Den94ek: Neviditelný děs
 | 

   D94 '98 - září ® kosinec


   D94 '99 - bleden & úmor
   D94 '99 - bředen & duden
   D94 '99 - kreten & čerten
   D94 '99 - čertenec & svrben
   D94 '99 - žháří & říhen
   D94 '99 - psychopat & kosinec   D94 2k - bleden & úmor
   D94 2k - bředen & duden
   D94 2k - kreten & čerten
   D94 2k - čertenec & svrben
   D94 2k - žháří & říhen
   D94 2k - psychopat (1)
   D94 2k - psychopat (2)
   D94 2k - kosinec (1)
   D94 2k - kosinec (2)


   D94 2001 - bleden (1)
   D94 2001 - bleden (2)
   D94 2001 - úmor (1)
   D94 2001 - úmor (2)
   D94 2001 - bředen (1)
   D94 2001 - bředen (2)
   D94 2001 - duden (1+2)
   D94 2001 - kreten (1+2)
   D94 2001 - čerten (1)

   D94 2001 - čerten (2)
   D94 2001 - čertenec (1)
   D94 2001 - čertenec (2)
   D94 2001 - svrben (1)
   D94 2001 - svrben (2)
   D94 2001 - žháří (1)
   D94 2001 - žháří (2)
   D94 2001 - říhen (1)
   D94 2001 - říhen (2)
   D94 2001 - psychopat (1)
   D94 2001 - psychopat (2)
   D94 2001 - kosinec (1)
   D94 2001 - kosinec (2)


   D94 2002 - bleden (1)
   D94 2002 - bleden (2)
   D94 2002 - úmor (1+2)
   D94 2002 - bředen (1)
   D94 2002 - bředen (2)
   D94 2002 - duden (1)

Veříte v boha?

věřím v Aštara Šerana
Momentální stav hlasování
Bezplatné ankety

   Diskusní fórum
   Public Enemies List
   Starring
   Starring #2
   Once Asked Questions
   Autor


   Anal Sex and Jesus
   Defekační odysea
   Dr. Gizmo
   Slohová práce
   Dospívající dívka Edit97
   Moje internetová noční můra


   Brčko
   Dvaadvacitka - Stolice
   Miss 2k
   Přesčas 03-01-01
   Sucks (Radio Mix)
   Sucks (MF Extatic Mix)
   Šuliny si šeptají
   VR 06-05-2k
   VTM

   Kompost
   Peklo
   Terror Screen, Inc.
   Vzorky
   XE!
   Děti proti Rodiče proti SP
   Netradiční matematika


   Baldachýn
   Bloodyho (ne)mocná stránka
   Camera Obscura
   Colin Zeal's ABPG
   Depeche Mode CZ
   MacIntyre.com
   Mozek
   Mučené celebrity
   Můj milý deníčku...
   No Censored
   Skatekm.com
   Something Awful
   Stránky M. Petříčka
   Šo(k)vinist
   The Stile Project
   Vidurius

fincher@senior.cz
ICQ 61255613
hejkal@hehe.com
ICQ 61210191Pixel
  


Doposud zodpovězené dotazy  28-04-2002 | Korespondenční  
 • Ani kdybych chtěl, neodolám...

  Vážený pane řediteli,

  přestože své podnětné názory obvykle nehlásám do širého světa a těším se jimi v průběhu bezesných nocí, nemohu se ubránit poděkovaní za dobrou zábavu, kterou mi přinesla reportáž o tragédii na erfurtském gymnáziu, odvysílaná v posledním vydání pořadu Střepiny. Záběr na obrazovku počítače a dramatický komentář "chlapec mimo jiné hrál tuto počítačovou hru" nevídaným způsobem roztančil mé ústní koutky a donutil mne ke krátkému zamyšlení nad efektivností cejchování hovězího dobytka. S povzdechem bych si dovolil zmínit fakt, který zřejmě nespadá do oboru působnosti autora reportáže - totiž, zobrazenou počítačovou hru si dle velmi střízlivého odhadu vyzkoušel přinejmenším každý stý majitel počítače, což nám ve výsledku dává slušné procento potencionálních vrahů. Proto bych se přimlouval, aby při nejbližší vhodné příležitosti (násilné usmrcení a rozčtvrcení člověka, střílení v mateřské školce, tunelování charitativních kont) byl součástí reportáže mystický záběr na vhodně vybrané pečivo s doprovodným komentářem "těsně před svým otřesným činem jedl pachatel tyto rohlíky". Myslím, že to bude oproti stále dokola omílaným počítačovým hrám vídané zpestření, a to o stejné informační hodnotě jako věky prověřený originál.

  V případě, že by vám rohlíky připadaly jako příliš laciný objekt zájmu, připojuji krátký seznam věcí, které se v minulosti staly podnětem k násilné trestné činnosti: dějová linka filmu Takoví normální zabijáci, hudba skupiny Beatles, vizáž herečky Jodie Fosterové, existence USA či nevhodný poměr stran na obrazovkách zn. Philips. Máte-li zájem o obsáhlejší výčet, na přání vám jej velmi rád zašlu.

  Děkuji za kladné zhodnocení mé žádosti.

  Lukáš Vychopeň, Vsetín
 • Hit týdne: KMFDM - Attak/Reload
  Shit týdne: Alcazar - Sexual Guarantee
   další den

    27-04-2002 | ...  
 • Bohoslužba za tragicky zesnulé učitele erfurtského gymnázia se stala hlavním televizním trhákem dnešního dne. Přímému přenosu této bezpointní tryzny neodolalo nejméně 5 satelitních stanic, což je poměrně trpká porážka pro většinu prestižních sportovních přenosů a také pro některé rychlokvašné sezónní hity. Až bych se divil, kdyby tomuto nečekanému mediálnímu fenoménu nebyla věnována aspoň část nadcházejícího přenosu z výročního zasedání kritického klubu Katovna. Vlastně na to docela spoléhám. A ano, budu se dívat. Jestli i tentokrát odejdu s prázdnou, Vladimír Just je pro mne mrtvý člověk.
 • Vladimír Just je pro mne mrtvý člověk.
 •  další den

    26-04-2002 | 4 %  
 • Jedna z méně známých Ruských politických stran osvěžila náladu na širém volebním trhu vpravdě pokrokovou myšlenkou. Dle jejích předáků si každý homosexuálně orientovaný muž zaslouží pětiletý pobyt mezi ledovými stěnami vězení nebo zápřah do nucených prací ve stejné délce trvání. Na tom by nebylo nic až tak revolučního, kdyby se ovšem tento návrh zákona netýkal pouze mužů! Ano, jelikož si zřejmě iniciátoři myšlenky nedokáží představit, že by přestali hekticky masturbovat nad lesbickým pornem, ženské milenecké páry jsou automaticky tolerovány. Být feministkou, okamžitě vyrážím do ulic.
 • Jako by nestačilo, že hudební skupinu Lunetic rozprášilo něco tak mravně nepřípustného jako drogy, dostávají se její bývalí členové na přední stránky bulvárního tisku v souvislosti se stále skandálnějšími příhodami ze svých osobních životů. Zatím poslední společenský přečin si připsal na triko Vašek Jelínek, který se údajně v opilosti účastnil homosexuálních orgií s později celostátně hledanými litvínovskými vrahy! Abych se přiznal, vzhledem k původu zprávy netuším, zda jsou na ní pravdivá aspoň ta čtyři procenta, ale jsou-li zveřejněné obrazové podklady prosty jakýchkoliv retuší (nepočítaje v to zatemněný penis), Vaškovi k tomuto zážitku rozhodně gratuluji!
 •  další den

    24-04-2002 | Neštěstí v datech, štěstí ve zdraví  
 • Zdá se, že dělám svému gastroenterologovi radost! Kromě toho, že společnou kooperací každý měsíc připravujeme zdravotní pojišťovnu přibližně o 3 000 Kč, které padnou na mé hrubě návykové léky, se nám taktéž daří kočírovat dlouhodobě potíranou nemoc zcela kuriózně vymodelovaným korytem. Soudím tak podle dnešního důvěrného sdělení, že stav mého zdraví údajně odpovídá běžným normám a některé orgány mám dokonce, cituji, 'jako mimino' (pochopitelně se nejednalo o genitálie). Pomalu už začínám věřit, že se tato choroba vynořila z hlubin pouze za účelem získání modré knížky a teď pomalu klesá zpátky ke dnu. Věčná škoda, že tak často kálím krev.
 • Pevné disky značky IBM u mne mají první černý puntík za nespolehlivost. Na mém pracovním přístroji začal totiž po necelém půlroce od prvního zformátování povážlivě selhávat úvodní proces srovnání hlaviček, v důsledku čehož se byl disk ochoten detekovat až po několika desítkách sekund útrpného vyčkávání a následném resetu a tudíž i znovudetekci. S vidinou přímého ohrožení třiceti gigabajtů mých skandálních dat jsem bez jakékoliv prodlevy okamžitě objednal reklamaci výměnným způsobem a nyní mi nezbývá než s ustrnulým výrazem vyčkávat na příchod neposkvrněného kusu a zbaběle doufat, že si kritické plotny do zítřejšího rána nerozmyslí směr svého koordinovaného pohybu. Musel bych někoho zabít. I když to musím i tak.
 •  další den

    21-04-2002 | Rozuzlení  
 • Život mne nemá rád. Ani ne 14 hodin poté, co jsem se fatálně ztrapnil svým dojemným pláčem nad vlastní neschopností nakonfigurovat televizní kartu, mne osud chytá za plísněmi zužovanou ručičku a vede mne ke zdárnému vyřešení situace. Tím bylo zaškrtnutí několika desítek checkboxů v programu DScaler, rozkládajících se náhodně v dialogových oknech o souhrnné ploše cca. 8 km2. Asi se dám na zeměměřičství.
 • Opětovné shlédnutí videoklipu 'Sexy' od hudební skupiny French Affair mne ubezpečilo, že nejen šachisté v brutální počítačové hře 'Harvester', ale i některé ženy z reálného světa by zasloužily rozbít hlavu krbovým pohrabáčem. Fuj!
 • Hit týdne: Kdo ví...
  Shit týdne: New Golden Kids - Mejdan
   další den

    20-04-2002 | Peklo  
 • Plíživým tempem se mě začíná zmocňovat pocit, že televizní karta je to absolutně nejhorší, co mě v životě potkalo. Nevím, zda tato počítačová komponenta vznikla se záměrem vytvořit dvouslovné synonymum k již dostatečně provařenému termínu 'zkurvené problémy', ale jejím autorům se to bezesporu povedlo. Ani po dvou měsících zoufalé snahy o správné nakonfigurování se mi nepodařilo sladit ovladače a programy do vyhovující pozice, za kterou považuji grabování v prachobyčejném rozlišení 384x288 pixelů a se zvukem. Je to nadlidský úkol. Originální aplikace PCTV Vision je skvělá na sledování TV, ale grabuje v příšerném rozlišení a kvalitě. Program Virtual Dub je skvělý na grabování, ale neumí přepínat kanály a nahrávat zvuk ve formátu PAL DK. Přepínat kanály i normu PAL DK umí program DScaler, který mi ovšem při nahrávání skartuje pěkných 15 framů za sekundu a z nepochopitelného důvodu nechytí TV Prima ani TV3. Primu i všechno ostatní chytí zajímavý program bTV Professional, ovšem díky jakýmsi podezřelým fíglům s frekvencí vypadá výsledek grabování zcela nemocně. Český ATV2000 mi pro jistotu nejde vůbec, a to ani se zcela novými WDM ovladači, které tak zoufale požaduje. Co si tedy počít? Grabovat pomocí Virtual Dubu a přepínat kanály DScalerem, jak radí zasvěcení? Inu, rád bych, kdyby bylo v lidských silách nastavit u tohoto programu snesitelné úrovně jasu a kontrastu. Bože, pomoz, já chci nukleární válku... a nový start.
 • Až s příchodem tragického skonu Vlastimila Brodského jsem se dozvěděl, že se tento neobyčejný herec s oblibou věnoval stejnému druhu humoru jako já. Soudím tak na základě svědectví jisté spřátelené duše, která na svého zesnuvšího kamaráda prozradila, že často a rád žertoval o své blížící se smrti. Zmínku o umíracím humoru dotyčný pán korunoval nadmíru vypečeným přáním Brodského, který by údajně ocenil, kdyby během pohřebního průvodu vystoupil jeden divák do popředí a za mohutného potlesku se začal slovem 'O-PA-KO-VAT!' dožadovat reprízy. Měl styl. Asi to bylo tím, že svého času křižoval chodby vsetínského gymnázia - se zpožděním několika desítek let se mi podařilo totéž.
 •  další den
   
  Již jste zde zcela zbytečně promrdali následující dobu: 
   

  Poslední aktualizace: 07/10/2003
  (c) 1998 - 2001 Frederik de la Krueger

  Tato stránka není optimalizována pro žádný prohlížeč. V některých prostě funguje a v některých ne.