1170kB, čili Quake 1070kB + 100kB dekomprimační program (zahrnuje dm3, dm4 a modely nezbytné pro deathmatch, nezvučí).
  Jinak zde mám pro všechny ořezávače malou inspiraci, a to skoro kompletní engine Descenta + textury na 4kB (stáhněte si to, je to fakt v prdeli).

  14-6-99
 • Autoři seriálu Trojka (Three) by měli akutně podstoupit sérii lékařských vyšetření. Po autorech snímku Síť a seriálu Brutální Nikita jsou tito výtečníci dalšími experty, kteří si představují činnost počítačových programů jako Hurvínek defekaci. Ani tentokrát si neodpustili šílené vizuální kreace, které vzbuzují dojem, že ve vládních organizacích se pracuje s programy, které vytvořil nějaký opravdu zdatný demař. Mnohem uchvancancující byla však identifikace jedince na základě videosekvence, ve které onen jedinec asi na sekundu ukázal bříško ukazováčku - na středně velkém monitoru mělo velikost přibližně 2x1cm. Z tohoto miniobdélníčku získali specialisté otisk prstu... ten film musel mít ale sakra rozlišení.
 • V souvislosti s blížící se koupí nového hradla přišel čas na povinný upgrade Win95 na Win98 (kvůli AGP a USB podpoře). Tato akce mi přinesla veliké překvapení - byla totálně bezbolestná. Přestože jsem Win95 bez skrupulí smazal do posledního datíčka (no dobře, zkopíroval jsem si plochu a Nabídku Skart..) a Win98 nainstaloval načisto, podařilo se mi po 4 hodinách práce upravit prostředí na stav podobný původnímu... a víc si nepřeji.
 • Podle časopisu Ano mají sklony k rychlému výronu semene muži, kteří v pubertě potají a hekticky masturbovali (hezky řečeno). Blbost, já říkám trénovat, trénovat a zase trénovat.

  13-6-99
 • Z hlubokého pohnutí nad současnou kulturní scénou zakládám uměleckou skupinu Kanál. Zájemci o vstup do hnutí nechť se hlásí skrze neveřejný dotaz v nekonečné anketě (skupina akceptuje jakoukoliv formu umění).
 • Moje tvrzení, že hokej sucks bylo opravdu unáhlené. Měl jsem být totiž daleko vulgárnější. Zrušení hluboce meditativního dramatu Hellraiser III: Peklo na Zemi kvůli něčemu tak plytkému jako hokejový zápas je políčkem do tváře všech kulturních nadšenců.
 • Jo.

  12-6-99
 • Kakan zcela ponížil mé vědomosti ohledně Dooma šokujícím tvrzením, že motorová pila nemá nekonečné ammo (!!!). Po blíže nespecifikované době (20min) nepřetržitého řezání by se měla údajně přepnout na ruku s boxerem s tím, že už nejde zpět zapnout. Kakanovi se to prý povedlo, já jsem po dvacetipěti minutách nepřetržitého pílení ze zoufalství rozřezal výbušný sud, což mě degradovalo na pár metrů roztahaných střev.

  11-6-99
 • Včera "skončila" válka v Jugoslávii. Ze všech možných zpráv, sloupků a komentářů mě nejvíce rozjařila následující věta z Moravského Dne:
  BRUSEL - V pátek, nejpozději v sobotu překročí hranice Kosova podle diplomatů první z 18 500 vojáků rozmístěných v Makedonii pod velením britského generála Michaela Jacksona.
  Ach Majkle, kdy ty se zastavíš :)

  10-6-99
 • "Sama doma" je dle mého názoru fatálně neproduktivní pořad. Být já v ředitelství ČT, změním hned název na "Sama Dooma?" a udělám z něho základní mediální kámen ženského multiplayeru.
 • Kakanova story ze života blondýnek mi na poslední chvíli s nevídanou vervou okořenila (předtím ještě) nijak zajímavý den: jacísi dva anonymní účastníci tramvajové dopravy si vyprávěli vtip o blondýnkách, jehož pointou bylo tvrzení (neřkuli fakt), že blondýnky mají v hlavě vákuum. Po vyslechnutí se otočila s revoluční jiskrou v očích před nimi sedící zástupkyně inkriminovaného plemena a pronesla větu (cituji): "No lepší něco než nic."
  Terezka je vlastně celkem chytrá holka.

  9-6-99
 • G. neváhal a rozjel se do Karlových Varů obhájit ve státním kole naši neslavnou SOČku. Já jsem se účasti vzdal, jelikož v informačním listě nebylo nic o zajištění ubytování na pokojích s předinstalovaným Quakem, čímž si to u mě organizátoři poněkud rozházeli.
  Každopádně doufám, že mi G. doveze diplom jako z krajského kola :)

  8-6-99
 • A zase Bravo GRIL! Hned na třetí straně je článek o chlapcích z Lueticu, naprosto odzbrojujícím se mi jeví Martinův výrok ohledně maličkého problému, že jejich songy zpívá kdosi jiný: "Máme vokalistu jako každá druhá skupina, ale zpívat umíme, a doufám, že nám fanynky dají šanci to dokázat! Všechno je to lidská zlomyslnost." Opravdu nevím, jak to s tím vokalistou myslel. Vokalist(k)u má zřejmě každá skupina (nejedná-li se o projekt instrumentální), ovšem dle navyknuté tradice to bývá obvykle stejný člověk, který "pěje" píseň v klipu či na pódiu. Chlapci jsou v tomto směru zřejmě buřiči. Z třetí ruky, je shodou okolností moje pravá (RTS :), jsem získal informaci, že chlapci zpívají drtivou většinu z playbacku, akorát na konci se přepne playback na mikrofony. Zní to velice nenápadně ;)

  7-6-99
 • Ve škole, kam stále docházím z pietních důvodů (= Internet), jsem potkal Šmardu. Musel jsem se opět řehotat, jak neobratně používá slovo "piča". Jde o to, že lidé, kteří se této mluvě dlouho vyhýbali poté vyslovují podobné výrazy s jakousi opatrností a téměř neznatelným ztišením. A někdy navíc na poslední chvíli zamění "č" za nějaké jiné písmeno, takže to zní ještě debilněji. Slovo "kurva" kupodivu podobnému komolení nepodléhá... divné.

  6-6-99
 • Ve Velké noční hudbě byl videoklip Smack My Bitch Up, který jsem zde nedávno tak hojně propagoval (viz 16-03-99).
 • Druhý pokus o hraní Daggerfallu. Celou následující noc se mi honily hlavou slova jako chaos, záseky, nehratelnost, kreténnost, nemám rád Xngine apod. Ne, z tohoto mráčku nezaprší.

  5-6-99
 • Volejte spasiteli se dnes vydařilo více než kdy jindy. Na obřazovce se zjevil nový padre Vávra, který stihl říct pouze "Příjemné sobotní poledne vám všem, ať už jste doma nebo někde.." a byl odseknut modrou obrazovkou se sdělením "Vážení televizní diváci, tato textová informace nahrazuje pirátský pořad společnosti Česká nezávislá televizní společnost spol. s r.o., který nemohl být odvysílán, neboť byl zařazen v rozporu s pokyny společnosti CET 21 spol. s r.o.; Využijte prosím tuto pauzu k občerstvení, za chvíli jsme zpátky." Tato vpravdě nedietní hláška tam posléze setrvala celou půlhodinku. Schválně jsem večer sledoval Televizní n@viny, kde se ukázalo, že původní padre (Železný) už seděl ve studiu a připravoval se na kázání, načež mu přišli spolupracovníci sdělit, že pořad je už dávno předtočený s někým jiným. Padreho to zřejmě natolik vytočilo, že se rozhodl konkurenčního vůdce televizního lidu umlčet. To je sranda :)

  4-6-99
 • A ještě jednou E. S nejlepšími úmysly jsem jí zaslal real video se Čtvrtníčkem a Černockou pod poměrně lehce pochopitelným názvem ctvrtnicek.rar. Po dotazu, zda už to viděla vyplul na povrch fakt, že E. název pochopila jako (cituji) "den94ek za čtvrtletí" a nechtělo se jí to zatím číst :)) Už by toho měla nechat, protože mi dochází dech.

  3-6-99
 • V rámci dojíždění rozbabraných projektů jsem znova nainstaloval Descent 2, nahrál svou pozici (level 21 na skill 3) a po patnácti minutách zase rychle všechno smazal. Slovo "obtížnost" překročilo aspoň 50x svůj stín, vůbec nechápu, jak jsem se tenkrát mohl probít přes 20 levelů tohoto zahuštěného pekla.

  2-6-99
 • E. vyjádřila nespokojenost nad rozlišnou anatomickou stavbou obou pohlaví okouzlující větou "kurnik, vy si tu mozte kadeco merat a my zeny mozme len zasnut od udivu!!!;)))" (úzce souvisí s 23-05-99).. No jak vidno, ženy to vskutku nemají lehké (ale možná by mohly místo "zasnut" třeba "zasunut").

  1-6-99
 • S příchodem nového měsíce jsem provedl revizi kňasáků a dlužno podotknout, že v úchylově hubě se bacily oddávají bezproblémovému žití. Kromě těch šesti nadějně bujících kazů, které jsem s hrůzou napočítal, zeje v levém spodním špičáku jakási černá díra, kterou budu zřejmě muset brzy nechat zaplátovat, sic se celý utopím v jejích okluzních náladách.

  31-5-99
 • Blití ve veřejných dopravních prostředcích je zřejmě všeobecně oblíbené. Sotva jsem se přestal uchechtávat nad RTSovou story (viz 22-05-99 - ta story tam ale není ;), přišel mi následující e-mail, jehož autory raději ponechávám v anonymitě:
  >ozaj ze som taka nechutna, blili ste uz niekto z balkona????:))))))
  ne, ale jednou jsem se poblil, kdyz salina (elektricka) otevrela dvere a
  venku stalo nekolik desitek lidi... no co myslite, poblil jsem je - ano
  :-))))))
  Mám to já ale povedené kamarády :))

  30-5-99
 • Opravdu hutná Velká noční hudba (= sled videoklipů v rámci pořadu Noc s Andělem v nedělních nočněranních hodinách). To máme 2x Garbage, A Perfect Day Elise od P. J. Harvey (bože, toto je úchvatný song a ještě úchvatnější interpretka), Engel od Rammsteinu, Laibach s God Is God ("just meat" :) a nakonec Portishead. Pokud se nemýlím, jedná se o první český hudební pořad, ve kterém někdo vybírá klipy na základě vlastního vkusu a je to znát.

  29-5-99
 • Za pár hodin začíná Braindead (Živí mrtví), snad nejbrutálnější a nejúchylnější komedie, která kdy byla natočena. Když jsem viděl hodnotící tabulku v TV Magazínu, propukl jsem v hurónský smích - teploměr kvality byl úplně na nule, kolonka "art" zela prázdnotou, stejně tak ovšem kolonka "humor" (he..?) a "erotika" (a co ty cool šukající zombie?). "Akce", které bych přidělil tak 7 bodů z možných tří, dostala čestný jeden, "napětí" rovněž.

  28-5-99
 • Intenzívně poslouchám slíbenou várku rachotu od Project Pitchfork. Vskutku to jde, ten Péťa Spilles je učiněný skřivánek :)

  27-5-99
 • Za mohutných ovací dnes poprvé zveřejňuji své foto, takže... takže nic.

  Moment of terror is the beginning of life


  26-5-99
 • Několik slov k včera proběhnuvší události...

  Jakýmsi neuvěřitelným nedopatřením či božím zásahem (E. to svádí na své palce) se mi podařilo odmasturbovat, a to za 11 (3, >242<). Tímto jsem vyrovnal IvoMa, překonal o 3 čísla Kakana, o 3 mě předběhl RTS, o 4 M.P. a Zadek, o 5 Gulo. Nebudu zde ještě více ztrapňovat ostudy jako např. G. či D. (viz Starring), kteří odmaturovali za 4 (tedy dohromady :). Už číslo 11 je příšerná ostuda, protože jsem si svatosvatě slíbil, že pod (ovšem ani nad) 16 nejdu.

  Nechutné detaily
  Čeština začala šokujícím nájezdem na známku 1, když jsem ze začátku mluvil nepřetržitě asi 4 minuty... Převážnou část této etapy jsem strávil nemístným rozrýpáváním krásné básně Zdechlina od Baudelaira. Ve zbytku jsem načal další francouzské prokleté básníky, o kterých jsme brebentili asi do poloviny. Pak se téma přesunulo k českým anarchistickým buřičům a zde jsem nevěděl, která blije. Velice zajímavý okamžik nastal ve chvíli, kdy se mě P. otázala, jakou jinou činnost provozoval V. Dyk kromě psaní. Měl jsem intence sdělit, že byl samozřejmě ještě DJ (Paul Van Dyk), ale díky té trošce soudnosti, která ve mě ještě zbyla, jsem tuto myšlenku zapudil.
  Angličtina probíhala v podobném duchu jako v předchozích sedmi letech, čili gramatickou část jsem udělal dokonale, v tématické (Compare life in CR and UK) jsem řekl dle očekávání totálni hovno. Chtěl bych vidět, jak asi vypadá maturita z angličtiny za 5. Na to by snad nestačilo ani mlčet, to ten člověk snad musí říct nějaké antislovo nebo já nevím :)
  Zeměpis byl čirým peklem. Vytáhl jsem si georeliéf a popis Řecka/Itálie. Georeliéf byl obraz bídy a utrpení, Řecko a Itálie byly celkem v pohodě. Opsal jsem hlavní města, průmysly, zemědělskou výrobu (přes půl Sicílie byl na mapě obrovský nápis "KOZY", to se hned člověk dozví něco detailů o obyvatelstvu :). Dost fiaskalní bylo, že jsem četl z mapy názvy měst a samozřejmě v jejich původním znění, čili Genova misto Janov apod. - to byla myslím dobrá demonstrace mojich zeměpisných znalostí. Nakonec jsem vše zpečetil svým marným 15tisekundovým pokusem nalézt Benátky (na mapě bylo totiž Venezia, achich ouvej :), což už zkoušející nevydržel, vzal mi atlas a ukončil zkoušení.
  IVT - humus největší, fiasko, břed, řev uschlých hrdel. Zkouška je koncipována jako odvykládání otázky + předvedení programu s ní souvisejícím (většinou s ní nemá nic společného kromě toho, že je k ní přiřazen). Blokovou strukturu jazyka Pascal jsem tedy odkecal (znění související otázky jsem měl přicuclé coby komentář na konci každého programu :), nadešla osudná chvíle předvedení programu na výpočet integrálu (jako všechny dělal i tento Arnošt). Za krajního využití mých znalostí Delphi jsem program spustil (F9), naťukal hodnoty zadané zkoušejícím (dále Pavel) a stikl tlačítko "Řešit". Program vyblil mně neznámým způsobem jakousi záhadnou cifru, což Pavel okomentoval klasickým "Jako jo.. to by mohlo být.. a jak jste ten program dělal?" Velice krkolomným způsobem jsem překliknul na program a půl minuty jsem užasle civěl na sled zběsilých příkazů, které jsem v životě neviděl (kromě begin, end, uses a var). Pavel proťal trapné ticho dalším "No jak jste to teda dělal?" V následující minutce se provalilo, že nemám ani zdání, copak je to "integrál". Pavel to tedy odvykládal a že prý ať předvedu SOČku. Tím jsem se dostal na svoji HTML-půdu a začal jsem mluvit jak Pan Řečník a jaksi jsem to dokončil. Jinak ale shit největší - fuj Delphi! (a teď mě Arnošt zabije)

  25-5-99
  BĚŽTE SE OŽRAT


  24-5-99
 • Co jsem stihl stihl jsem. Angličtinu, IVT a zeměpis jsem vynechal, do češtiny neumím otázky 15 a 30. Jestli si vytáhnu jednu z nich, přicházím domů a rozbíjím kladivem WC.

  23-5-99
 • Dobře časovanými telefonními hovory vytrvale povzbuzuji Zadka, ať si v rámci přípravy na maturitu změří svůj pohlavní orgán. Pro mě to byla celkem dobrá vzpruha sebevědomí, nečekal jsem takovou cifru (tipoval jsem méně, pro pořádek ;).

  22-5-99
 • RTS na Vsetíně. Kromě jedné velice vyvedené autobusově-zvracecí příhody mě převelice pobavila jeho interpretace názvu alba 05:22:09:12 OFF od Front 242 jako FUCK OFF :)
  Ano, je zde album 06:21:03:11 UP EVIL, což vskutku znamená FUCK UP EVIL, ale RTSova (dlužno podotknout, že logická) kombinace mě dojala. Btw. znamená to EVIL OFF.

  21-5-99
 • OFF

  20-5-99
 • Šokující zjištění - můj Quake-nick 99FK, kterým jsem chtěl vzdát hold geniální vokalistce Kristine '99' Kowalski (pěje např. na 05:22:09:12 OFF), byl nejmenovaným poblijónem poprvé spojen s jakýmsi hokejistou Gretzkym, který podezřele podobné číslo nosí na svém dresu. Dávivý sval měl na mále, dočasně jsem se denervoval přepsáním všech configů... HOKEJ SUCKS!!

  19-5-99
 • Do věčných digitálních lovišť mi odešla poctivě krmená MOPY Fish (takové screensaverové Tamagoči). Nějaký kanální program mi totiž bezostyšně nastavil datum na rok 2099, kteroužto časovou proluku bez krmení nepřežila. Rychle jsem smazal Doom 2, aby se tam nenudila.
 •    Rest In Pieces...


  18-5-99
 • OFF

  17-5-99
 • Entita jménem RTS navštíví v pátek Vsetín. Tak nevím, zda se dožiju maturity.

  16-5-99
 • M.K. má nějakou ženu. To jsou mi věci.

  15-5-99
 • Můj otřesný CD-Rom Lite-On 20x zažívá zlaté období. Před měsícem jsem načítal nové datové CD tak nadesetkrát, dneska v pohodě čtu z děsivě rozrytých pálenek a grabuju audio. Asi podzim života.

  14-5-99
 • Naposled jsme zvonili (i poprvé, pokud je mi známo). Dle předchozího nápadu jsem chodil v dlouhém koženém plášti s mírně zmalovaným ksichtem. Ze začátku to nebylo nijak objevné, avšak v pozdějších stádiích se barvy rozmazaly po celém obličeji, což vytvořilo hezký smrtelný punc. Výstižně to okomentoval J.V. rádobystarostlivým dvojvětím "Není ti špatně? No nevypadáš moc dobře..." Abych této vizáži dodal ještě jakýsi zvrhlejší podtón, jal jsem se kýble s květinami a zůročil v praxi staré anglické přísloví "The Devil is the most dangerous when he's being pleasant". Plánovaný vpád do ředitelny a puštění Laibachu do rozhlasu se bohužel nezdařilo. Totiž já jsem to radši ani nezkoušel.
  Řádečku či dvě si rozhodně zaslouží ranní akce, při které běhali někteří pomatenci z naší třídy po různých částech města coby exhibicionisté (oděni v klasickém úchyláckém plášti, skrývajícím velmi skromné odění). Šmarda i Zadek se velice snažili, ovšem absolutní dokonalosti dosáhl P.B., který nás svou zjevnou profesionalitou vyprovokoval k úvaze, zda nemá v tomto oboru nějaké praktické zkušenosti.
 • Konec bojkotu sraní.

  13-5-99
 • Cikáni se čím dál více vztekají ohledně svého památníku v Letech (nyní vepřín). Jako protest hodlají bojkotovat vepřové maso (nekonzumací). My zase nemáme doma hovnoplac, tak já budu bojkotovat sraní.
 • Navrhnul jsem třídě obléci se na poslední zvonění do dlouhých černých plášťů ála výtečníci z Trenchcoat mafie, kteří mají na svědomí včera komentovanou nepříjemnost. Proklatě černý humor ;)
 • Na Eso chatu jsme s Kakanem totálně zrušili jakousi bytost jménem "Míša". Mám log, ale je neotisknutelný :)

  12-5-99
 • Chuděrky české televize, které jsem nařknul z vlepení záběru z Dooma do zprávy o školním masakru v Lilletownu (viz 22-04-99, 06-05-99). Dnes Zadek narazil na článek od známého démona Franty Fuky (žere děti), ze kterého jsem konečně pochopil souvislosti. Tedy kromě KMFDM byli osočeni rovněž Marilyn Manson a Rammstein. Celou trapnou záležitost s Doomem vysvětluje následující úryvek (ojojoj, nezažádal jsem si o povolení na přetisk... snad mě FFuk nesežere, když už mám 18 let):
  Co se týče počítačových her, dělá se velký poprask z toho, že jeden z pachatelů hrál Dooma a (cituji) "Sám si hru upravil na jakýsi simulátor Boha, ve kterém ho nepřátelé nemohli nijak zranit." Samozřejmě, ten kdo někdy hrál Dooma a zná GODMODE, tak se tomu jenom směje, ale tuhle reportáž vidělo na CNN mnoho miliónů diváků...
  Tedy pozor, informační božstvo slavnostně oznamuje, že kdo satanskou mantru IDDQD (tfuj tfuj tfuj!) třikrát napíše, peklu se vystavuje a spolužáky stříleti bude!

  11-5-99
 • E. nás (+Kakan) dneska dostala na kolena. Být s ní na jednom chatu je opravdu nebezpečné.. (dokumentuji níže autentickým záznamem)

  ster (www) (Nová) v 4:34 odp.:  inac viete co sa vcera stalo????daco dost blbe:(((
  ster (www) (Nová) v 4:34 odp.:  nasmu skreckovi sa odluplo ocko!!!!!!!
  ster (www) (Nová) v 4:37 odp.:  a to mu ho vlastne odlupol (nechtiac) jeden chalan....:((chudak skrecok ostane navzdy poskodeny:(
  kakostra (www) (Nová) v 4:37 odp.:  slovenstina je fakt pekny jazyck


  10-5-99
 • Sexuálně jsem obtěžoval (neřkuli znásilnil) školní scanner. Vzniklé JPG odmítám zveřejnit.

  09-5-99
 • OFF

  08-5-99
 • OFF

  07-5-99
 • Třídy 4.A a 4.C naposled zvonily. Jakýsi anonymní ministudent z naší školy zvolal pomalovaný všemožnými sračkami od hlavy až k patě zdrcující větu "To je horší než sex!" Ten chlapec neumí masturbovat.
 • Konečně jsem viděl naše tablo. Je stylizováno do podoby sklepa, přičemž naše držky jsou napchané v zavařovacích sklenicích. Mnohem více než identita autora tohoto nápadu mě však zajímá, který KRETÉN mě dal vedle Terezky!!
 • Můj nadějný nehet se zredukoval na délku 2.4cm (z 2.8). Hodinu předtím jsem to nějak vytušil a radši jsem provedl další skenáž. Pro scan celé hnáty klikněte na obrázek.
 •    Klikněte sem a zažijete nepoznané...


  6-5-99
 • P. nám rozdala matuřitní písemky. Jako správné prase jsem inkasoval za 1. Zadek byl (pozitivně) šokován ohodnocením 2, Arnošt se málem pokálel radostí z trojky a Šmarda... dostal za 4. Měl z nás největší radost (nevím proč).
  Z čistě propagačních důvodů zde otiskuji slovní hodnocení mé práce:
  Práce je postavená na alegorii, brilantně formulovaná úvaha, paralela se skutečností není porušená. Bez stylistických a pravopisných chyb, tvořena se zjevnou lehkostí. Originální náhled na skutečnost, schopnost pointovat.
  Já jsem vlastně Bůh.
 • Při stahování textů od KMFDM jsem si na několika stránkách všiml palcových titulků ohledně obviňování těchto elektronických brutalistů z masakru v Lilletownu (viz 22-04-99). Jeden ze střílejících blbečků měl totiž stránku sestavenou z textů KMFDM (včetně Son of a Gun, ehhhhm). Vpravdě šokující ale pro mě byla reakce fanoušků, kteří dokonce uspořádali sbírku pro rodiče postřílených dětí. Je to zajisté sympatický čin, avšak nejsem si jist, zda tímto aktem nechtě nenaznačili, že na zmíněné motivaci by mohlo něco být.

  5-5-99
 • Jako blesk z čistého nebe mi připadá mrzské přepojení naší školy ze slušně tekoucí pevné linky 128kbps na medových 33.6kbps. Ministerstvo školství prý usoudilo, že pro gymnázia je příspěvek na Internet zbytečným luxusem. Pravda, pokud je stav sítí na všech gymnáziích tak dekadentní jako na tom vsetínském, asi na té zbytečnosti příspěvků něco bude... (abych jenom nekritizoval - jedna ze dvou sítí funguje téměř tak jak by měla).
 • Z několika světových s(t)ran se ke mně doneslo, že máme vyvedené tablo. Budu se na něho muset jít také podívat.
 • Zásilkou větších rozměrů byla brutální brožura o Texasu, komentující všechna města od Austinu až po každou zapadlou řiť s 200 obyvateli. Tož to teda... jako... jo.

  4-5-99
 • P. dnes vtrhla do knihovny a vidouce nás ležérně posedávat a číst noviny, zvolala: "Och jeje, já bych chtěla mít před maturitou.." Zareagoval jsem ve smyslu, že bych si to s ní klidně vyměnil, na což opáčila, že to mají mnohem těžší, navíc prý moje písemka dopadla velice pěkně (!!), což je dobrý základ. Okolosedící mi chtěli rozpárat břich.
 • Dneska jsem měl po dlouhé době čest hrát shit vskutku světového formátu, a to Elder Scrolls 2: Daggerfall. Nevydržel jsem to ani 2 hodiny, asi nejsem masochista.
 • Z pošty přišel lístek se sdělením, že si mám přijít vyzvednout "zásilku větších rozměrů". Co to k ďasu může být?!?

  3-5-99
 • OFF

  2-5-99
 • OFF

  1-5-99
 • OFF
  Nedstat
  TOPlist
  (c) 1998 Frederik de la Krueger
  (24/6/1999)
  06:18:05:04 Krueger