Den94ek: Neviditelný děs
 | 

   D94 '98 - září ® kosinec


   D94 '99 - bleden & úmor
   D94 '99 - bředen & duden
   D94 '99 - kreten & čerten
   D94 '99 - čertenec & svrben
   D94 '99 - žháří & říhen
   D94 '99 - psychopat & kosinec   D94 2k - bleden & úmor
   D94 2k - bředen & duden
   D94 2k - kreten & čerten
   D94 2k - čertenec & svrben
   D94 2k - žháří & říhen
   D94 2k - psychopat (1)
   D94 2k - psychopat (2)
   D94 2k - kosinec (1)
   D94 2k - kosinec (2)


   D94 2001 - bleden (1)
   D94 2001 - bleden (2)
   D94 2001 - úmor (1)
   D94 2001 - úmor (2)
   D94 2001 - bředen (1)
   D94 2001 - bředen (2)
   D94 2001 - duden (1+2)
   D94 2001 - kreten (1+2)
   D94 2001 - čerten (1)

   D94 2001 - čerten (2)
   D94 2001 - čertenec (1)
   D94 2001 - čertenec (2)
   D94 2001 - svrben (1)
   D94 2001 - svrben (2)
   D94 2001 - žháří (1)
   D94 2001 - žháří (2)
   D94 2001 - říhen (1)
   D94 2001 - říhen (2)
   D94 2001 - psychopat (1)
   D94 2001 - psychopat (2)
   D94 2001 - kosinec (1)
   D94 2001 - kosinec (2)


   D94 2002 - bleden (1)
   D94 2002 - bleden (2)
   D94 2002 - úmor (1+2)
   D94 2002 - bředen (1)
   D94 2002 - bředen (2)
   D94 2002 - duden (1)
   D94 2002 - duden (2)
   D94 2002 - kreten (1)
   D94 2002 - kreten (2)
   D94 2002 - čerten (1)
   D94 2002 - čerten (2)

Veříte v boha?

věřím v Aštara Šerana
Momentální stav hlasování
Bezplatné ankety

   Diskusní fórum
   Public Enemies List
   Starring
   Starring #2
   Once Asked Questions
   Autor


   Anal Sex and Jesus
   Defekační odysea
   Dr. Gizmo
   Slohová práce
   Dospívající dívka Edit97
   Moje internetová noční můra


   Brčko
   Dvaadvacitka - Stolice
   Miss 2k
   Přesčas 03-01-01
   Sucks (Radio Mix)
   Sucks (MF Extatic Mix)
   Šuliny si šeptají
   VR 06-05-2k
   VTM

   Kompost
   Peklo
   Terror Screen, Inc.
   Vzorky
   XE!
   Děti proti Rodiče proti SP
   Netradiční matematika


   Baldachýn
   Bloodyho (ne)mocná stránka
   Camera Obscura
   Colin Zeal's ABPG
   Depeche Mode CZ
   MacIntyre.com
   Mozek
   Mučené celebrity
   Můj milý deníčku...
   No Censored
   Skatekm.com
   Something Awful
   Stránky M. Petříčka
   Šo(k)vinist
   The Stile Project
   Vidurius

fincher@senior.cz
ICQ 61255613
hejkal@hehe.com
ICQ 61210191Pixel
  


Doposud zodpovězené dotazy  13-07-2002 | Retro  
 • Rád bych vás v tento teplý letní den obdařil další snůškou pobuřujících stesků zvráceného vizionáře, avšak... jak to říct... no prostě hraju Doom 2.
 •  další den

    10-07-2002 | Lynč  
 • Dle pohotového hlášení policie v regionálním tisku byl minulý týden odchycen duševně slabý jedinec, který za pomoci černého spreje vyzdobil novotou zářící stěnu místního gymnázia dvojicí zcela nezáživných písmen. Tomuto šestnáctiletému zkrachovalci, kterému už neřeknu jinak než Král Anarchie, nyní hrozí půlroční vězení, což mi připadne celkem fajn. I když je mi jasné, že se podobného trestu zřejmě nedočká, už samotná vidina toho, jak jeho hnilobná řiť podléhá kouzlu léčebné kůry jménem 'vězeňský sex', mne hladí po duši...

  Abyste mne nepochopili špatně - já nemám na graffiti žádný vyhraněný názor a pokud je skutečně povedené, rozhodně bych se přimlouval, aby za jeho autorství dotyčný zaplatil třebas jen přeraženýma nohama nebo rozlomenou pánví. Pokud se ale jedná o něco tak bezmocného jako předvedl Král Anarchie, nemá smysl o výši postihu nijak obsáhleji přemýšlet. Nakonec - anální sex ještě nikoho nezabil. Nebo jo?
 •  další den

    09-07-2002 | Lůza  
 • Televizní reportér Stanislav Motl je velmi vytrvalý štváč nacistických zločinců, jejichž nejreprezentativnější vzorky soustavně zasílá za mřížoví vězeňských cel. Jak se ukázalo po dnešní reportáži o projektu 'Internet do škol', měl by zřejmě u své honby za strašáky minulosti raději zůstat. Svým 'hloubkovým' řezem do koncepce systematického zásobení méně majetných škol výpočetním vybavením totiž názorně předvedl, proč se raketoví inženýři nevěnují na vedlejší úvazek psychologické praxi a proč kozel ve volném čase nezahradničí. Nejenže tato reportáž, jejíž informační úroveň bych krátce zhodnotil slovy 'potěšme dělníka', stavěla na zběsile estrádních tezích o podlém špehování nebohých žáčků a následné palbě pečlivě vybrané reklamy před jejich bezbranná zraková čidla, ale hlavně byla natolik zmatená, že jsem měl i já nemalé potíže s pochopením, o co vlastně jejím autorům jde (kromě průseru). V reportáži mne však upoutala jedna věc, která je svým syrovým podáním více alarmující než celý zbytek tohoto krátkého dokumentu dohromady. Jedná se o dva zdánlivě nesouvisející záběry, které však jasně ukazují na zvrhlé pokrytectví v jednání reportéra Motla. Pod drobnohledem přísné společnosti se jeví jako chrabrý vymítač nacistických živlů, avšak v soukromí jsou jeho zájmy zcela opačné! Nevěříte? Jakým jiným způsobem si lze pak vysvětlit následující dvojici obrázků?

    
  Stanislav Motl......a jeho nejoblíbenější internetová stránka.
 •  další den

    08-07-2002 | ...  
 • Převážnou část dnešního horkého počasí jsem strávil mezi vychlazenými stěnami jisté miniaturní vesnické školy, kde bylo nutno provést drastickou reinstalaci veškerého počítačového vybavení, které si do tohoto nehostinného objektu našlo svou křemíkovou cestičku. Vzhledem k tomu, že drtivá většina mého pracovního výkonu spočívala v trpělivém čekání, psal jsem si ve stínu domnělé činnosti podrobný log, který tímto pokládám před vaše chtivé literární čelisti.

  8:20 - Za laskavé asistence zakrnělého orientačního smyslu dojíždím k základní škole, jejíž centrum výpočetní síly se má stát terčem mých reinstalačních tendencí. V ústrety mi vybíhá malá holčička, která ve své touze ztvárnit uvítací výbor neváhala opustit pískoviště plné ptačích výkalů. Úspěšný pokus o lichotku vzápětí maří dvojice o poznání starších děvčat, která se podezřívavým hlasem táží na účel mé návštěvy. Odhaluji krutou pravdu a poté, co dotyčné briskně přispěchají s klíči docházím k závěru, že se s největší pravděpodobností jedná o školníkovy dcery. Zatímco se jedna z nich zoufale pokouší odemknout vstupní vchod do budovy, nenápadně vytahuji mobilní telefonní přístroj a snažím se zapůsobit simulovanými telefonickým rozhovorem, který začínám slovy 'Ahoj! Tady Leoš Mareš, heterosexuální verze!' Dívky nijak nereagují, což jen potvrzuje mou dávno vyslovenou tezi, že Leoš Mareš buď není vůbec populární a nikdo ho nezná nebo jsou všichni lidé natolik přesvědčeni o jeho homosexualitě, že jim myšlenka na existenci tepelně vyvážené verze připadne zcela absurdní. Lítost nad zjevným neúspěchem však není namístě - oběma dívkám beztak chybí trocha umělé hmoty v tváři a příznaky léčebných kokainových diet. Ach bože, tyhlety vesnice. Kazí perspektivní lidi.

  8:54 - Instalace mocného serveru nemocné značky Hewlett-Packard započala. Matka dívek, která jistě nese značnou část viny na absenci moderního povrchového opracování svých ratolestí, mi přináší šálek černé kávy. Za pomoci několika obřích lžic cukru z ní vyrábím kakao a začínám pomalu usrkávat. Po chvíli nabývám dojmu, že jsem v budově osiřel.

  10:16 - Do počítačové učebny vchází ležérním krokem subtilní pes. Několika indecentními pohledy zjišťuji, že se jedná o fenu a okamžitě ztrácím zájem o sexuální kontakt. Pes mou změnu postoje přijímá s ledovou apatií a stele si uprostřed místnosti.

  10:53 - Abych dal situaci grády, zasílám Míšovi (Kakan - pozn. red.) textovou zprávu z dívčího WC. Během průzkumu panoramatické vize, která děvčata nevyhnutelně provází při taktickém ústupu po vykonání potřeby, narážím na šokující fakt, že okna blízkého kostela směřují přímo do tohoto vylučovacího předsálí. Chlapecká toaleta je na tom ještě lépe - církevní hodnostáři mohou sledovat prepubescentní falusy přímo během jejich houpavého pohybu nad pisoáry. Zkusmo vytahuji z kalhot svůj bourací vrták a periferním viděním kontroluji, zda mé činění vzbudí nějakou reakci. Po třech minutách zuřivého máchaní pyjem docházím k závěru, že v průběhu letních prázdnin zřejmě není tento prostor monitorován a s nepořízenou se vracím zpět do učebny.

  11:40 - Po čtvrtém restartu serveru se vydávám na průzkum vysoké hromady rozličných tiskovin, která stojí v půli cesty mezi učebnou a záchody a svým nedbalým uspořádáním by jistě dokázala přivést nejednoho útlocitného estéta ke tklivému pláči. Po chvíli systematického prohrabávání nacházím několik revolučních učebních pomůcek z roku 1922 a úctyhodný stoh žákovských knížek, do jejichž hloubkové analýzy se s několika slovy morální nevole pouštím.

  12:03 - Psa probouzí dávivé zvuky, kterými se snažím přemluvit omylem pozřený lógr z kafe k dobrovolnému odchodu z mých háklivých útrob. Po dopadu prvního černého hlenu na stěnu umyvadla fena znechuceně odfrkne a odchází dveřmi.

  12:50 - Souboj o nejhorší prospěch spěje do strhujícího finále. Přestože po celou dobu působil jako absolutní favorit démonický Nikolas Lakatoš, v jehož režii se na stránkách žákovské knížky odehrává znovuzrozená antická tragédie, v závěru jeho osobitý styl zastínila do té doby nevýrazná Lucie Gergová. Ta kromě kariéry přední české vědmy očividně vzdala i vyplňování úvodní stránky své známkové evidence, jelikož ta
  ...........
 •  další den

    07-07-2002 | ...  
 • Reklamní spoty televize Nova zahájily sestup k mravnímu dnu. Pokud mne nešálí zrak, objevuje se v jedné z upoutávek na 'Vysmáté léto' jistá pouliční prostitutka nejnižší cenové kategorie, která se před nedávnem chlubila v neméně vyčpělém pořadu 'Peříčko' svou schopností kouřit cigarety vagínou. Dlužno podotknout, že kombinace hodně nízkého IQ, zanedbatelných vyjadřovacích schopností, těžké vady řeči a hrubě nepovedené plastické operace mne už tehdy uchvátila. Chvíli jsem přemýšlel nad smyslem lidského žití a pak se uklidnil s vědomím, že se tato tuková hora po svých patnácti minutách slávy vrátí do ulic rómského sídliště a bude i nadále hulit čuráky za 50. Přestože v hloubi duše stále věřím, že byl můj odhad správný, toto hovno na botách každého člověka s ukončeným základním vzděláním kupodivu svým tancem břišních pneumatik zásobuje televizní obrazovku i nadále. Ach, přátelé, něco je špatně.
 • Hit týdne: Schwein - You're My Disease
  Shit týdne: Děda Mládek Illegal Band - Nade mnou hvězdy jsou
   další den

    06-07-2002 | ...  
 • Jak se zdá, Jiří X. Doležal si svým internetovým působením vybudoval skutečně bytelné renomé. Soudím tak podle posledního vydání televizního pořadu Zavináč, kde na anketní otázku 'Za co byste byli ochotni platit na Internetu?' jakýsi dobrodinec odpověděl, že by byl ochoten zaplatit za to, aby nenarážel na články JXD o Linuxu. Srandovní.
 • Po dlouhé době mě opět baví psaní deníkové prózy. Can you fucking believe that?!
 •  další den

    05-07-2002 | Perly  
 • Někdy mám pocit, že mé plnými hrstmi rozdávané kamarádství dopadá na neúrodnou půdu jako pověstné perly před tlamy nepříliš vděčných sviní. Snad jen tímto smutným konstatováním se dá zhodnotit mé včerejší zjištění, že jeden z nejbližších přátel před mými chtivými slechy zamlčel zcela závažnou epizodu ze svého sexuálního života. Aby toho nebylo málo, zvlčilý transmiter tohoto sdělení se zaštiťuje zcela trapnou výmluvou, která ostudným způsobem těží z mé posedlosti šířením obecně žádaných informací, a odmítá o tomto nebývalém fiasku sdělit jakékoliv bližší údaje. Nyní tedy vím pouze to, že jeden konkrétní kamarád kdysi blíže nespecifikovaným způsobem vymetl dělohu jakési soudružky a vůbec se nenamáhal pohladit barvitým popisem této nevšední události jemnocit svého nejnadanějšího kulturního chlebodárce, což si bezesporu zasloužím. No počkej, ty rošťáku!
 •  další den

    04-07-2002 | Řacha approaching!  
 • Bytelná stěna z ranní mlhy, která by se dala krájet čímkoliv kromě zcela fanaticky tupých předmětů, mne probudila do rušného červencového dne, který se za laskavého přispění několika vkusně neholených elegánů možná opět stane významnou tečkou za historií některých amerických výškových budov. Inu, držme palce. Jsem starý liberál, proto ponechám na vás, v čí prospěch tak učiníte.
 • Krizová situace na poli zábavného využití pracovní doby pokračuje již třetím dnem. Absolutní pokles morálky, který se vyznačuje celodenním korzováním po jednom zpravodajském, dvou diskusních a třech pornografických serverech v naději, že se zde v následujících minutách objeví něco nového, mne dnes dohnal až k zoufalé činnosti, k níž přistupuji pouze v okamžicích nejhlubší deprese. V takto bezvýchodné situaci spouštím pln pocitů duševního odcizení a chladné hlavně u spánku monstrózní internetový vyhledávač Google a zadávám do příslušného políčka magický řetězec 'den94ek'. Během několika málo chvil se v mé hlavě tvoří samoobslužná fontánka, která mění mozkomíšní tok na stružku průzračného egoismu a bezhlase tak posílá několik manuálních pracantů do center podkuřovací slasti. Ano, po dnešní hloubkové kontrole situace jsem bezmála šokován šíří věhlasu, který se tomuto projektu podařilo získat. Na mnoha rozličných místech jsem nacházel samou chválu a pozitivně míněný povyk, někde dokonce i zvěsti o tom, jak se skrze nenechavé končetiny mých přátel šíří fotografie domácí nehtové výbavy. Když jsem se nakonec dozvěděl, že jsem se coby autor legendárního předchůdce Kompostu zapsal i do několika prominentních jmenných rejstříků, byly mé vrtkavé minuty definitivně sečteny. Upřímně řečeno, v podobných chvílích skutečně nevím, co si mám počít. Na jednu stranu jsou taková zjištění velkou duševní vzpruhou, protože - jak možná tušíte - zcela zbožňuji pochlebování a nekritický obdiv (vždyť vím, že to s tím označením 'úchyl' myslíte dobře), na druhou stranu bohužel pokaždé odstartují zákopovou válku s vnějšími tlaky, které mne nutí k neustálému zvyšování úrovně. A ať se snažím sebevíce, k plození takových slohových eskapád se mi nedostává času. Snad až umřu, pak bude času habaděj...
 • Zvolna prosakujícím zprávám o znovusložení - ŤUK! - nepopsatelné hudebně-hlukové skupiny Skinny Puppy se v tomto týdnu dostalo oficiálního potvrzení od obou jejích dosud žijících členů. Jelikož mi tato zpráva vyrazila dech s podobnou razancí jako dávný pád z urostlé borovice, který mne téměř připravil o - ŤUK! - dva stěžejní prsty a zakončení močovodu, třímám při psaní těchto řádků v levé ruce papírek s telefonním číslem na - ŤUK! - pohotovost a pravou nervózně ťukám na ospalý kardiostimulátor. Unést duševně podobnou zvěst totiž není nic jednoduchého, zvláště pak s přihlédnutím k několika událostem z poslední doby, které lze považovat za - ŤUK! - strůjce miniaturní renesance diskutovaného hudebního žánru - Front Line Assembly vydali po delší době skutečně hutné album, KMFDM po třech letech procitli ze stavu klinické smrti a - ŤUK! - domácí projekt Psychoblaster, ve kterém se populární zabijácké duo Prchal & Chalsea sešlo s psychopatickou duší mrtvé skupiny Vanessa Danielem Rodným, zvolna pouští na světlo první střípky své šokující produkce. Z hlediska krátkodobých prognóz - ŤUK! - to tedy nevypadá vůbec špatně a zdá se, že jména zásadních osobností hudebního žánru, který snad jako jediný spojil inteligentní zvukový projev s trháním zvukovodů, ještě na nějakou dobu nezmizí z výsluní. Jak ale znám žertovné nálady osudu, s největší pravděpodobností mne do týdne srazí auto. Abych řekl pravdu, už s tím počítám natolik, že se snad ani - ŤUK! - nebudu cítit zklamán.
 •  další den
   
  Již jste zde zcela zbytečně promrdali následující dobu: 
   

  Poslední aktualizace: 23/04/2001
  (c) 1998 - 2001 Frederik de la Krueger

  Tato stránka není optimalizována pro žádný prohlížeč. V některých prostě funguje a v některých ne.