Žeru, tedy seru

Pixel
 Obsah 
Čertenec
..........12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 ............
Svrben
..123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031......
Žháří
...... ..123
456 78910
111213 14151617
181920 21222324
252627 282930..
Říhen
...... ......1
23 456 78
910 111213 1415
1617 181920 2122
2324 252627 2829
3031..........


 Related 
Den94ek '98 (nedokončený) - Den94ek '99 (bleden - úmor) - Den94ek '99 (bředen - duden)
Den94ek '99 (kreten - čerten) - Den94ek '99 (čertenec - svrben) - Den94ek '99 (žháří - říhen)
Den94ek '99 (psychopat - kosinec) - Den94ek 2k (bleden - úmor) - Den94ek 2k (duben - kreten)
Den94ek 2k (čertenec - svrben)
Fórum - Public Enemies List - Starring - Starring #2 - OAQ/Once Asked Questions
Author Info - Anal Sex And Jesus - Defekační odysea - Dr. Gizmo - Slohová práce - Test
Dospívající dívka Edit97 - Moje internetová noční můra
Sucks (Radio Mix) - Sucks (MF Extatic Mix) - VTM - 22/Stolice


 Oblíbené linky a linky, které nás rovněž linkují 
Vzorky (sladký domov) - XE! (druhý domov) - Netradiční matematika (třetí domov; holobyt)
TSI (krásný nový domov) - Děti proti Rodiče proti South Park (alternativní domov s poblitými stěnami)
Doodie.com (dokonalý fekální humor) - Depeche Mode CZ (MF v akci)
Stránky M. Petříčka (Quake, CD zadarmo) - Adamousovy stránky (DM) - RTSovy stránky (ostuda :)
Page After Long Beeping Smashitary Clouds (Kakanova HP) - VTM (nepopsatelné)
IvoM Test© (IvoMův deníček) - ??? (stránky JNSFBI) - Bloodyho (ne)mocná stránka


 Nekonečná anketa 
Zasíláte:
 OAQ - veřejný dotaz     Neveřejný dotaz/vzkaz     Subscribe Update Service

OAQ/Once Asked Questions
(otázky do 2-06-2k) E-mailová konference 
Pro přihlášení do e-mailové konference napište níže svoji e-mailovou adresu a klikněte na OKO.


 Přihlášení       Odhlášení 

 Nesouhlasím s tím, že budu moci být bombardován čirým cynismem a zavalen literárními fekáliemi.


K případnému grafickému linkování použijte následující ohavnost (7,5kB)Minimální dosažený věk nutný pro vstup na tuto stránku je uveden na obalu ve sváru.


31-10-2k | War
 • V práci vypukla zákopová válka. JMR se mi zcela dětinským způsobem snaží zabránit, abych v práci nedělal, jak s oblibou říká, "věci pro sebe". Proto dnes nastavil v BIOSu všechny disketovky na 3,5" 720kB, přídavné harddisky na None (sabotáž rámečku) a samotný BIOS zahesloval. Buhehe, tak tím mě opravdu dostal. Jednak mám doma asi 15 DDček a druhak se dá na deskách Tomato vymazat CMOSka i softwarově (tuším stiskem klávesy F nebo J při startu počítače). Ale budiž, nechám ho po pás v jeho pocitech moci, má to mít. Zítra ovšem nasazuji do systému (v Nouzovém režimu, BlackBoxemII nezpozorován) brutální keylogger, kterým hodlám pochytat veškeré zbývající intimnosti, které jsem doposud nevyčetl z logů BlackBoxuII, a páchat s nimi nutné zlo. Já jsem si nezačal ;)
 • Od soudního procesu uběhlo teprve příliš málo času, než aby si nevzpomněl na jméno člověka, který stál před jeho dveřmi a zcela neotřele se šklebil. Pokud by se dokázal zbavit fascinace, která jej poutala ke Kájínkovým očím, všiml by si, že Jirka do jeho bleskových myšlenkových úvah posílá medovým hlasem sérii všeříkajících slov. První, druhá, třetí i čtvrtá část této osvětové přednášky se začaly měnit v bezvýznamné vlnění vzduchu někde na půli cesty mezi vnějším uchem a mozkem. To už se nedalo říci o nábojnici v koleně, která následovala poslední slovo. Pan vyšetřovatel se s děsivým výkřikem sesul k zemi a začal velice agilně krvácet. Kájínek v zájmu etikety zavřel elegantním pohybem dveře od bytu, čímž zachránil několika okolním nájemníkům spokojený spánek. Scéna na zemi jej zaujala. Vyšetřovatel se plazil po linoleu a snažil se zadusit řev levou rukou. Kájínek jej uchopil za paži a vyrval mu ruku z úst. Oba ihned pochopili, že stisk zubů byl silnější než snaha o důstojnost. Úlomky nehtů se mísily s masem v rozkousaných konečcích prstů, ukazováček visel pouze na tenké bláně. Pocity z tohoto výjevu byly rozporuplné. Rozhodně se nedalo říci, že by oba aktéři sdíleli stejný názor. Zatímco pro vyšetřovatele to byl pouze popud k dalšímu řevu, Jiří ohodnotil situaci potutelným úsměvem a z dobrého rozmaru cvičeným kopem odstranil necitlivou část nohy od kolena dolů. Vyšetřovatel plně nepochopil situaci a dovtípil se teprve po krátkém pohledu směrem ke spodní části svého těla. Jak se ukázalo v následující miniscénce, sekyra se od začátku akce nehoupala v Kájínkově levé ruce jen tak. Vrozený jemnocit obou zúčastněných nedovoloval začít ničím jiným než zdevastovanou částí ruky. Mohutný zásek oddělil sežvatlané zbytky od zdravého masa velmi precizně. Vyšetřovatel již pouze slabě zasténal a pošeptal do vzduchu pomalou větu. "Fi.. ní... to.. pro.. sím." Jirka se nenechal dlouho přemlouvat. Pozvedl sekyru k následujícímu číslu a rozpukl hlavu již tak schizofrenického vyšetřovatele vedví. Umělé oko vypadlo z očního důlku a s polohlasným "vroum" se přidalo k rozsypaným korálům pod postelí. Sekyra pomalu poklesla k nohám v polovině dalšího rozmachu. Jiří si rozmyslel dodatečný úder a místo něj okem experta pomalu hodnotil dosavadní práci. Zohyzděná mrtvola vypadala velice dekorativně, učiněná Miss karnevalu, pokud byste se zeptali mě.

 • Korespondence se stále hemží perlami...
  > From: rts@...
  > Sent: Tuesday, October 31, 2000 10:01 PM
  > To: peter.fincher@worldonline.cz
  > Subject: Re: peklo.org ?
  >
  > [...]
  > BTW, dneska si bracha vykloubil rameno, kdyz v praci "tahal rrepu", tj.
  > *datovy* kabel od monitoru z PC, pricemz dostal 230 V, no a pak jak tak
  > sebou lomcoval, aby setrraasl z ruky prrielektrizovany kabel, tak se
  > mu to rameno (druhe ruky) nejak vymklo. Zrejme byl problem v tom monitoru,
  > asi to probijelo pres kostru. Byl to nejaky ViewSonic. Pocitac byl Mac :)
  >
  > Takove veci se nestavaji kazdy den, tak si z toho vem ponauceni.

  30-10-2k | Zase Jirka
 • Pocit, že jsem se probudil v Pekle, nebyl náhodný. Včera večer jsem dal totiž do věže výběrové CD, na kterém je umístěn jako první naprosto delirický opus 'Hell One' od Velvet Acid Christ. Být pozvolně probrán děsivým táhlým skučením s distorzí jako prase má bezesporu něco do sebe.
 • Jiří si údajně ve věznici udržoval fyzičku prováděním až jednoho a půl tisíce kliků denně! Mimo to také ovládá bojová umění a slibuje pozabíjet všechny vyšetřovatele a svědky... no zkrátka: Jiří - jeď!!
 • BlackBoxII je dvojsečná zbraň (viz 25-9-2k). Logy z jednotlivých dní se totiž nijak nešifrují, a proto jsou lehce čitelné i v obyčejném poznámkovém bloku (tedy aspoň ona stěžejní část - čili záznamy stisknutých kláves). A JMR tak jistě ani netuší, jak úctyhodnou sbírku hesel mám nyní doma ;)... Zbývá už jen nainstalovat tento program na svém PC a vykoumat, zda je možné číst přímo v programu záznamy, uměle přihrané z jiného stroje (tj. z práce).
 • Kedar se neobratně vyjádřil, že má snad cosi jako partnerku. Zdá se mi to, nebo je konec října obdobím přímo pekelných skandálů? Fotografie a identita oné nešťastnice jsou předmětem a druhým předmětem vyšetřování.

  29-10-2k | Cesta z města
 • Jirka Kájínek, známý též jako populární masový vrah, uprchl dnes v 18:20 z věznice v Mírově! Po blízkém okolí nápravného zařízení běhají úderné jednotky se psy a marně se jej snaží vyšťourat z každé kupky hlíny, kterou vyzvedl nezodpovědný krtek. Je to opravdu komedie. Dorazila mě informace, že v Mírově se šetří proudem, proto se o půlnoci zhasínají všechny pouliční lampy. LOL.
 • V pořadu 'Nikdo není dokonalý' zazněla zcela démonická story. V průběhu jakési pánské jízdy na chatě v horách došlo ke zjištění, že suchý záchod je zcela naplněn a není do něj již nadále možno srát. Proto pánové otevřeli spodek kadibudky a snažili se zmrzlou hromadu všemi dostupnými prostředky rozbít. Ta však odolávala více než zdatně - po několika marných pokusech se sekyrou a jiným rozličným nářadím se podařilo koumesům gigantický kužel naplátkovat teprve motorovou pilou (ehehe). Se vzniklými koláči naložili vskutku originálně, poslali je z kopce směrem do údolí. No jémine, to bylo jistě veselé jaro!
 • Už jste přemýšleli o tom, jak se necháte pohřbít? Ach, slyším ty hlasy... přátelé, nenechte se mýlit, na to není nikdy brzo! Například já už jsem si své pohřební kombo namyslil. Nejdříve se nechám na dostatečně dlouhou dobu vystavit, poté klasický žeh a na závěr letecké rozprášení nad táborem alergických dětí, do kterých zaseje tato procedura (mimo několika zachvatů) střípky mého intelektu a myšlení. V momentech společenských her a kupení vůbec se střípky poskládají do mozaiky a já opět povstanu v podobě kolektivní potřeby okamžitého sraní.
 • Bolek je opravdu řezník.
 • "Pičo na co ty máš kripla?" = "Ondřeji, z jakého důvodu jsi dostal modrou knížku?"

  Hit týdne: The Cure - Lullaby (Leaether Strip Remix)
  Shit týdne: Point Break - You

  28-10-2k | Lovné filtry
 • "Ukážu mu tu zlatou žílu, již příliš mnoho krve bylo prolito!" zaznělo dnes ve Vinetůovi. Správně, pochlubit se doktorovi s hemeroidy není žádná ostuda! Po drastickém odtoku krve zejména.
 • Když se R.M. dozvěděl, že jsem o jeho rozjímání nad invalidními bojovníky o medaile napsal sem, nedalo mu to a poslal vám skze mne vzkaz, který nyní v plném znění otiskuji coby dodatek ke včerejší úvaze: "Všimněte si ale, že naši mrzáci patří k těm nejlepším!" Zároveň jsme podebatovali nad tím, že blížící se Rušičky (aka Památka zesnulých) jsou mimo jiné vhodnou příležitostí k finanční lustraci případných budoucích partnerek. Na hřbitově je pouze nutno vyhledat náhrobní kámen s příslušným jménem a dle jeho hodnoty střízlivě posoudit, jakým finančním zázemím asi dotyčná rodina disponuje. Lze samozřejmě postupovat i opačně a podle všelikých uměleckých děl namísto fádních náhrobních kamenů provádět detekci buržoustů, jejich soupisy a finálně lov nezadaných dcer.
 • Kakan předvedl bravurní ukázku žargonu. Větu "Pičo na co ty máš kripla?" kterou vychrlil na svého bývalého spolužáka O.G., jsme opravdu ocenili. Máte-li aspoň částečné ponětí, co to znamená, gratuluji. Rozřešení pro tápající osoby přinese zítra ráno náš redakční benjamínek Koloman Vrkoč.
 • Terezka se dnes neukázala. Zřejmě sledovala pořad Miss tisíciletí a čekala, jestli tam náhodou nebude. R.M. ale vymyslel druhou teorii, proč by se mohla považovat za bisexuálku: Jak je známo, malé děti si neuvědomují svoji identitu a svoji fotografii či odraz v zrcadle komentují jménem, nikoliv slovem "já". Je možné, že Terezka ještě nepřekročila stín tohoto stádia a v autoerotických situacích považuje za virtuální vzrušivý protějšek jakousi jinou Terezku, proto tedy do svého zaměření počítá i ženy.
 • V Televizních n@vinách mluvil na kameru jakýsi šašek, který údajně poslal z mobilu za den 1500 SMSek. Ze zajímavosti jsem si spočítal, že v případě bojkotu spánku by tento postižený chlapec musel poslat zprávu přibližně každých 57 sekund. Zcela úžasný byl hrdý tón, kterým oznamoval, že se bez posílání textových zpráv rozhodně neobejde a na mobilním telefonu je víceméně závislý. Po vypnutí kamery určitě poodešel stranou a řekl si "Ty vole, já jsem dobrej, fakt dost dobrej!"
 • Zajímavé datum. Před deseti dny jsem měl znesvátek a přesně za měsíc mám neumřeniny!

 • Korespondence s MF se vyplácí!
  > From: Marek C. Fábry <marek.fabry@worldonline.cz>
  > Sent: Saturday, October 28, 2000 12:47 PM
  > To: Frederik de la Krueger <peter.fincher@worldonline.cz>
  > Subject: Re[2]: Ou bejby bud drsna
  >
  > >> > > Posilej mi nekdy takovehle veci :)
  > >> > OK! :))
  > >> > Hlavne to nikam moc nesir..! :)
  > >> Je to hrubarna. Neposlu nikam :)
  > > Pravda.. ty jmena co dala kockam jsou desive :))
  >
  > Slysel jsem pekny rozhovor v buse, ze nejaka baba dala kocce jmeno
  > Mitsubishi, protoze mela cumacek stejny jako logo teto firmy :))
  > [...]
  LOL! Tak to je vskutku hrubé :)

  27-10-2k | Vražedné promile
 • Klíčové interview s MF a JNSFBI bohužel zatím neproběhlo, jelikož se nedostavili na ICQ. Ale my si je najdeme.
 • R.M., který po dvoutýdenní absenci konečně dojel na Vsetín, dnes zauvažoval nad cyničností autora myšlenky paralympijských her. No posuďte sami - postavit dva mrzáky na start, zařvat "TEĎ!" a pak pobaveně čekat, který doběhne první je přeci hrozné.
 • Přišly volební lístky! Tatínek bez hnutí brvou odvolil do koše, maminka stále váhá. Já zatím bezúspěšně hledám volební lístek do senátu se jménem "Jay Stile". Když už jsme u toho Stila, sluší se zmínit, že by dle svého slibu měl do dvou týdnů uploadnout zpět všechna videa, která se ztratila během změny hostingu. Jedná se o klíčovou informaci pro provoz TSI, přeci jenom mi tam momentálně nefunguje polovina linků a to je čirá tragédie.
 • Vyměnil jsem kabáty. Nikoliv alegoricky, ale v reálu. Velice mě potěšilo, že jsem v tom půl roku odloženém našel (shodou okolností půl roku) ztracené CD, obsahující data nevyčíslitelné hodnoty, dále (rovněž půl roku) pohřešované nabíjecí baterie a finálně 1150 korun. Velice úspěšný výlov kapes.
 • U Tří slunečnic jsme náhodou objevili zcela nestoudně ožralou Terezku, která se s námi několikrát dala do řeči. Byla to opravdu kanonáda. My jsme se toho mnoho nedozvěděli (pouze že je Terezka bisexuální, zajímavé... za bisexualitu pravděpodobně považuje stav, kdy má jeden poměr na Vsetíně a druhý v Brně - celkově dva, proto bi), zato ona pokaždé odcházela s plnými kapsami žhavých informací, jaké že to máme ohyzdně vysoké platy, kdo z nás má nové auto apod. Doufám, že si z toho aspoň něco zapamatuje, aby pak mohla trousit tyto vadné informace po co nejširším okolí.
 • A další Dívka. Ve výčtu nejslavnějších střelců se nalézá Britney Spears i Christina Aquilera, ne však já. Asi to bude tím, že od jisté doby odpovídám na otázku "Jaké si znamení?" slovem "Kainovo".
 • Po cestě z restaurantů popisuje Kakan náhodné zamlžené plochy URLem http://www.peklo.org. Ano, tak se dělá levná reklamní kampaň! Tuto akci doprovází vymakanou scénkou, ve které znázorňuje postaršího dědka, čtoucího ponejprve celý URL a posléze zvolajícího "Tož babko, tam sa mosíme podívat, ať víme, do čeho idem!"

  26-10-2k | Sólokapr
 • Čerstvý čtenář Den94ku jménem M.S.[2] mě upozornil na knihu Igora Chauna 'Deník aneb Smrt režiséra'. Jedná se údajně o kvalitativně omračující dílo, autor si prý zapisuje i natolik vyspělé informace jako kdy a kolikrát masturboval, jaké to bylo a proč to zrovna dělal, což je meta, kterou jsem doposud nepřekročil ani já. Leda že bych zveřejnil onen všeříkající statistický soubor, ve kterém mám tyto informace velice pečlivě zaznačeny.

 • A nyní... BOMBA MĚSÍCE!
  > From: marekf@depechemode.cz
  > Date: Thursday, October 26, 2000 8:14 AM
  > To: peter.fincher@worldonline.cz
  > Subject: Re: Ou bejby bud drsna
  >
  > > > > > > > > > > Jinak me tak napada... vy uz jste s JNSFBI manzele, ze se tak ptam? :))
  > > > > > > > > > Jojo, s FBI jsme do toho slapli :-=))))
  > > > > > > > > Ty vole, tak to bych cekal vetsi medialni rozruch... nikde ani zminka
  > > > > > > > > (snad jedina mesic pred svatbou).... asi to budu muset napravit :)))
  > > > > > > > Ja jsem to chtel udelat v klidu :) Ale ted uz muses delat co chces :))
  > > > > > > Sak pockej, az o tom bude v TV tak.... :))
  > > > > > Coze??? Ty mas nejak dlouhe prsty/nehty :))))))
  > > > > Nene, ale ted jsem zacal psat knihu a az budu veleslavny a budu v TV kazdy
  > > > > den, tak to zmedializuju :))
  > > > Jezisi, chudak nase dite, ktere to bude potajmu klicovou dirkou sledovat :))
  > > LOL! :)))))))
  > > Jinak - chudaci deti, ktere s vasim ditetem budou chodit do skolky :))
  >
  > Spis naopak.. jesteze nemas zenu se kterou bys mohl splodit maleho certa :))))
  >
  > > Btw. uz je na ceste? :))
  >
  > Toz kurva.. v lednu dokonce prijede :)))))))
  
  Chápu-li to dobře, tito dva občané, tedy MF a JNSFBI, zplodili dítě!! Jedná se o naprosto neuvěřitelnou zprávu a já vám mohu slíbit, že náš redakční tým se bude dnem i nocí snažit získat s touto dvojicí exluzivní interview!

  25-10-2k | Nekonečno
 • Během pobytu v Brně (10-10-2k/11-10-2k/12-10-2k) jsem pro Kakana stáhnul asi polovinu alba Minidisk od Gescomu, což je něco jako vedlejší projekt elektronických mužů z Autechre. Šílené. Tento opus, čítající 88 tracků (!), je založen na reciproční návaznosti každých dvou krátkých písní a zároveň na technologii od Sony (jménem minidisk, ach ty shody náhod!), která umí mezi tracky přeskakovat bez pomlky. Na přehrávači tedy stačí zapnout shuffle a pak už jen užívat nekonečné písně, která se bude v pokaždé jiné obměně linout do vašich uší. Nebo kam si to strkáte.

  24-10-2k | Nadváha
 • Peklo expanduje všemi směry. Zrovna dneska jsem uploadnul naprosto kuriózní snímek. Znázorňuje španělského zedníka, který je rozdcen obrovským kamenem právě v momentu, kdy provozuje pohlavní styk s kuřetem. To nemá chybu. Snad ještě lepší je obrázek agilního hráče baseballu, napíchnuvšího se zcela neotřelým způsobem na hrot plotu. Činí tak totiž lehce průrazným prostorem uvnitř pomyslného U-čka, kterým jest spodní čelist. Plot odchází z těla orálním otvorem.
 • Albert (aka Mana) je na tom ještě daleko hůře než když jsem jej pomlouval naposled. U pultíku s masnými výrobky mne nejdřív převážně rusky mluvící prodavačka přesvědčovala, že salám Junior (rozemleté krysy jsou mým oblíbeným pokrmem) není momentálně dostupný a pak ještě při dávkování přidala zcela zbytečně jedno kolečko o hmotnosti 16g navíc, přestože váha ukazovala ideálních 10.0 deka. Zdrbal jsem ji jako koně. Řekl jsem doslova: "Prosimvás ale.... anebo to je jedno."
 • Zhovadilý praktikant M.N. se ve skladu očividně nudí a hrabe se mi skrze síť na harddisku. Programem Sledování sítě zjišťuji, že si ode mne pustil film Desperado a očividně mu vůbec nevadí, že mi tím neustálým taháním z disku jaksi brání ve výkonnostním rozletu. No, zkusil to, chlapec. Rychlým chvatem vytahuji falus krouceného kabelu z hranaté pochvy síťové karty a přesunuji film o jeden krok blíže ke kořenovému adresáři. Síťový kabel rychle zasunuji zpět. Dle zvuků zbrklého klikání a bušení do kláves zjišťuji povážlivé zmatení ve skladu. Za chvíli jede Desperado znova. Předvádím stejné číslo s tajemnými přesuny. Situace se opakuje ještě 3x. Touha po sledování filmů uvadá a praktikant se vrací k tupému pohledu do zdi.

  23-10-2k | Pondělní šeď
 • Stejně jako téměř každé pondělí není o čem psát. Proto zde píši o ničem.
 • A přece. Sestra byla při pokusu o sport udeřena do pravého oka. Nic zvláštního. Jak říkáme my vzdělanci - pohyblivost bulvů správná, nystagmus 0, margo klidné, rohovka intaktní, pupily izokoricky reagují, reflex výbavný, fundus bpn, tense palp v normě. Regres sepsán.
 • Z pořadu "Natočto!" jsem se dozvěděl, že se v jisté obci označuje motorka nevalné značky přízviskem "fekál". Informační hodnota tohoto tvrzení se rovná informační hodnotě celého půlhodinového pořadu.

  22-10-2k | Antisoucit
 • Mrzne, ach konečně! Již za několik hodin nastane ráno a radlice těžkopádých buldozerů budou odlepovat od asfaltu zimou přitavené bezdomovce. Těším se, co na plat? Odpověď zní: daně!

  Hit týdne: Vanessa - Prokopat se ven
  Shit týdne: Maxim Turbulenc - [cokoliv]

  21-10-2k | Když zvukařovi jebne *
 • Na českých silnicích se od začátku roku lehce zranilo zatím 666 dětí do 15ti let. Kulaté číslo.
 • Smrt zadušením. V upoutávce na zítřejší pořad "Život s televizí" zní coby hudební doprovod song "Když motorkářovi jebne" od Vanessy Gun. Buhehe, někdo v ČT má očividně vkus! (i když v TOP5 nejhorších písní od Vanessy bych tuto jistě umístil)
 • První pokus o vyprodukování vokálu. No, čeká mě ještě hodně práce ;)
 • Podrážka zřejmě šlápla do dalšího hovna. Není mi jasné, kdo ho vysral, ale podle vzhledu muselo na dlažbě ležet už aspoň měsíc. Proti vkusu žádný atentát. I když... tentokrát možná ano.

  20-10-2k | Divoké sny
 • Když se ve středu Kakan zmínil, že se mu zdálo o besídce s Einstürzende Neubauten v tělocvičně vsetínského Masarykova gymnázia, spojené s rozdáním nástrojů žactvu a performancí improvizované písně (Kakan nafasoval jakousi plechovou rakev, o jejíž okraj brnkal nehtem - chytré!), opravdu jsem se zasmál. Můj dnešní sen ovšem tuto story snad i poráží. Ve spánku si takhle normálně pochoduji kolem hvězdárny na ulici Jabloňová, když tu vidím Frkáče, jak stojí s vařechou nad obrovským kotlem. S vysvětlením, že uvařil pomazánku z hoven a zvratků (!) mi podává namazaný krajíc, do kterého se beze známky jakéhokoliv odporu zakusuji. Jdu dál, ale jen co zajdu za první zatáčku, zahrabávám zpola snězený krajíc pod listí za nejbližším keříkem. Ne snad že by chutnal špatně (ba naopak), ale - to víte - zkrátka z principu. Vařil to přece Frkáč.
 • V Bruntále vznikl Revma klub. Já tam chci!

  19-10-2k | Kancelářské slasti
 • Objevil jsem velice zábavnou činnost. Vezměte dlouhé pravítko a položte jej na (obdélníkový) stůl tak, aby jeho delší strany ležely rovnoběžně s pravým či levým okrajem stolu. Bez porušení směrové orientace posuňte pravítko k sobě tak, aby lehce přečuhovalo přes okraj stolu. Umístěte na přečuhující konec pravítka palec a tlakem zvedněte jeho delší část do vzduchu. Pak rychle odtáhněte ruku a pravítko spadne s efektním plesknutím na stůl. Už chápete? Není úplně boží, jak rovnoměrně dolehne na stůl celou svou plochou, jak dokonale se najednou spojí obě dotykové oblasti? JMR mé nadšení vůbec nesdílel a dokonce se vyjádřil, že si ve firmě občas připadá jako v zařízení pro mentálně narušené. Chtěl bych vidět, co by za jediné dopoledne vymyslel s kancelářskými potřebami on.
 • Na poště jsem měl to štěstí stát za pánem, který se snažil poslat na dobírku nějaké fotografie. Pracovnice u přepážky z něj byla úplně vedle, jelikož z jeho úst stále nemohla vypáčit informaci, kolik za ty fotografie chce peněz. Po několikaminutovém vysvětlování, že na tom ale opravdu nechce vydělat a ani nechce nikoho okrást se pán ustálil na částce 15Kč. V okamžiku, kdy mu žena za pultem oznámila, že bude tato operace stát 56 korun, si uvědomil, že v jednom bodě měl více pravdy, než v těch ostatních. Zřejmě na tom opravdu nevydělá.
 • Kakan se smířil se svým hudebním osudem (17-10-2k). Doufám, že tu krysu najdem, aneb skrytý hint vedoucí k odhalení totožnosti songu.

  18-10-2k | Hygiena musí být
 • Maminka byla vylosována zdejší hygienickou stanicí jako vhodný vzorek průměrného občana pro jejich statistický výzkum. Za všechny otázky cituji jednu:

  Vykašláváte hlen po většinu dní alespoň 3 měsíce v roce?

  a) ano     b) ne

  pokud ano, uveďte kolik roků .....


  17-10-2k | Huhly z truhly
 • Bez jakéhokoliv záměru jsem skoro stornoval objednávku firmě Vikomt Plzeň. Jelikož se náš dodavatel ukázal býti neschopen do dnešního dne uzmout a poslat jeden kus Nokie 3310 a P.V. kýžené mobilní zařízení náhodou ulovil v jednom blízkém obchodě, rozhodl jsem se náš požadavek zrušit. Maestro na druhé straně lajny to vzal sportovně a nakonec prohodil "Takže co to bylo za firmu... Vikomt Plzeň, jo?" Prý snad huhlám nebo co. Možná nakonec na toho logopeda dojde.
 • Po delší době mě opět drtí touha přezpívat si nějakou starší pecku. Vzhledem k nepříjemnému fiasku při minulém pokusu, kdy jsem nechal Kakana stvořit hudbu a pak s hrůzou zjistil, že ten vokál v žádném případě nejsem schopen nazpívat, nyní kladu laťku níže. Přinejmenším jsem zvolil song, ke kterému se hodí distorze hlasu. A ta umí skrýt leccos ;)

  16-10-2k | Madam Huli
 • I po vytrvalém dvoudenním čtení se stále nemohu nabažit nové Dívky. Dneska jsem v ní například objevil dechberoucí URL: www.http://bomfunk.cjb.net. Nefunguje, zvláštní...
 • Očividně zhulená madam Teodora, která prostřednictvím teleshoppingu na TV3 nestále nabízí věštění z tarotových karet a menších čísel, mě svým každodenním výstupem děsí. Mohl bych jít taky do televize? Pozor - dokonce nepotřebuji logopeda!
 • Urážka. Ráno jsem se vehementně snažil dobýt na jistý vzdělávací ústav, po několika minutách marného stepování před prosklenými dveřmi se odhodlala jakási dívenka a konečně mi otevřela. Poté, co se opět zapletla do hloučku mladých lidí, zazněla z jejích úst nechutná věta "Po dlouhé době ve škole, co?" adresovaná samozřejmě mně. Zvláštní. Maturoval jsem před rokem. Za několik posledních dní je to již druhý podobný útok na moji osobu. Zrovna předevčírem se totiž Kakan zamýšlel nad způsobem, kterým jsem proklouzl kolem vrátné na brněnských kolejích Družba. Svoji meditaci zakončil větou "Nevypadáš zrovna jako student..." He?

  15-10-2k | Trapas
 • Nová Dívka, rubrika Trapas! - nejstrašnější momenty vašeho života:
  "Máme doma čerstvě připojený internet a zrovna včera večer jsem objevila bezvadný nový chat. Zapovídala jsem se tam s celkem fajn klukem a on mi nabídl, že mi pošle nějaký obrázek. Jenže místo jeho fotky, kterou jsem čekala, přišel obrázek obrovského zadku. A jasně, že zrovna v tu chvíli vešel do pokoje táta a začal se rozčilovat, s jakým úchylem si to píšu. A okamžitě chtěl zjistit, kdo to je, že si to s ním půjde vyřídit osobně. Musela jsem ho přesvědčit, že ten člověk není můj kamarád a neposíláme si takovéhle věci běžně a pak se uklidnil a stěžoval si u providera a ten toho kluka odpojil. Bohužel, mám doma zase zákaz chatovat." - Dana, 14 let
  Milá Dano, je fakt super, že tvůj táta stihne takovou komplexní akci za jeden jediný den. Gratuluji k odpojení toho hnusného úchyláka, aspoň si propříště zapamatuje, že ti nemá posílat tak otřesné materiály jako je obrovský zadek a zůstane u obrázků igelitových pytlů s výsledky zdařených potratů.
 • Ahaha, nějací výtečníci předevčírem hackli Post.cz + Post.sk a umožnili veřejný přístup ke všem účtům. Gratuluji hackerům i správcům serveru.
 • Po bleskové změně obsahu pop-up okna se soutěží 'Kdo je FK?' na anketu 'Odkud sakra víte o Den94ku?!' jsem se konečně dozvěděl, kdepak nám pramení drasticky zvýšená návštěvnost v průběhu tohoto týdne. Zaprvé tedy v týdeníku Reflex (!), zadruhé na stránce Extra.cz, kterou páchá Miloš Čermák ze známého TV pořadu Zavináč. Jeho komentář je opravdu pěkný. Nevím sice, proč v něm vypíchnul zrovna pasáž, kde píšu o jednom z nejhnusnějších období mého života, ale budiž, třeba se Olda pozná a pochopí, že si má dát tu hlaveň do úst. Jinak mě velice pobavilo, že je na stejné stránce recenze Prchalovy Chalsey a rubriky Strom a Sex z IvoMova deníčku. Nadpis 'Deset divnejch stránek (aneb nejpodivnější stránky na českém Internetu)' ostatně mluví za vše. A mimochodem, rád bych uvedl na pravou míru nadpis "Den46ek (to není překlep)". Totiž.... je :)

  Hit týdne: Skinny Puppy - Worlock (Eye of the Beholder Mix by Rhys Fulber)
  Shit týdne: Lunetic - Podléhám myšlenkám

  14-10-2k | Deníčky matek středního věku
 • Při zoufalém pátrání po příčině, proč má Den94ek v tomto týdnu kolem sta unikátních přístupů denně jsem objevil něco zcela neskutečného. Jistá paní jménem Dana Zemanová se totiž proklikala na Den94ek a (chápu-li to správně) pod vlivem inspirace začala plodit svůj vlastní deníček s podobným designem. K tomu se nedá podoktnout nic jiného, než že je to zkrátka nářez. Jak se dozvídáme ze zápisu ze dne 29-6-2000, se mnou ani s mými úchylkami nemá vůbec nic společného a od mého díla se distancuje, což je také z hlediska zachování společenského statutu vpodstatě jediná možnost. Stejně si myslím, že je Herodes a její syn si tu nohu nezlomil jen tak náhodou... (viz její deníček dne 24-7-2000).
 • R.M. si zřídil e-mail. Jako autentifikační otázku zvolil tradiční "Kdy umře Frederik?", odpověď je samozřejmě "Už brzy". To mi připomíná můj pradávný účet na nechvalně známé službě Post.cz, kde byly adekvátní věty položeny následovně: "Koho máš na světě nejraději?" "Sebe ty vole."
 • Nový číšník z nejmenované restaurace (viz 29-09-2k / 30-09-2k) už mě opravdu začíná iritovat. Dnes mi opět sdělil, že nemají čaj. V této kavárně se mi to stalo celkem dvakrát v životě a shodou okolností v obou případech v poslední době a ještě větší shodou okolností v obou případech u tohoto číšníka. Mám dojem, že si ze mě dělá srandu. Jestli se to stane potřetí, zeptám se ho, proč ten čaj vůbec uvádí do nápojového lístku a na protest budu namísto konzumace kteréhokoliv prvku z nabízeného sortimentu srkat inkoust z vlastního plnícího pera.
 • Zauvažovali jsme, zda P.B. nepere přes Diakonii špinavé peníze (viz 10-10-2k), jeho dobrosrdečnost totiž budí mírné podezření. Já ale vím, že v tomto případě je dar upřímný. Pro P.B. není totiž narozdíl ode mne dobrý skutek žádným scifíčkem a (nejen) za to si ho také velmi vážím. 76kg nebo tak nějak.
 • Vážení přátelé, má kulturně-sociální smrt je stanovena na blízký termín. Nejen že R.M. zde nyní staví na mimostudijní víkend pouze jednou za čtrnáct dní (namísto týdenní periody jako doposud), ale Kakan si navíc hodlá přepsat trvalé bydliště do Jindřichova Hradce (čili do působiště jeho partnerky J.S.), aby zde mohl páchat civilní službu. Jsou to nezodpovědní frackové. Oba dva. Akorát ten druhý je ještě trochu nezodpovědnější. A díky tomuto prohřešku mám konečně pádný důvod, abych zde dal jeho skandální maturitní foto. Pánové a dámy, KAKAN.

  13-10-2k | Hovado
  > From: chatrin@email.cz
  > Date: Fri, 29 Sep 2000 11:17:20 +0200 (CEST)
  > To: peter.fincher@worldonline.cz
  > Subject: [-nic-]
  >
  > Cau Frede,
  >
  > [...]
  >
  > Jako vzdy si zachytil celu pravdu. Kdo myslis, ze vyrval ty pekne mramorove
  > stolecky u Maca. Bohuzel KFC sme cele nedali kvuli zasranym novinarum. Ale
  > byl sem posledni, kdo hazel posledni sutraky do vylohy(vyslouzil sem si pochvalny
  > potlesk od nekolika prihlizejicich).
  >
  > > Mas aspon podpis Bono Voxe z U2, kdyz uz byl v Praze?
  >
  > Vole ten jednal(slovy) z financniky, ale ja sem JEDNAL(ciny).
  >
  > [...]
  >
  > A jinak sa mej zatim jak anarchista v rozbitem Macu. Hlavne nepapej zadne
  > lusteniny a jine nadouvajici pokrmy. Ty muj Kronacku.
  >
  >       Tvuj Smarda
  
 • Když mi před dvěma týdny přišel tento mail, tušil a doufal jsem, že si autor dělá prdel. Dnes jsem se však dozvěděl, že tomu tak není a J.Ch. skutečně rval v MacDonaldu stoly ze země. Ač jej mám velice rád, z této informace usuzuji, že je zřejmě zcela padlý na hlavu. Ještě přibližně před deseti minutami jsem mu chtěl napsat tzv. nasírací mail, kde bych mu vynadal do řadové ovce z kolektivně pomateného stáda a za suverénně největšího globalizátora bych označil jeho mateřskou Katolickou církev, avšak nyní zvažuji kompozici mnohem rafinovanějšího mailu, kde bych spojil nepříjemné s užitečným. Poničit takto bezvýznamně cizí věc je přeci v rozporu s Biblí, ne? A co kdybych proviněnému prodal nějaký hodně mastný odpustek?
 • Skript na odesílání pošty z formulářů opět nefungoval, áchich ouvej. Výpadek nastal kolem 10-09-2k. Omluvte tento mrtvý měsíc, zřejmě už to bylo naposled.

  12-10-2k | Brno Tres
 • Nic zvláštního se neděje. Odpoledne dotahuji videa od NIN a nechávám na zbytek dne oběma nešťastlivcům asi 50MB do kvóty. Nebyl to špatný výlet. Zvláštní poděkování patří P.B. za poskytnutí úložných periférií jako spacák, deka apod. Zvláštní zdrbání patří Terezce za nedodržení slibu o donesení reklamních materiálů ze svého mateřského stánku, kterým byl Český Telecom. Ano, předchozí prohlášení, že se bude vy(s)tavovat u Paegasu bylo zcela lživé!
 • Na Invexu jsem nebyl :)

  11-10-2k | Brno Due
 • Pokud přeskočím nutné stravovací návyky jako oběd (který jsem si drze nadělil přímo v mense) nebo výlet do Delvity, strávil jsem celý dnešní den non-stop u Kedarova pičítače. Pravda, na tom by nebylo nic zvláštního, ale je nutno ještě jednou zdůraznit majitele počítadla. Takže: KEDAR. Jak se říká - jaký pán, takový krám. A jeho stroj není jen tak nějaký krám, je to ztělesněné výpočetní peklo. Obrovská pavučina, rozprostírající se v prostoru mezi procesorem, zdrojem a CD-ROMem v horním 5,25" slotu vyvolala na mé zjizvené tváři spíše úsměv. To už se ale nedá říci o monitoru, myši a souhře grafiky se základní deskou. Monitor je kapitola sama pro sebe. Několik šikmých horizontálních pruhů hyzdí už tak příšerný obraz, jehož fatální (ne)kvalita je způsobena zejména tím, že je nutno udržovat regulátor kontrastu na velice nízkých hodnotách. Při nastavení na pokročilejší stupeň se totiž monitor vypne, což je velice zábavné. Myš je stará několik (desítek?) let, což je dostatečným příslibem bohaté využitelnosti. Kdysi měkká gumová kulička se nyní se svou ztyřelostí téměř vyrovná kvalitám geoidů, které jsem kdysi nadšeně tvaroval z kupících se alobalů od čokolád. 5 dpi to jistí. No a to nejlepší nakonec. Základní deska PINE a Riva TNT AGP si ve Windows rozumí jako papež se Satanem, aneb neukecatelné tuhy po dvou minutách práce jsou na denním pořádku. Proto jsem se po několika resetech umoudřil a vrátil Windows do standardního SVGA módu (16 barev, o la la!), který tam měl Kedar původně. V Linuxu vše jede podle předpokládaných osnov, ovšem tento systém zásadně odmítám již z toho důvodu, že by v neznámém prostředí klesla produktivita mé práce asi tak o 80%.
 • Odpor k operačním systémům se začíná zvolna projevovat. Během první půlhodiny práce jsem zmrznul Linux, o což se Kedar i A.V. bezvýsledně pokoušeli tři týdny, pod rukama A.V. naopak spadly Woknous. To už se prý také povážlivě dlouho nestalo.
 • Na IRC nacházím několik bojechtivých Quakerů. Dávám zápas se člověkem jménem LAM3R, výsledky jsou celkem vyrovnané (překvapivě, vzhledem k mé/Kedarově tragické hardwarové výbavě). Večer se konečně objevuje M.P., ovšem z očekáváného boje není nic. Totiž, já mám ping 31, on asi 350. Po tomto debaklu tedy hledám další osamělé duše a nacházím MaPu. Ano, bylo to hezké. Hráli jsme dvakrát a jednou jsem dokonce skončil v plusu ;) MaPa se pohyboval v rozmezí 35-40 fragů. Tragédie. Podobně to vypadalo s Uncouthem. Nejlepšího výsledku jsem dosáhl v DM2 (tuším 6:12 nebo tak nějak), jinak boje končívaly standardním skóre 1:40 apod. No, přinejmenším to byla lekce :)
 • Těsně před půlnocí působím oběma brutální šok konstatováním, že do denní kvóty zbylo přibližně 9MB. Aneb kdybych stopnul GetRight o půl minutky později, došlo by k odstřihnutí na 4 dny :)

  10-10-2k | Brno Uno
 • Po dni plném reklamací odjíždím do Brna, abych zde tři dny boural přenosové kvóty na 2MBit lince. Tedy 733MB na den a 3GB na týden. To by pro začátek šlo.
 • Několik sekund po rozjetí vlaku nastává scéna, ve které jsem ještě před několika minutami tušil coby hlavního aktéra sebe. "Jede ten vlak na Horní Lideč?" táže se soudružka s malým dítětem. "Nene, to teda nejede..." odpovídá pán z vedlejšího kupé, načež soudružka s hrůzou v očích otevírá okno a křičí po výpravčím, že jedou na Horní Lideč (to se tedy šeredně mýlí :) a že je s dítětem. Tento argument jsem nepochopil. Dítě hrálo roli rukojmí, nebo co? Kdybych křičel, že jsem s hemeroidy, asi by to také nikoho nevzalo. Výpravčí to viděl podobně a přešel tuto scénu se stoickým klidem. Dokonce jsem čekal, kdy zvedne ruku a zcela ostentativním způsobem zívne, aby bylo jasno, na které příčce v jeho top 100 životních problémů se tato situace momentálně nachází. K mému zklamání pouze nezúčastněně pokrčil rameny a odkráčel směrem ke svému stanovišti.
 • Několik desítek minut před půlnocí si uvědomuji, že mi ubíhá čas, proto odtrhávám od pičítače L.T. a Terezku (která se zrovna dobývala do pošty svého milého D.L. a když mne viděla přibližovat se, kvapně začala z přihlašovacího input pole mazat jeho login) a zdrcujícím tempem stahuji asi 400MB videjí, čímž lehce překročuji pouze polovinu kvóty.
 • Dozvěděl jsem se, že P.B. svolil ke každoměsíčnímu odčerpávání padesáti korun ze svého účtu ve prospěch Diakonie, kterou zakládá ve Valašském Mezičíčí P. (bývalá češtinářka, viz bezpočet zápisů v Den94ku '98 & '99). I když se dle vlastních slov snažil, aby se tato informace nedostala do jejích rukou :), P. se k ní přesto dobrala a poslala děkovný dopis. Prýštilo z něj nadšení.

  9-10-2k | Drtič soplů
 • Kakan je zvíře. Dneska mne oblažil myslím si zcela reprezentativním výjevem ze svého každodenního života. Nevím už, jak k tomu došlo, ale Kakan zkrátka zmínil, že u svého stolu často přejíždí konečky prstů po jeho spodní straně. A to proto, že tam průběžně skladuje sople, které nemá kam odložit, a tímto pohybem je hromadně sráží na zem! Nádhera.
 • Dámy a pánové: Žena a život!

  8-10-2k | Nuly
 • DomainZero dělá klky. Dlouho to netrvalo. Přestává zdarma registrovat všechny lidi mimo USA. Kéž by měly všechny problémy tak snadnou léčbu jako tento neduh (čili vymyslet si libovolnou adresu v USA :).
 • Noc s Andělem mě opět přinutila čekat skoro do rána s dálkovým ovládáním od videa v ruce. Ve výčtu vysílaných videoklipů se totiž objevily dvě zajímavé položky, a to 'Starfuckers, Inc.' od Nine Inch Nails a 'Sabrina' od Einstürzende Neubauten. První jmenované video je kvalitní jako ostatně každý klip od Nine Inch Nails - Reznor rozbíjí v jakémsi vykutáleném lunaparku talířky s podobiznami konkurenčních zpěváků i sebe sama, hází do záchodové mísy CD a nechává spadnout do nádrže s vodou asi stotunovou babiznu. Vesměs groteskní, ten majitel s amputovanou rukou je fajn. Ve zbytku klipu se válí po nějaké blondýnce, ze které se nakonec vyklube Marilyn Manson. Zajímavé jsou zásahy cenzury, kvůli kterým se mimo jiné překřtila píseň na 'Starsuckers, Inc.' Ulbrchecht. Einstürzende zaperlili rovněž. Zrcadlo na špinavém hajzlu a před ním malující se bytost s prasečí hlavou zkrátka nemá chybu.

  Hit týdne: Front Line Assembly - Neologic Spasm (Dislocated Mix by Die Krupps)
  Shit týdne: Vengaboys - Cheekah Bow Bow

  7-10-2k | peklo.org *
 • "Gangy profesionálných prevaďačů cez hranicu prechádzajů ako nož cez máslo." Nádherný příměr.
 • Doména www.peklo.org již funguje. Je to zvláštní pocit, vlastnit poprvé v životě něco takového :)
 • Bývalá spolužačka K.M.[2] mne dnes navštívila za účelem nákupu učebnic, které jsem se snažil používat v BC.12. Z nepochopitelných důvodů totiž nyní tuto školu navštěvuje. A to přesto, že jsem ji upozorňoval, že i zvláštní škola by byla lepší volbou než toto slabomyslné studium. Inu, komu není rady, tomu není pomoci. Každopádně jsem ji podrobil brutálnímu testu z úchylity, což vypadalo přibližně tak, že jsem jí asi hodinu pouštěl best of ze všech těch nemocných videí, které se mi válejí to disku, a počítal jsem pohledy stranou. Musím uznat, že se držela statečně - nedívala se stranou ani při řezání paciček! Ke konci ale přesto začala polevovat a občas věnovala pohled zdi. Ani se nedivím - když si představím, že by mi to někdo pustil v takové kadenci, asi bych odpadl.

  Víme, že je dobro. Proto věříme v Peklo.


  6-10-2k | Diletantérie *
 • Po přečtení jednoho čísla časopisu Živel zjišťuji, že jméno J. G. Ballarda je zde velice často skloňováno. Ballard je autorem předlohy k filmu Crash, nad kterým jsem zde před týdnem hořekoval (30-09-2k) a zdá se, že bylo k plnému pochopení filozofie děje nutné shlédnout tento snímek vícekrát. Že by nějaké spříznění s kovem ála Tetsuo?
  šokující snímky vznikají i na domácí půdě 
 •  Šokující snímky vznikají i na domácí půdě


  5-10-2k | Men Inside Anus *
 • Peklo je hotové a uploadnuté. Teď už jenom vyčkat na registraci z NaVrcholu a teror může začít.
 • Zároveň zažilo svůj první reálný úspěch. Hned po registraci na ex-Zmiji (nyní Search.Quick.cz) byl odkaz administrátory nemilosrdně vyškrtnut. Buhehe :) Radši ani nemluvím o tom, jak je to od MIA neprofesionální. No nevadí.

  4-10-2k | Alone in the Dark
 • V obchodním komplexu Mana byla z důvodu stavebních úprav vypnuta po několik dlouhých hodin elektřina. Na tomto faktu mě vůbec nic netankovalo pouze do doby, kdy jsem se musel zcela nutně jít vymočit. Upozorňuji, že na záchodcích v Maně není žádné okno ani škvírka, kudy by snad dovnitř pronikalo denní světlo. Poslepu jsem se tedy dobelhal k míse a holenními kostmi se opřel o její chladný okraj. Raketomet jsem nasměroval tam, kde jsem tušil cetrum mísy a spustil. No a pak to začalo. Slyšel a cítil (!) jsem moč, odstřikující zběsile na všechny strany, jenom ne dovnitř mísy. S velkým vypětím sil jsem zastavil a namířil hlaveň znovu. Situace byla lepší, ale i při této fázi jsem na ruce ucítil dopad drobných jiskérek, které se neznámo odkud odrážely a vracely směrem ke mě. Neměl jsem už ale to srdce zastavit znovu, takže jsem tento úkon dokončil i při současném stavu věcí. Poté, co jsem si umyl ruce a vysušil kapesníkem nasáklou nohavici, jsem se v kanceláři usadil do křesla a zapřemýšlel, co se asi v té tmě dělo. Jedno vím jistě. Nezvedl jsem prkénko. Zda jsem zvedl aspoň poklop zůstává otázkou.

  3-10-2k | D0
 • Kakan mi pověděl o společnosti DomainZero, která zdarma registruje domény .com, .net a .org (!). Už jsem o ní sice z Magea věděl asi týden, ale z nějakého neznámého důvodu jsem této informaci nevěnoval žádnou větší pozornost. Podmínkou pro bezplatnou registraci je subscribnutí na minimálně 15 různých služeb jako Backwire, Emazing apod. No, nevím. Jestli nezkrachuje tahle firma, tak už nikdo. 35,000 registrací denně je dost.
 • No dobrá, tak aspoň iniciály: M.C. (viz včera). Abyste neřekli, že pomlouvám vás ;)

  2-10-2k | Šok
 • O jedné *velmi* známé vsetínské postavičce jsem se dozvěděl vpravdě kuriózní věc. Totiž... podle poměrně věrohodných informací účinkoval(a) v pornofilmu, a to se zvířátky! Ne, z čirého sadizmu vám nepovím, o koho jde, ale vězte, že pokud jste aspoň rok pobývali v této severomoravské metropoli (tedy ve Vsetíně), tak na 80% jej znáte.
 • Mám novou vyrážku! A ne jen tak nějakou, to bych tady ani nerozmazával. Jedná se o druhou inkarnaci obrovských vředových map, které jsem zvláštní kombinací nemytí a jisté tajné ingredience znovu vypěstoval na levém rameni. Údržba tohoto jevu samozřejmě není nijak jednoduchá - nejméně jednou denně musím všechno intenzívně rozškrabat, abych ráno nenašel tuto kožní kulturu v mrtvolném stavu. Ona se mi za to každý den odvděčuje nádhernými strupovými koláči, které náružive distribuuji do schránek zvláště nepříjemným sousedům.

  1-10-2k | Lučba
 • Opět jsem se nezúčastnil tradiční vsetínské Depeche Mode party. Musím ale přiznat, že jsem tentokrát ještě o půl třetí ráno přemýšlel, zda tam nemám zajít. Zrovna jsem ale bohužel běhal po lese a řval na všechny světové strany. No co, občas mě to chytne.
 • Banánové rybičky na téma "Jak přežít touhu po poznání". Halina Pavlowská vyprávěla v humorném duchu o tom, jak tvrdila svému chemikáři, že se mýdlo vyrábí z kostí. Pan Karel Smyczek ale naopak v poměrně vážném duchu prohlásil, že si není jistý, zda se spermie pohybuje rychleji v zásaditém nebo alkalickém prostředí. Ano, zřejmě jste uhodli - alkalické a zásadité prostředí se liší přibližně jako voda a H2O ;). No, co už. Z chemie mi taky hrozily celkem 3 propady, takže ze své pozice můžu cokoliv, jenom ne odsuzovat tuto poznámku. Kromě toho si režiséra Smyczka celkem vážím. A chemii je beztak třeba potírat. Vlastně by se slušelo za tuto dezinformaci poděkovat :)
 • Nukleární výbuch - okamžik, kdy se ze člověka stává filtr.

  Hit týdne: Velvet Acid Christ - Let's Kill All These Motherfuckers
  Shit týdne: Hyperkraft - Nejsi malá holka

  30-9-2k | Videobox
 • R.M. neustále vtipkuje o koncentrácích. Ač musím říci, že mi některé věty opravdu imponují ("Ta se neusměje jak je rok v koncentračním táboře dlouhý..."), už po něm začínám vrhat káravé pohledy. Zejména poté v případě, že nás poslouchá několik okolních stolů. Šibeniční humor na toto téma je snesitelný do okamžiku, kdy si o mě může na jeho základě někdo pomyslet, že jsem fašoun. Nemůžeme zůstat u těch srandovních pytlů s abortovanými plody či videjí s uřezáváním rukou? Podobnými plky se ve společnosti profiluji milerád.
 • Snímek Crash mne zklamal. Pokud podle autorů Kinoboxu znechutil půlku planety, pak si nedovedu představit, co s takovými lidmi udělal třeba Hellraiser. Nechutný byl pramálo, snad pouze psychicky, což ale nedokážu dost dobře posoudit, protože jsem celou dobu čekal právě na tu inzerovanou otevřenou brutalitu. Pravda, nemohu nezmínit skvělý okamžik, kdy si dvě postavy s vervou lízaly ošklivé rány z předcházející nehody (tomu říkám sex!), ale to je trochu málo. Zkurvená Generace ušla. Samploval jsem z ní jako o život.
 • Druhý, tentokráte spřátelený číšník ve stejné restauraci (viz včera) se nás mezi řečí zeptal, zda nás ten pán včera večer ošidil. Když jsme problém vyjasnili, sdělil nám, že se tak nestalo poprvé (!), a proto by to bylo určitě možné řešit. R.M. se tohoto práva prozatím vzdal.
 • Mimochodem, začal jsem psát knihu.

  29-9-2k | Ojeb
 • Mám zde jakousi gigantickou kobylu, která mi střídavě skáče po hřbetu a posteli, při vyšinutí z tohoto cyklu bezprizorně létá okolo. Obávám se, aby nějakým proradným způsobem neinfiltrovala otevřený case a nezpůsobila tam paseku. V takovém případě spoléhám na rozemílací schopnosti větráku Titan. Mimochodem, v programu dnešní rekvalifikace je opět ona úžasná psychologie, to se zase jednou poměju. Viz 11-08-2k.
 • Rekvalifikace skončila po dvaceti minutách, protože se soudružce nepodařilo dobýt do školních prostor.
 • Soudě podle Kakanovy nálady mu jeho odchod ze školy nijak dramaticky žíly netrhá. Dokonce se vytazil s nádhernou příhodou ze školní knihovny, kam si šel pro potvrzení, že nezůstal škole nic dlužen. Knihovnice se nahla nad kartotéku, ale Kakan ji pozastavil informací, že zde stejně nikdy nebyl, takže není nutno databázi prohrabovat. A na to ta paní: "No teda... a jak jste mohl tu školu dokončit, když jste za mnou nikdy nebyl..?" A Kakan: "No... víte... ja jsem ji právě... jaksi..." Domyslete si :)
 • V jindy oblíbené restauraci U Tří slunečnic nás zcela drze odrbal nový číšník. Nejen že se zcela nevhodně chová, nosí náušnice, které by před vchodem sundal i leckterý host a má navíc blbé kecy, ale také kupí na lístek čárky, které tam očividně nemají co dělat. Jako například dnes. Reklamaci samozřejmě neuznal.

  28-9-2k | Filmová krmě
 • M.N. se pokouší doinstalovat Linux. Před deseti minutami (11:26) ale bohužel usnul, proto si nejsem výsledkem jist.
 • Příjemné překvapení. Už tři dny se promenáduju v bílých kalhotách, které jsem si před týdnem (hodně moc) pochcal a po nějaké pachové ofenzívě ani čichu. Aspoň doufám. Mám rýmu. Ale to má stejně každý.
 • M.N. je vzbuzen písní Metalmorphosis od Die Krupps v 11:42. K tomuto drastickému kroku jsem musel přistoupit vzhledem k blížící se obědové pauze.
 • J.K. včera výrazně zabodovala, obstarala mi totiž z nejmenované videopůjčovny do pondělí dva nechutné filmečky, samozřejmě zdarma. Byl to jednak snímek Crash, po kterém dychtím už od zmínky v minulém Kinoboxu, druhak divoká filmoška Zkurvená generace (Doom Generation). Čímpak že ta je zajímavá? Kdo to neví, svoji diletantnost explicitně jeví! Hned na začátku přeci zní remix brutální písně Religion od Front 242 a v pokročilejší fázi děje se v jedné scéně objevují všichni tři členové hudební grupy Skinny Puppy!
 • Reklamy na české internetové služby mají zvláštní tendenci přitahovat k sobě stupiditu. Rádobyhumorná upoutávka na Centrum už leccos naznačila, opravdovou tragédii však přinesl až šot na Seznam. Spíše než jako euforie z možných způsobů využití internetu působí reklama dojmem přehlídky pokleslých vzorků populace. Mdloby mě přepadají zejména v pasáži s oním děvčetem, které si chce zkontrolovat ímejl, protože jsem něco podobného zažil na vlastní kůži (viz 15-02-99 & 29-03-99). Zatím jediná reklama z tohoto žánrového okruhu, která mě doposud víceméně pobavila, je ta na RedBox ("Vezmeš si mě?" "Teď a tady, jo?" :).

  27-9-2k | BC.666
 • Rok. Už je to celý zasraný rok, co jsem poprvé vstoupil do třídy jménem BC.12, nyní BC.22. A co je nového? To věru nevím, ale pokud pominu mé standardní sny o třesku lebek všech zúčastněných, vypadaly by kýžené novinky asi takto:

  Otce E.B., vlastnícího obchod v centru města, zcela zruinoval poblíž stojící Albert, v důsledku čehož si celá rodina dobrovolně dala sprchu v Cyklonu B.
  L.H. a P.J. si nedali pozor během jednoho májového sexu. Když začal v srpnu plod nabývat konkrétního tvaru, P.J. byl donucen okolnostmi provést L.H. potrat ramínkem. Díky neobratné manipulaci však věšákem způsobil také rozsáhlé trhliny ve vaginální oblasti, v důsledku čehož L.H. vykrvácela. P.J. omdlel a utopil se v jejím poševním sekretu, který krev následoval.
  O.S. se nespokojil s prázdninovým poklesem popularity a spáchal rituální sebevraždu v plném sále kina Svět. Jeho fenomenální mozek byl fatálně znehodnocen druhým a čtvrtým šrapnelem.
  Trojlístek ve složení E.A. + Z.B. + ?.?. (konečně začínám zapomínat) kolektivně podcenil dočasného školníka na civilní službě, za kterým tak vytrvale dolézal. Mladý pán v nestřežené chvíli všechny tři dámy pobil pozlaceným hrnkem a v položivém stavu je nasoukal do školního kotle, čímž z nich udělal doživotní kamarádky.
  J.?. byl usvědčen jako hlavní viník násilné smrti svých tří spolužaček a byl poctěn mimořádným trestem odnětí svobody na 25 let nepodmíněně. Po třech měsících ve výkonu trestu zemřel zadušen spermatem svého spoluvězně. Při pitvě byla nalezena četná poranění tlustého střeva ve vzdálenosti až 30cm od řitě, díky čemuž byly potvrzeny domněnky o nedobrovolném zasouvání nohy od stolu do análního otvoru.
  Až na jednu výjimku zemřeli všichni ostatní studenti třídy BC.12 při rozsáhlém sesuvu půdy v oblasti sportovního hřiště u budovy Obchodní akademie. Jejich kuriózní smrti se dle výzkumu reklamní agentury P-EKLO smálo více než 74% televizních diváků.
  Tou nešťastnou výjimkou byla slečna Křístková, která jako jediná přežila, aby mohla vyprávět. O tom, že s čerty nejsou žerty.

  Ale jinak vás mám rád. Miluji vás k smrti. Vaší smrti, samozřejmě.

  26-9-2k | Sametová evoluce
 • M.N. aka Praktikant se pokoušel nainstalovat ve skladu RedHat Linux. Že se mu to nepovedlo je zřejmé. A co se mu povedlo, to jsem udělal já. Ale jinak je fajn. Asi mu zítra nechám na klávesnici provokativně ležet Závaznou směrnici a husí pero s hrotem zapatlaným od zaschlé krve.
 • Po dlouhé době nečinnosti jsem výměnou baterií oživil svůj archaický diář. Když mi tehdy začal postupně odpadat, degradoval jsem na červenou prupisku a později dokonce na obyčejnou tužku, čemuž se někteří cynikové dokonce smáli. Nicméně, už mě to čárání po účtenkách začalo mírně durdit.
 • Masakry v ulicích Prahy. Mňam, to bylo hezké dívání. Nejvíc mě rozesmáli dva holohlaví anarchisté, kteří byli svými kolegy napadeni pod záminkou, že jde o skiny. LOL. Přítomnost skinů na některé z dnešních akcí bych ale každopádně uvítal - není větší slast, než sledovat dvě bandy totálních dementů, jak si navzájem rozbíjejí huby. Extrémismus, pánové? Zřejmě ani netušíte, co toto slovo znamená. Extrémismus jsou hovna neštovičníků s bylinným extraktem z mokvajícího nádoru k večeři.
 • Už se těším na pravidelné večerní rokování s hvězdou televizního populismu jménem Alice Dvorská, která bude zajisté opět hořekovat nad tím, jak nehorázně brutální byl zásah policie a kolik chudáčků a chuděrek bylo během dneška zraněno. Ahhh... paní logika prožívá průjmový záchvat na přírodním záchodě, milá slečno D.? Budu mlátit hlavou o roh stolu a pak si stěžovat, že mi puká lebzna?
 • Antiglobalisté ke konci dne ukojili své touhy po boji proti proradnému kapitalismu obvyklým vymlácením MacDonalda a jako bonus vysypali KFC, IPB + několik náhodných restaurací, které se přichomejtly. Kromě toho semtam rozmlátili nějaké drahé auto, z čehož nám jasně vyplývá definice antiglobalismu: "Ty to máš a já ne, a to mě sere." Mimořádné zpravodajství na N@vě bylo hezké, akorát mi není známo, proč to ten člobrda komentoval jako pohřeb. Jako obvykle není na většině záběrů s drancováním obchodů ani stopa po byť jediném policistovi, což u mě osobně vyvolává pocit, že bylo televizních zpravodajů snad více než samotných ozbrojených sil. Zejména tedy v blízkosti takových kapitalistických svatostánků jako MacDonald a KFC je to myslím celkem dobrá strategie ;)
 • To, co váš hardware nerozchodí.

  25-9-2k | I.T.I.N.G.
 • Kakan neudělal již definitivně vylučovací zkoušku. Jde o druhou školu, odkud byl vyhozen, čímž mne poráží. Nebudu mu zde pokrytecky nadávat, že je pošuk a nic se nenaučil, ale... no je to zkrátka pravda.
 • JMR se dnes ráno pokoušel nainstalovat BlackBoxII, kterýmžto ďábelským nástrojem hodlá permanentně sledovat každý můj úhoz do klávesnice či hyb myší. Má snad dojem, že se na firemních počítačích dějí nějaké nepravosti (což je samozřejmě pravda). Můj prioritní cíl je tedy nyní nainstalovat tento program doma a přijít na všechny dostupné možnosti ošulení či vypnutí. Nakonec, přeinstalovat Windows není problém ;)
 • R.M. zítra odjíždí do Prahy. Na zápis, nikoliv demonstrovat. Právě naopak. V plánu je prozatím tvorba kulometného hnízda na střeše koleje, odkud bude kosit antiglobalisty mj. kulkami Dum-Dum. Také jsme vymysleli několik vhodných strategií jako např. házení dlažebních kostek zpoza policejního kordonu (chytré) či použití napalmových děl ("Pálí! Pálí!") namísto zbytečně zastaralých děl vodních. Odpalování předem umístěných hřebíkových bomb v momentech nakupení antiglobalistů poblíž osudných odpadkových košů je plánováno na zítřek.
 • Na parkovišti před Manou prodával ráno jakýsi rómský hošík pohlednice. Velice mě zaujaly jeho rázné přesvědčovací metody. Skákal před jedoucí auta, popřípadě jim otevíral (za jízdy) dveře. V momentech, kdy nebyl na obzoru žádný potencionální zákazník strkal pohlednice do úst a rozežvatlával jim rohy. Máš bod, chlapče.
 • Jéžišmarjá, mně je blbě. Nikde nikdo.

  24-9-2k | Módní peklo *
 • Nonverbální komunikace v báru U Tří slunečnic. Servírka, ke které nechovám přílišné sympatie a ona mi stejně oplácí, dnes poprvé zcela přeskočila dotaz, copak že si to dám. Když automaticky přicházela s čajem, všiml jsem si dlouhého a bázlivého pohledu, zda pití neodmítnu. Samozřejmě jsem to neudělal. Fáze číslo 2 přišla během placení. Jsem nechvalně populární svým NEdáváním spropitného, což mi tentokrát bylo víceméně vyčteno. Bankovkou o hodnotě 50Kč jsem hradil sumu 24Kč, nelibost nad nezaokrouhlením této částky na kulaté čtvrtsto mi zmíněná projevila vrácením 26. koruny v desetníkách. Děs. Zároveň seděla téměř naproti slečna, kvůli které se momentálně soužím. Nyní alegoricky popíšu (neexistující) vztah mezi námi dvěma: přestavte si útlé, na povrchu řádně shnilé, avšak uvnitř silně konzistentní hovno, které leží na ulici (já). Touží, aby do něj šlápla podrážka (ona), která občas přejde okolo, a to přestože je již na první pohled viditelné, že tato podrážka šlápla již nejméně do desítky vzrostlejších, avšak vevnitř zcela jistě vysušenějších hoven. Velice ráda šlape na pomalovaný asfalt a drolí zbylé hrudky křídy, jenom aby byla co nejbarevnější. Kope do obrubníků a vyhledává trčící hřebíky, aby vypadala každý den jinak. Za každou cenu. A to je ten boj.

  Hit týdne: Velvet Acid Christ - Caught
  Shit týdne: Jennifer Lopez - Let's Get Loud

  23-9-2k | Hluchá sobota *
 • Jan Železný získal zlatou medaili v hodu oštěpem.
 • To je vše.

  22-9-2k | Masakr
 • Kakan dnes kecal totálně nepublikovatelné věci o své partnerce J.S. Opravdu, vzhledem k šokující povaze a detailnosti jeho výkladu zde nemohu vložit ani byť krátký výňatek. Ale to možná časem přijde. Kdyžtak dáme aspoň tu s tlačením jebáků na zádech.
 • No tak to je opravdu moc...

  1 - 2 - 3 - 4 - 5


  21-9-2k | Plazer
 • V práci jsem zákeřně uklofnul MP3 CD přehrávač značky Lenoxx. Celý večer jsem si s ním hrál jako malé dítě, slovním spojením "jako malé dítě" mám ovšem na mysli význam "jako blbec". Ovládání je totiž natolik neintuitivní, že mě dokonale pomátlo. Poslepu se to samozřejmě nedá ovládat už ani trochu, takže jakékoliv šmátrání do kapsy se míjí účinkem. Mám na mysli šmátrání do kapsy, kam se ten šmejd stejně nevejde. Když k tomu připočtu úplně nemocně umístěný konektor na sluchátka a další zřejmé vady, nutí mne to přemýšlet, proč jsem si ten shit vůbec bral domů ;)

  Nuž... vařme! 
 •  Nuž... vařme!


  20-9-2k | Dogma 2
 • Každý člověk je závislý na hovnech. Že ne? Tak proč je pořád sere?
 • V poslední době se stále častěji uchyluji k vulgarismům. Říká se tomu zpětná progrese. Neboli degenerace.
 • A další kuk. Začínám být pan spisovatel.

  19-9-2k | Ble
 • Další fáze hrozných psychických pohybů. Honem postavte někoho ke zdi, nebo zastřelím sebe.
 • V krátkém sledu jsem byl dvakrát veřejně odsouzen. Stalo se tak po prezentaci betaverze Pekla J.K. a Kedarovi. Oba byli neskrytě vedle. Miluju lichotky!!

  18-9-2k | Zcela upřímné nejasno
 • Jakýsi link mne dovedl na chaos jménem Zcela upřímný web. Vůbec netuším, o co přesně autorům jde, nicméně podle několika prvních pohledů se jedná zřejmě o jakási tápající individua, která to dost dobře neví sama. Ani nevím, proč to sem vůbec píšu. Ta stránka je mi prostě nesympatická. Už proto, že je zcela upřímně kriploidní.

  17-9-2k | Repete
 • Již čtvrtou neděli volím stejný hit týdne, jelikož je to zkrátka smrtící kus. Smrtící jako Candle, Worlock nebo In Your Room.
 • Kuk. Aneb jak zneužít autorství na doupěti (druhý obrázek).

  Hit týdne: Skinny Puppy - Killing Game (mono v MP3, celé video v horší kvalitě)
  Shit týdne: -

  16-9-2k | Vizuální peklo
 • V jarním Živlu jsem našel rozhovor se Samirem Hauserem z polomrtvé Vanessy Gun. Velice výživný článek :)
 • Masakrózní industriální akt Velvet Acid Christ bude mít videoklip k písni Decypher! Nezdá se sice, že by se měl vystavovat v televizi, ale přinejmenším bude na nadcházejícím singlu coby datová stopa. Vivat!


    

    


  15-9-2k | Šest šest šest
 • Po několikerém poslechu písně "Sedmnáct" (viz 9-9-2k / 3-9-2k) se konečně odvažuji sem její text vlepit, a to v plném znění. Bože, odpusť mi (ještě trochu čaje).

  FM Factory: Sedmnáct
  Sedmnáct.... sedmnáct....
  Sedmnáct náhodou je mu a je za vodou
  Za vodou velikou rozešel se s Monikou
  Sedmnáct.... sedmnáct....
  Teď už je prej volnej a ke všemu svolnej
  Ale jak já hloupá, jak jen mu to říct?
  Že už dobu dlouhou hořím po něm touhou
  Že už víc jak týden v hlavě zmatek mám
  Zmatek mám.... zmatek mám....
  Sedmnáct.... sedmnáct....
  Tričko mam efektní těsný džíny perfektní
  Perfektní prestiže, ty si vezmu jestliže
  Přijde k nám
  Sedmnáct.... přijít má....
  Sedmnáct.... sedmnáct....
  FM Factory: Sedmnáct (DefectoMan Mix)
  N/A
  N/A
  N/A
  N/A
  Teď už je prej volnej i k análu svolnej
  Ale já mám roupa, jak jen mu to říct?
  Plave dobu dlouhou defekační strouhou
  A už víc jak týden v stolici krev mám
  Mám krev mám.... mám krev mám....
  Sedmnáct.... sedmnáct....
  Nádor mam efektní v těsným tričku perfektní
  Otázkou prestiže bude pouze jestliže
  Mokvat mám
  V sedmnáct.... mokvat má....
  V sedmnáct.... v sedmnáct....


  14-9-2k | * ***
 • Sny. Nic než sny z psychických vad. Rozklad vědomí. Zazděná smrt. Zabijte mě. Děkuji.

  13-9-2k | Pokrytectví
 • Vrátím-li se nyní o celé čtyři roky zpět, ovane mne pocit tvůrčího rozletu, atmosféra slastného období, herní poblouznění a pach pubescentních hoven, která jsem ještě tehdy v záchodech zanechával. Na počátku tvorby jsem však nebyl pouze já. Svými literárními pařátky se začala vyhrabávat ze země ještě jedna anální bestie. Proto v roce 1996 vznikla mimo jiné báseň s názvem "Zimní balada o vepřovém mase", což je pokrytecká "alegorie na nuzné poměry romů v českých zemích" z pera známého buržousta Kakana. Sám autor k básni dodává: "Řidič buldozeru je rom Fero Kandrač. Kočka je požita (snědena) coby náhražka vepřového masa, její kůže je použita jako záplata na děravou zeď." No a tady je:


  Zimní balada o vepřovém mase

  Jedna vločka druhá vločka
  Pod buldozer vlezla kočka
  Řidič očím nevěří
  Krev mu stříká zpod dveří
  Zanadává zakleje
  A buldozer umeje
  Kočku hodí na sedadlo
  Pod kterým je umyvadlo
  To se doma pomějeme
  Povídá si mašinfíra
  Zas se pěkně nažereme
  A jak byla ve zdi díra
  Zadělám ji kůží z kočky
  A nebudou nás studit vločky.


  Nemám zdání, jak se mu to povedlo, ale báseň ke konci nabírá opravdu nečekané tempo. Autor provádí nečekané tématické přechody uprostřed rýmů a tím neustále stupňuje již tak vysokou rychlost průběhu děje. Až k jeho strhujícímu závěru.

  12-9-2k | Konec jedné sítě
 • Je to více než děsivé, ale podle ověřených informací bude Terezka na Invexu postávat poblíž stánku Paegasu. Chápete, co to znamená? Ano, už nikdy nebudete telefonovat jako předtím. Už nikdy nebudete telefonovat.

  11-9-2k | Démonstrace
 • Více demonstrací jsem snad ještě neviděl. Zřejmě budu demonstrovat také. JMR dnes totiž vyslyšel prosbu jakéhosi M.N., který se uchází o praxi v naší firmě (!). Nic skandálnějšího jsem tento rok snad ještě nenažil. Jsem opravdu zvědav, co tady bude dělat.
 • Už to vím.

  Závazná směrnice firmy -censored-, nyní známé také jako "Gulag"

  1) Tato směrnice je nadřazena platným zákonům České republiky, Reklamačnímu řádu, Obchodnímu zákoníku a Listině základních práv a svobod. Je-li některý bod této směrnice v rozporu s výše uvedenými listinami, zákoníky či řády, původní ustanovení se ruší a plné platnosti nabývá dosud kolidující bod této směrnice.
  2) Pracovní doba začíná v 7:00. Prodejna se otevírá v 9:00. Dobu, po kterou se praktikant nemůže dostat do prodejny, tráví smysluplným způsobem. Tím se rozumí zametání parkoviště před obchodním komplexem, kde firma sídlí. V zimě je zametání nahrazeno odklízením sněhu.
  3) Po vstupu do prodejny praktikant nezdraví, nýbrž na ukázku absolutní oddanosti zaboří obličej do hadru na umývání podlahy. V této ponižující poloze vytře dvakrát celou podlahu prodejny, čímž baví nadřízené. Pokud předvede obzvláště povedené číslo, má příští den nárok na teplou vodu.
  4) Každý den v 16:30 začíná pravidelné umývání oken. Rozhodne-li se praktikant jít místo oběda do sběrny papíru, může k vytření použít novinový papír, v opačném případě vytře okno do sucha dlaněmi. Jakékoliv poškrábání okna v důsledku zkornatělé kůže na rukou je trestáno podle Reklamačního řádu. Takovou kůži je praktikant povinen pravidelně seškrabovat k tomu určenými prostředky a odkládat ji do předem určené krabice. Pokud překročí čistá hmotnost suché kůže v krabici limit 500g, nemá praktikant následující den nárok na stravenku a k obědu požije kůži.
  5) Praktikant nemá nárok na stravenku ani v ostatní dny.
  6) Praktikant zodpovídá za důsledky svých činů. Způsobí-li svým jednáním škodu na majetku firmy nebo újmu na psychice vedoucího, je povinen vzniklou ztrátu nahradit v plné výši. Způsobí-li škodu na majetku vedoucí, praktikant okamžitě přestane přemýšlet o pičovinách a způsobí podobnou škodu menšího rozsahu, aby na sebe zároveň mohl vzít i škodu způsobenou vedoucím. Obě strany se předem dohodnou na způsobu kompenzace psychické újmy. V průběhu dohody má praktikant zakázáno mluvit.
  7) V sobotu a v neděli začíná pracovní doba v 9:00. V tyto dny není prodejna otevřena vůbec, proto omezí praktikant svoji činnost na práci na parkovišti.

  Myslím, že to popření Listiny základních práv a svobod hned v prvním bodě se mi povedlo.

  10-9-2k | Pro jistotu
 • Zamrzelo vás někdy, že Bible apokalypsou končí, nikoliv začíná? Ale no tak, hlavu vzhůru - konec dobrý, všechno dobré!

  Hit týdne: Skinny Puppy - Killing Game (mono v MP3, celé video v horší kvalitě)
  Shit týdne: Natalia Oreiro - Cambio Dolor

  9-9-2k | Na život a na smrt
 • S R.M. jsme včera uzavřeli klíčovou sázku. Ode dneška platí úmluva, že koho první poskáče zubatá, ten se bude moci in memoriam kochat pohřební řečí z úst přeživšího. Jak jste jistě uhodli, mé vstupní dispozice jsou mnohem lepší, proto je pravděpodobné, že vyhraju a R.M. tak stráví několik nocí vymýšlením oduševnělého pohřebního monologu. Pokud si tedy tou svou intezivní kuřbou nevypěstuje rakovinný nádor, čímž by mě opravdu nasral.
 • K tomu jsem navíc zjistil, kdo že to pěje šílenou píseň "Sedmnáct", která už po prvním poslechu suverénně zaujala první místo v mé top 10 nejdrastičtějších písní tohoto roku. Jedná se o frýdecko-místeckou skupinu FM Factory, které s vokálem vypomáhá jakási Anushka čí kýho ďasa. Text písně je natolik vaginální, že se jej zde ani neodvažuji otisknout, jeho převážnou část však můžete odchytit z následující ukázky. Varuji vás. Je to smrt.

  8-9-2k | Love story *
 • Podívala se na mě. Dlouhý a toužebný pohled mne hypnotizoval. Na nevyřčený pokyn jsem se usadil do křesla. Přišla ke mně blíž. Hebkými konečky svých krásných prstů přejížděla po mé tváři, vískala se mi ve vlasech. Hýčkala moje rty letmými polibky prstů. Neodvážil jsem se pohnout, měla plnou kontrolu nad Procesem. Mohl jsem se dotýkal pouze jejích rukou, kterými se dotýkala ona mne. Chtěl jsem, aby pokračovala, ale jako trest za neposlušnost, kterou jsem neměl šanci spáchat, se odtáhla a sedla si přede mne. Udržovala oční kontakt, čímž stále více vybičovávala napětí. Po nesnesitelně dlouhé chvilce vstala a sundala si z tváře šátek. V koutku oka pramenila slza. Bezhlasým pokynem mi dovolila odtrhnout se pohledem od svých očí a následovat ji. Kapka sjížděla potichu po tváři až k jakémusi zlomu, na jehož okraji se na chvíli zastavila, aby jej poté přetekla a spadla dolů. Zůstal jsem pohledem u místa, kde se slza přestala dotýkat jejího těla. Měla hrubě servané rty. Podle křivé linie rány, kterou stále prosakoval hnis, jsem poznal, že jí kdosi pomalu a mučivě odtrhl části úst od zbytku obličeje. Vrátil jsem se k podmanivým očím. Všimla si mého zmatení a tvarem pohledu požádala o soucit. Nesměl jsem zareagovat, taková byla pravidla. Věděla, že bych je dříve či později porušil, ale (snad právě proto) obešla křeslo a stoupla si za mě. Zvedla ruce a opět se mě začala dotýkat. Oběma ukazováčky jela po pomyslné linii středem čela, pak po kořenu nosu, na úrovni očí zabočila na strany a pohladila spodní víčka. Cítil jsem, jak mi do vlasů spadla další slza. Prsty se zastavily. Ve chvíli, kdy se nemilosrdně zabořily hluboko do očních důlků a roztrhaly bělmo, jsem ucítil další dvě slzy, které mi tentokrát spadly na tvář. Bolestí jsem zvrátil hlavu dozadu. Šeptem mi dala vědět, že je nakloněná přímo nade mnou. Vzala moji ruku a dala si ji do úst. Cítil jsem dotek zubů, ne však rtů. Vzpomněl jsem si na její zohavení. Krátké zaškubnutí pochopila jako projev strachu. Znovu se odtáhla. Bál jsem se, ale zároveň jsem nechtěl, aby mě tak nechala. Neříkala vůbec nic, neměl jsem žádnou možnost přesvědčit se, zda je stále se mnou. Další nesnesitelně dlouhou chvíli přerušil až studený dotek na krku. Tupou stranou nože rozehrála další část hry. Přejížděla hranou po celém těle, střídavě obracela nůž na obě strany. Pohyby byly promyšlené. Přestože se ostrá a tupá strana střídaly v pravidelných intervalech, řez zasáhl pokaždé velice bolestivé místo. Je možné, že předchozí tichou chvíli strávila výpočtem ideální trasy. Mučivější byly paradoxně doteky tupou stranou. Vyvolávaly mrazení, strach z očekávání, kdy se zařízne do těla ostří. Pak náhle přestala a vrátila se s nožem na krk. Čepel byla už teplá. "Usmívám se," zašeptala. I přes toto tvrzení jsem ucítil další slzu. Nůž cinkl o zem. V okamžiku, kdy zmizela, mi vrátila zrak. Věděla proč. Ztrátou naděje v její přítomnost mi způsobila mnohem větší bolest, než jakou by přineslo nekonečné čekání na další dotek. Slečna Smrt. Mohla by chodit na návštěvu častěji. Budeme hrát. THE KILLING GAME.

  7-9-2k | Depokrývači
 • Bratranec mi povykládal moc pěknou příhodu! Staví si takhle svůj barák v Pozděchově, když tu vidí, jak technici z Oskaru demontují jejich vysílač a chystají se jej odvézt autem pryč. Táže se tedy: "Copak to tady děláte, kuliferdové?" A pánové na to: "No to víte, tohle je drahá věc a my jsme to sem dali jenom proto, aby jsme měli potřebné pokrytí na udělení licence... a na co bysme to tady zbytečně nechávali dál...?" Ponechávám beze slov.

  6-9-2k | Počty & "Mohou šicí stroje vařit?"
 • JMR dnes znovu a opět dokázal, že není radno očekávat ve výsledcích jeho nákupních akcí stopy nějakých hlubokých myšlenek. Přestal si kupovat "obyčejné" čokolády a zaměřuje se na mnohem levnější bomboniéry, které při stejné gramáži (po odečtu obalu) stojí přibližně 3x tolik a jejich životnost je méně než nicotná (konkrétně ta dnešní 2min 36sec). Co mě ale opravdu dorazilo byly zakoupené náplasti. Osobně proti takovému zboží nic nemám, to by ovšem nesměly být určeny pro děti. Jéžiš, nemůžu se dočkat. Hned zítra ráno se pořežu o nejbližší case, abych si mohl zalepit prst barvami hrající náplastí s motivem hada, želvičky nebo sloníka. Ano, to je právo na výběr.
 • 17:58 - P. byla právě v televizi. Vypadala tak o 50 let starší. Což nám dává v součtu pěkných 170.
 • Máloco může být ohyzdné tolik jako Kakan, popisující sexuální komplikaci ve vlastních řadách. Málem jsme z něj měli smrt, to když se pomalu dostával k samotnému problému a popsal dosavadní děj (bezproblémový průběh aktu) slovy "no prostě normálně funguješ a..." LOL! Shodli jsme se, že lze z této věty vyvodit jednoduchou rovnici - člověk fungující = člověk šukající.

  5-9-2k | KoKain
 • R.M. o víkendu opět perlil. Jednak zmínil, že jestli bude mít dva syny, dá jim bez rozmýšlení jména Kain a Abel (beru ho za slovo) a dále se vyjádřil, že v souvislosti s blížícími se demonstracemi proti MMF aktivně shání Cyklon-B. Proto vás vyzývám: máte-li v záloze nějaký ten sud tohoto antibiotika, neváhejte a pište.

  4-9-2k | Sentiment
 • Hola hola škola volá! Ani náhodou však mojím směrem. Občas pouze zasyčí sklepním oknem nějaký akademicky vulgární výraz, když jdu okolo do práce.

  3-9-2k | Promo
 • V rámci druhého ročníku velkolepé akce Valašské záření (dozimetry s sebou) se bude ve Veřejné Masarykově knihovně provádět bezplatný zápis nových členů. Je vám doufám jasné, že jsem připraven této možnosti okamžitě zneužít.
 • Ještě jednou uslyším píseň "Sedmnáct" a hodím kladivem proti své hlavě.

  Hit týdne: Skinny Puppy - Killing Game (mono v MP3, celé video v horší kvalitě)
  Shit týdne: El Digga - Velkej Hic

  2-9-2k | 5it2zka
 • Od D.V. přišla zpráva, že se tohoto roku vydala Terezka na dovolenou celkem 2x, a to prve s rodiči na Korsiku a poté se svým mileným D.L. do Itálie. Při pobytu v první jmenované lokaci se údajně opékala nahoře bez, což nás příliš nepřekvapilo, Terezka se nahoře bez již zřejmě narodila (nápověda: výš než myslíte). Jak velí rozum, V Itálii se něco podobného už nedělo ani náhodou, protože by jí D.L. vytvořil pěstmi na bronzové pleti několik modrých oblastí, což kýžený efekt zřejmě není. I když, jeden nikdy neví...
 • Z režie dostávám pokyn, že bych mohl, či snad dokonce měl dodělat Starring. To také činím, v druhém pokračování se však omezuji pouze na zde zmíněné osoby a nikoliv na věci, protože by se stal tento úkol takřka nemožným. Kdo viděl původní Starring, který obsahuje vysvětlivky k jednomu měsíci a čítá asi 350 položek, pochopí proč ;)

  1-9-2k | Populismus
 • Prostý lid fatálně podléhá populismu. Toto zdrcující poznání jsem vyvodil na základě dnešního rekvalifikačního kurzu, ve kterém neustále zaznívaly již zcela klasické výkřiky o nespravedlnosti při finančním ohodnocování různých druhů práce. Nadávání na platy poslanců je asi tak levné získávání souhlasného huhlání od vesnických buranů (omlouvám se, milý J.Ch., tebe nemám momentálně na mysli :) jako Sládkovo brojení proti drogám, které neopomene mezi zuřivým hajlováním zmínit snad každý jeho tupý příznivce. "Ouha, on je proti drogám a to je přece správné!" řeknou si srocené hlavy rodičů malého Slavoje a pošlou ho do republikánské Hitlerjungen. Bravo. Jen tak dále a hlavně houšť, vychlastané mozky v okovaných botách na každém rohu cikánského ghetta, to je přece společenský sen. Zabít a pochcat. To jsem ale odbočil, vraťme se k rekvalifikaci. Všechny žíly z rukou mi vyrvaly hlášky jisté L.?., za všechny uvedu reakci na informaci, že průměrný plat v ČR je 12'700 Kč: "No to mňa dycky može rozervat, dyž říkajů také capiny! Ať říkajů tech šest sedm tisíc, co je pravda!" Měl jsem skoro neodolatelné nutkání vyskočit ze židle a preventivně ji několikrát zliskat. Kurvafix, drahá lady z Hovízek, přemýšlela jste někdy o tom, že má někdo jiné vzdělání než vy a mezi jeho hlavní okruhy zájmů nespadá dojení krav a kydání hnoje? A že má také trochu jiný plat? Pokud vás sere, že se vaše podpora vleze do gáže poslance 15x, vystudujte adekvátní školu a jděte do toho. Váš ksicht, no... zapařená telecí prdel je proti němu sexy, ale i tak by v politice neměl být překážkou. Nevím přesně, proč mě vaše debilní kecy natolik vytočily, ale původ bude pravděpodobně ve vzteku nad nepoměrem mezi tak lokálně omezeným pohledem na věc a hláškami, kterým dávate punc globální pravdy. Probuďte se. Nemyslím teď mezi kravskými vemeny jako každé ráno, ale z toho oblouznění, že se má každý tak mizerně jako vy. Ani přibližně netuším, kde stojí vaše IQ, ale problémy chápete trošičku jednoduše. I kdybyste nakrásně odejmula poslancům platy na celý rok, tvořila by získaná částka maximálně několik promile z ročního státního rozpočtu. Pokud bych použil velmi hrubá čísla a založil bych výpočet na faktu, že má každý poslanec plat 50'000 Kč měsíčně, vychází mi to přibližně na takových 120'000'000 korunek ročně, což pro vaši informaci žádná horentní suma není (věřím, že to nepochopíte, ale nechte se přemluvit). Pro srovnání - pokud byste tuto částku rozdělila mezi všechen lid, každý by si za svůj roční příděl dal asi tak jedno kafe v podniku druhé cenové skupiny. Oprava vsetínského gymnázia bude stát tuším něco kolem čtyřicítky, což je třetina. Kolik takových projektů se v ČR ročně dělá? Seplo vám? Ne? Výborně. Hola hej, z vemena krávě co nejvíc mléka vytahej!
  Nedstat
  TOPlist
  (c) 1998 Frederik de la Krueger
  (26/5/2k)
  06:18:05:04 Krueger