Den94ek: Neviditelný děs
 | 

   D94 '98 - září ® kosinec


   D94 '99 - bleden & úmor
   D94 '99 - bředen & duden
   D94 '99 - kreten & čerten
   D94 '99 - čertenec & svrben
   D94 '99 - žháří & říhen
   D94 '99 - psychopat & kosinec   D94 2k - bleden & úmor
   D94 2k - bředen & duden
   D94 2k - kreten & čerten
   D94 2k - čertenec & svrben
   D94 2k - žháří & říhen
   D94 2k - psychopat (1)
   D94 2k - psychopat (2)
   D94 2k - kosinec (1)
   D94 2k - kosinec (2)


   D94 2001 - bleden (1)
   D94 2001 - bleden (2)
   D94 2001 - úmor (1)
   D94 2001 - úmor (2)
   D94 2001 - bředen (1)
   D94 2001 - bředen (2)
   D94 2001 - duden (1+2)
   D94 2001 - kreten (1+2)
   D94 2001 - čerten (1)

   D94 2001 - čerten (2)
   D94 2001 - čertenec (1)
   D94 2001 - čertenec (2)
   D94 2001 - svrben (1)
   D94 2001 - svrben (2)
   D94 2001 - žháří (1)
   D94 2001 - žháří (2)
   D94 2001 - říhen (1)
   D94 2001 - říhen (2)
   D94 2001 - psychopat (1)
   D94 2001 - psychopat (2)
   D94 2001 - kosinec (1)
   D94 2001 - kosinec (2)


   D94 2002 - bleden (1)
   D94 2002 - bleden (2)
   D94 2002 - úmor (1+2)
   D94 2002 - bředen (1)
   D94 2002 - bředen (2)

Veříte v boha?

věřím v Aštara Šerana
Momentální stav hlasování
Bezplatné ankety

   Diskusní fórum
   Public Enemies List
   Starring
   Starring #2
   Once Asked Questions
   Autor


   Anal Sex and Jesus
   Defekační odysea
   Dr. Gizmo
   Slohová práce
   Dospívající dívka Edit97
   Moje internetová noční můra


   Brčko
   Dvaadvacitka - Stolice
   Miss 2k
   Přesčas 03-01-01
   Sucks (Radio Mix)
   Sucks (MF Extatic Mix)
   Šuliny si šeptají
   VR 06-05-2k
   VTM

   Kompost
   Peklo
   Terror Screen, Inc.
   Vzorky
   XE!
   Děti proti Rodiče proti SP
   Netradiční matematika


   Baldachýn
   Bloodyho (ne)mocná stránka
   Camera Obscura
   Colin Zeal's ABPG
   Depeche Mode CZ
   MacIntyre.com
   Mozek
   Mučené celebrity
   Můj milý deníčku...
   No Censored
   Skatekm.com
   Something Awful
   Stránky M. Petříčka
   Šo(k)vinist
   The Stile Project
   Vidurius

fincher@senior.cz
ICQ 61255613
hejkal@hehe.com
ICQ 61210191Pixel
  


Doposud zodpovězené dotazy  13-04-2002 | Piggy  
 • Včera jsem učinil svou úplně první internetovou objednávku, u které předpokládají obě smluvní strany řádnou peněžní úhradu za zakoupené zboží (což, jak správně předpokládáte, není až tak úplně samozřejmé). Předmětem obchodní zakázky je CD z produkce části hudebního seskupení KMFDM, která vystupuje pod lichotivým názvem Schwein, jehož cena se zřejmě díky chybě v databázi MusicKatalogu pohybuje okolo slastných 90 korun. No nekupte za ty prachy japonský import...
 •  další den

    12-04-2002 | Béčko strikes back  
 • Jen neschopnost střízlivého odhadu síly plošného působení serveru Kompost mi brání v nevybíravém osočení populární zpravodajské služby Onanova, která v minulém týdnu přinesla svým čtenářům stručnou zkazku o úrovni IT článků v časopisech pro české policisty. Následně reagovaly i tuzemské Flushnews, které uvedly Onanovu za svůj zdroj. Kdo je ale zdrojem Onanovy? Možná se ve své nekonečné naivitě mýlím a jistě za to půjdu do pekla, kde budu mít každých pět minut anální sex značky 'Trhák', ale něco mi velí, že zmedializování této kauzy vzal na svá upachtěná bedra právě Kompost a jedový vítr tudíž vane nejspíše odtud. A kdo mu za to děkuje? Jako již tradičně nikdo. Dobročinnost je věčná.
 • Autobusové cestování opět jednou ukázalo svoji odvrácenou tvář, kterou tento vrtkavý společník komutujících lidí jinak udržuje poblíž žáru plynového hořáku a vytváří tak něco až iracionálně drsného. Jak tato obličejová měsíční krajina ve skutečnosti vypadá jsem se mohl opět přesvědčit při ranní cestě do práce, kdy se za mé dobře vyhlédnuté stanoviště usadil blíže nespecifikovaný srost šokujících pachů, které se díky výhřevnému tělesu, umístěnému pod sedadlem, započaly ze svého hostitele pomalu vypékat. Než by průměrně logopedicky zdatný člověk vzkřikl 'Chemický poplach!', rozšířil se - soudě dle tu a tam zaznívajících přidušených vzlyků - smrtící odér téměř po celém autobuse. A nebyl to jen tak obyčejný odér! Vražedná kombinace hnoje a úzkostlivě skladovaného potu polechtala nozdry každého cestujícího způsobem, za který by se nemusela stydět ani leckterá japonská sekta při svých záškodnických akcích v metru. Celou procházku peklem zakončila tragikomická scéna při vystupování, kdy lidé, schvácení vynaloženým úsilím za záchranu vlastního života, vypadali ze dveří jako velmi energicky sražené kuželky. Ano, je to tak. Cyklon B se vrací.
 •  další den

    11-04-2002 | NATO  
 • Jak se zdá, Jiří X. Doležal před časem nastoupil na dlouhou cestu nekompromisní seberealizace. Z tohoto hanebného činu jej usvědčuje postarší článek, který nyní třímám v upocených rukou a laškovně masíruji svými netradičně vypouklými očními bulvami. JXD totiž v rozporu se všemi společenskými kvótami poprvé neudělal blbce jen sám ze sebe, ale netradičně také z jakéhosi neškodného nýmanda jménem Ondřej Rybín. I když nepovažuji za nijak zvlášť obtížné zesměšnit člověka, v jehož příjmení číhá vaginální pachuť již před čtvrtým písmenem, Jiří se své katovské role ujal s naprostou bravurou a vylíčil zmíněného chlapce způsobem, který jistě nenechal jediné oko suché. Zjevná touha někam urgentně složit penis byla velice správně posunuta do popředí stejně jako božský sebeobranný chvat proti focení (totiž zavření očí), který dodal celé Rybínově osobnosti naprosto dokonale idiotský punc. Výborně, Jiří. V konfrontaci se sobě rovným ti to jde náramně.
 • Ze záznamu jsem shlédl poslední (a zcela nepochopitelný) díl seriálu Království. Fakt, že přerostlé dítě bylo těsně před svou bídnou smrtí pokřtěno na Frederika Krügera, mne seriózně znervózňuje. Zdaleka však ne tolik jako onen nesmazatelný vryp, který Lars von Trier tímto seriálem nadobro zapekl do mé špatně zálohované psychiky. Ach, mami, musíš mě odvázat!
 •  další den

    10-04-2002 | NATO  
 • Zuřivý souboj se zákeřnou kožní nemocí stále nevede k žádnému hmatatelnému konci, což mé křehké svědomí uvádí do mírně rozpačitého stavu. Včerejším úsvitem jsem se rozhodl zahájit brutální potírací misi s cílem zahubit všechny novodobé kultury na povrchu mých rukou jednou provždy. Nyní tedy dobře mířenými výtlaky z tuby pravidelně obnovuji ochrannou vrstvu průhledné masti s obsahem kortikosteroidního hormonu, která by mi měla s eliminací všech parazitů nezištně pomoci. Beru si ji všude - na zvážení, do prdele, pod úroveň i ke všem čertům. Na důkaz pevného odhodlání zvítězit jsem v plné zbroji vyrazil dokonce i na večerní posezení v blízké kavárně U Tří slunečníc, kde se mé prsty omotané kapesníkem a upevňující zavařovací gumou setkaly se spravedlivým nepochopením. A o tom přece můj bídný život je.
 •  další den

    09-04-2002 | C  
 • Pamela si uhnala žloutenku typu C! Život je krásný.

    

    
 •  další den

    07-04-2002 | Smrt krásných projektů  
 • Task Scheduler v2.42, Schedule v3.5.31c, Macro Scheduler v6.2.3 a Macro Mania v8.2.1. Jak se zdá, autor jednoho z těchto programů má drasticky snížené IQ. Jen zasloužilý debil může vypustit do světa software, který při unistalaci bez mrknutí oka skartuje soubor comctl32.ocx v blaženém domnění, že jeho služeb využíval sám. Bravo. Horší ale je, že v tomto hovny ředěném bahně neleží zmíněný instalátor sám. Právě naopak - s gustem se v něm rochní převážná většina podobných výtvorů. Nechápu, co tak křečovitě brání tomu, aby si program před instalací ověřil, které knihovny do systému přidává a pak se pokusil odebrat pouze je. Denodenně potkávám softwarové zvratky, které se mě při svém skonu dramatickým tónem ptají, zda mají skutečně odstranit tu a tu knihovnu. Že byla v systému obsažena už dávno před jejich instalací ale očividně nikoho nezajímá. Osobně si myslím, že jde o jakousi pomstu za 'svobodné' rozhodnutí odpravit dotyčný program ze systému. Byl v něm přece spyware!

 • Smrt krásných projektů.
  VACn: VAC seems to have created a cult following. Do you find there is a lot of pressure here to come out with an amazing CD?

  Bryan Erickson: Yes. It drives me mad too. I no longer have fun with it and just express myself. Now I am calculating what my audience will like, and what the scene needs to wean itself from this mindless pop like VNV Nation and ascemblance 23. I am trying to make it evil and darker.
  Aniž by o tom věděl, načrtl Erickson konkrétní obrysy kolem prázdného pojmu 'pozvolná degradace úspěšných projektů'. Zbabělé úvahy nad vkusem publika vedou ke ztrátě osobního tónu a původní upřímné povahy kontinuálně tvořeného díla. Když vytáhnu zaprášené CD 'Church of Acid' z roku 1994 a poslechnu si tehdejší výlevy spontánní agrese vůči okolí, je mi jasné, že se Erickson do tohoto stádia už nikdy nevrátí. S rozšiřujícím se publikem totiž přichází palčivý pocit, že něco takového lidi prostě nezajímá. Ostatně, o Den94ku platí totéž v bleděmodrém. Když se podívám na několik prvních zápisů z roku 1998, děsím se pocitu, že se na podobný hnůj nachytalo tak bizarní množství čtenářů. Hluboko vevnitř ale zároveň cítím, že možná právě tohle bylo to nejzlatější období, v jehož domáckém stylu jsem měl pokračovat dodnes. Nevím. Asi bych měl tuto stránku uzavřít falešným sdělením o definitivním konci projektu a začít ji pod jiným jménem, přezdívkou autora (třeba Beewiz) a mírou pozornosti plodit na nějakém zapadlém freehostingu. Bylo by hej.
 • Hit týdne: Front Line Assembly - Epitaph
  Shit týdne: Loona - Latino Lover
   další den

    06-04-2002 | Chloé  
 • Prestižní soutěž o českou královnu krásy každoročně provází nejeden dobře mířený skandál. Stačí vzpomenout na loňské fiasko se zákulisními fekálními hody, mediální rozruch okolo transsexuality jedné ze 'soutěžících' v roce 2000 či nechvalně známou aféru Bukkakegate z poloviny devadesátých let a do mysli se ihned vtírá podezření, že nad soutěží zřejmě visí jakási kletba, která pořadatelům nedovolí vyváznout z byť jediného ročníku soutěže bez vážných psychických škrábanců. Nejinak tomu bylo i v tomto roce, kdy těsně před finálním soubojem osmnácti až nezvykle podobných dívek vyplul na povrch šokující fakt, že několik řádně zvolených finalistek bylo ze soutěže vyřazeno a nahrazeno 'pohodlnějšími' slečnami, které se však v předchozích kolech umístily na nižších pozicích! Jelikož cítíme morální odpovědnost poskytnout těmto nespravedlivě vyřazeným soutěžícím dostatečný mediální prostor, rozhodli jsme se jejich prezentace zveřejnit. Doufáme, že si aspoň z tohoto (vědomě způsobeného) skandálu vezmou pořadatelé ponaučení.


  Marcele je 31 let a jejím životním snem je stát se letuškou. Ráda si pochutná na dobrém jídle a mezi její koníčky patří také čtení článků publicisty Jana Čulíka, kterého považuje za svou tajnou lásku. Ve volném čase provádí komerční válcování nerovných silnic a straší bohaté děti. Její míry jsou 343-309-351 a váží 290 kilogramů.

  Pětadvacetilá Irena si zakládá na svém nevšedním vzhledu. Sama o sobě tvrdí, že nonkonformní stylizace dodává jejímu životu potřebné kouzlo. I přesto, že si již v dětství nechala vyoperovat pohlavní orgány, touží po souloži s Jiřím X. Doležalem. Nepotřebuji koitus, abych byla šťastná, dodává. Její míry jsou 80-59-91 a váha 82 kilogramů včetně železa.

  Kateřině je 47 let a nijak se netají tím, že k jejímu zrození výrazně dopomohl incest. Ve volném čase si v domácí dílně ková obroučky na svá skla o síle devíti dioptrií a pod mužským pseudonymem spisuje články na prestižní internetový server Svět Namodro. Ráda si zatančí na písničky od české hudební skupiny Kabát. Její míry jsou 80-80-80 a průměrné vychýlení zubů činí 35°.

  Čtyřicetiletá Radka má předky v exotickém Somálsku a může se pochlubit znalostí tamějších tradic, mezí které patří například močení na živý terč. Ze svých zálib vyzdvihuje především sledování internetového serveru Fudge.cz a anonymní sponzoring homosexuální prostituce na pražském Hlavním nádraží. Nemá žádné míry a nikdo si jí neváží.

  Třiadvacetilá Veronika staví do popředí svého zájmu webové stránky Kompost, Den94ek a Rotten. Za svůj idol považuje tajemného FK a velmi ráda by se s ním seznámila, nejlépe pak na šukací bázi. Při čtení svých oblíbených serverů nejraději poslouchá hudbu od skupiny Vanessa a prohrabuje se svým miliardovým dědictvím. Její míry jsou 88-56-93 a váží 55 kilogramů.
 •  další den

    05-04-2002 | Bez pointy  
 • Vzhledem k tomu, že jsem minulý týden zjistil fatální nedostatky v poměru stran mnou navrženého potisku na předem skandalizované tričko, věnoval jsem dnešní odpoledne grafickému šermu s posuvnými měřítky a příručním kalkulátorem. Pokud jste na tom tak bídně, že povědomí o finální podobě této extrovertní taškařice nutně potřebujete k životu, můžete se s ní v rozumně minimalizované formě seznámit zde a zde. Kam v tom budu chodit se mě raději ani neptejte. Sám si tuto otázku kladu již po dlouhá staletí.

 • Čím dál tím častěji si všímám, že pornografické snímky doprovází cizojazyčné titulky. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby ovšem tyto titulky nebyly psané jakýmsi zběsilým kódem, který se ani vzdáleně nepřibližuje žádnému ze zahraničních jazyků, se kterými jsem se během svých dobrodružných výprav po sudých stránkách slovníků setkal. I přesto jsem se však pokusil o aspoň přibližné překlady těchto textů, bez kterých je průběh filmu jen velmi těžko pochopitelný - bohužel se obávám, že mé snahy vyšly jaksi vniveč. Pomozte mi. Království za překlad!

    
  Dokonce kokotem? Oukej.   Dej tam tu datku pořádně. Zálohuj.

    
  Ještě dám paty do sítě a jdu na kutě.  V tomto hotelu se ve čtyři podává piko.
 •  další den

    04-04-2002 | Unstream  
 • Dnešní teplý jarní den opět poznamenalo několik zcela bizarních událostí, které se vymykají chápání běžně uvědomělého savce. Hned na startu pracovní rutiny fatálně selhal dopravní podnik ČSAD, jehož autobus zkrátka nedorazil na vytyčené stanoviště a tím značně potrápil mé - již tak nepříjemně rozhašené - svědomí. To ale nebylo vůbec nic proti zjištění, že zasloužilí kmetové v dnešní době podléhají módním výstřelkům a nechávají si sázet do svých svěšených ohanbí kovové kroužky! Jak jinak než piercingem penisu si lze vysvětlit křečovité vymlouvání důchodce Zdeňka Kysilky, který se u vstupu do soudní budovy odmítnul podrobit průchodu kontrolním zařízením, sloužícím k preventivnímu odchytu vražedných zbraní? Místo aby se Zdeněk postavil k věci jako pravý chlap (s kroužkem v penisu) a veřejně se přiznal, že své ohanbí používá jako prostředek k jištění při horolezeckých výstupech, bez jakéhokoliv rozmyslu se pouze vyhýbá pravdě a navíc od soudu drze vyžaduje bezbariérový vstup. Jak totiž sám velmi intenzívně tuší, přes detektor kovů se k soudu nedostane ani do nejdelší smrti. A ta je navíc proklatě blízko.
 • Program URL Snooper je nejlepším vynálezem od dob jeho betaverze. Je to totiž právě on, kdo má potenciál udělat ze všech streamů světa umouněné bezdomovce, potácející se mezi zdmi libovolného domácího disku. Ať se internetové firmy snaží zrazovat všechny náruživé stahovače 'nestáhnutelných' souborů sebevětším chaosem, který má zabránit (a také efektivně zabraňuje) ve vyhledání URL ke kýženému souboru, tento program bohužel redukuje jejich kamuflážní šance na nezbytné minimum. Pomocí monitoringu paketů totiž dokáže vyslídit všechny vyslané požadavky na vnější odkazy, což samozřejmě neobejde ani žádný požírač streamů jako Real Player nebo Windows Media Player. Jakmile se tedy v seznamu objeví nějaká taková perlička, stačí již pouze spustit božský Streambox a filmeček je doma coby dup. Jak prosté. Jak božské. Jak ponižující!
 • Abych nově nabyté vědomosti ihned náležitě zneužil, vyrazil jsem bez čekání na lov vizuálního doprovodu k písni Epitaph od stárnoucí hudební elity jménem Front Line Assembly. Šok byl namístě - nevěřil jsem, že se něco takového vůbec může stát, ale FLA udělali zcela nefalšovaně dojemný videoklip! Jelikož v tom od jisté doby nevidím vážnější potíž, docela jsem si jej oblíbil. Mé užaslé sympatie pak směřují zejména k závěrečné scéně, v níž se viditelně dementní chlapec sklání k dobité a schvácené smažce ženského pohlaví a pomocí orální aplikace jakéhosi zařícího všeléku ji vzbudí zpět do normálního života. Z hlediska mé psychiky je to možná zvláštní konstatování, ale tato scéna skutečně hladí po duši. Rozřežte své nevlastní sourozence a zkuste ji. Vezme si vás. Fakt.
 •  další den

    03-04-2002 | ...  
 • České zákony konečně vystrkují své vpravdě démonické růžky. Není to ani týden, co Václav Havel podepsal rozverný zákon o propagaci toxikomanie (a odsoudil tak Jiřího X. Doležala k dobrým třem tisícovkám hodin veřejně prospěšných prací ročně) a už tu máme další pecku: od včerejška nesmí po českých silnicích jezdit žádné nákladní automobily o hmotnosti vyšší než 12 tun! Věnujme prosím našim poslancům minutu soustrastného mlčení.

  Jedinci, kteří v poslední době nespáchali žádný vážnější morální přečin, si mohou minutu ukrátit nehlučnou masturbací pod deskou stolu.


  Autentický výňatek z učebnice, jejíž jméno se nám postupem času vykouřilo z hlavy
 •  další den

    02-04-2002 | Vanessa  
 • Po dlouhém ostýchání, které úzce souvisí s mou nechutí načínat velké věci z důvodu tušeného neúspěchu, jsem začal v přítmí mého improvizovaného střihového koutku skládat dohromady vizuální doprovod k brutální písni 'Monogamy'. V nenadálém šoku, že to opravdu jde, jsem opatřil grafickým hávem převážnou část prvního refrénu a zároveň také došel k faktu, že Vegas Video od Sonic Foundry je z hlediska tvůrčího pohodlí daleko lepší než mnou dosud používaná Adobe Premiere 5.5. Inu, změna je život. Naštěstí žádný nemám.

 • Dodnes jsem si myslel, že mám o vzezření koncertů hudební skupiny Vanessa poměrně jasnou představu. Ač jsem nikdy neměl to štěstí spatřit tuto chorou přehlídku duševní zkázy na vlastní oči, z vyprávění různých spřízněných duší jsem si jakýsi obecný obrázek v průběhu času udělal a bláhově se domníval, že už mu chybí pouze šlachovitý rám v podobě (bohužel již neuskutečnitelné) osobní návštěvy. Když mi ale dnes po poledni vylíčil své koncertní zážitky známý psychouš V. Ch., bylo mi okamžitě jasné, že velkolepě vybudované představy rozhodně nepojmuly celou pravdu.
  > pcbflare 2.4.2002 13:12:58
  no covece v 95 to tak koncilo... pokud se spravne pamatuju. Zlata era byla kdyz sem chodil do druhaku na SSkole takze to mohlo byt tak 93/94

  > 61255613 2.4.2002 13:13:21
  Jo, tak to jsem mel 13 let.

  > pcbflare 2.4.2002 13:18:07
  jejda... to by ses tam asi bal :-) ja kdyz byl v 16-ti na prvnim koncerte, tlacil se pred vchodem a kolem mne postavali neskutecne drsny typci se svarecskejma brejlema a bavili se typem "tak co vole, kolik myslis ze bude dneska voltaz v plotu ? tak 380 ? myslis ze dneska zas nekomu zlomej celist/nekdo zacne horet od plotu?" - ty svarecsky brejle se zvlast v prvnich radach dost vyplatily... Taky nez zacal koncert tak vsichni sedeli na zemi a nekdo (hauser jak jsem pak zjistil) rekl z backstage "prosim vstavejte, nemuzou sem dalsi lidi" neochotne vstalo par lidi, hauser pritvrdil "Vstante nebo si tam pro vas dojdu" a pak hroznej rev "VSTAVEJTE VY PRASATA" No bal jsem se tam slusne. Pak mi tejden hrozne sumelo v usich-mivali to MOC vohuleny, ale zarek sem se ze nevynecham jedinej koncert... Dodrzel jsem to... dokud nezanikl Target...

  > pcbflare 2.4.2002 13:22:04
  Jednou totiz opravdu nekomu shorely vlasy pri pisni Cikatilo. Jak tam jsou ty hluky jako kdyz nekdo ladi radio, tak vzdycky pri teto pasazi na plotu vybuchl nejakej pyro efekt a vyslehly strasny plameny... Samir tomu chudakovi pak udajne do nemocnice nesl kosik mandarinek jako nejodvaznejsimu fanouskovi :-)
  No srandy kopec!

 • Tak už vím, kde bydlíš.
 •  další den

    01-04-2002 | Tradice z krabice!  
 • Nevím, zda je tento můj názor ojedinělý nebo se nedejbože kryje s myšlenkami některého odštěpného bojovníka za anihilaci českých tradic, ale zažité zvyky ve věci oslav Velikonočního pondělí osobně považuji za něco zcela étericky dementního. Skutečně netuším, jaký smysl má rytí do obnažených lýtek bodlinami jalovce či dření kůže spleteným proutím, za což mám být odměněn vařenými vejci (která navíc nežeru). Pokud má mít nutné násilí nějaký účinek, není lepší zvolit střelnou zbraň a vyřešit tento problém tzv. permanentně? No, jak si to teď přebírám v hlavě, musím si bohužel sám odpovědět záporně, ale proč se tedy naše země tak bohapustou tradicí vlastně zabývá? Osobně bych mnohem více preferoval lokalizaci asijského Svátku penisů či bonusový tah Sportky... Tak či onak, s vidinou neměnného stavu na vás zoufale apeluji:

  ZRUŠTE KŘÍŠENÍ KRISTA!

  Zápis z výročního zasedání Rady pro zrušení českých tradic je k dispozici v podnikovém archívu.
 •  další den
   
  Již jste zde zcela zbytečně promrdali následující dobu: 
   

  Poslední aktualizace: 07/10/2003
  (c) 1998 - 2001 Frederik de la Krueger

  Tato stránka není optimalizována pro žádný prohlížeč. V některých prostě funguje a v některých ne.