Den94ek: Neviditelný děs
 | 

  D94 '98 - září ® kosinec
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  D94 '99 - bleden & úmor
  D94 '99 - bředen & duden
  D94 '99 - kreten & čerten
  D94 '99 - čertenec & svrben
  D94 '99 - žháří & říhen
  D94 '99 - psychopat & kosinec
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  D94 2k - bleden & úmor
  D94 2k - bředen & duden
  D94 2k - kreten & čerten
  D94 2k - čertenec & svrben
  D94 2k - žháří & říhen
  D94 2k - psychopat (1)
  D94 2k - psychopat (2)
  D94 2k - kosinec (1)
  D94 2k - kosinec (2)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  D94 2001 - bleden (1)
  D94 2001 - bleden (2)

Co je větší nářez?

Schurova věta o ortogonální triangulovatelnosti
Superkritická Pitchforkova bifurkace


Momentální stav hlasování
Bezplatné ankety
  Diskusní fórum
  Public Enemies List
  Starring
  Starring #2
  Once Asked Questions
  Autor
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Anal Sex and Jesus
  Defekační odysea
  Dr. Gizmo
  Slohová práce
  Dospívající dívka Edit97
  Moje internetová noční můra
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Brčko
  Dvaadvacitka - Stolice
  Miss 2k
  Sucks (Radio Mix)
  Sucks (MF Extatic Mix)
  VR 06-05-2k
  VTM

  Vzorky
  Peklo
  XE!
  Terror Screen, Inc.
  Děti proti Rodiče proti SP
  Netradiční matematika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Depeche Mode CZ
  Stránky M. Petříčka
  Virtuální deníček
  Bloodyho (ne)mocná stránka
  Adamousovy stránky
  Vidurius
  Můj milý deníčku...
  No censored

ICQ UIN - FK:
61255613
ICQ UIN - Kakan:
61210191


Pixel
  


Doposud zodpovězené dotazy  14-02-2001 | Dejme vale NT  
 • Svatý Valentýn, děcka! Ach, starče, podej tu lyru, chce se mi zpívat milostné písně!
 • Patrně v souvislosti s dnešním dnem jsem zaznamenal zvýšené množství chlapců a mužů, jak se s neobratně skrývanými pugéty růží plíží okolo nízkých budov. Pche, ten egoismus vás zničí, lidé! Já jsem si nedal ani konvalinku.

 • Dominik Šašek a Jaromír Lágr už prý dohromady vydělali 3 miliardy korun. Hm, nuda. Všimněte si ale, jak lze tuto větu upravit ve prospěch kohokoliv z nás, aniž by ztratila na pravdivosti:
  Dominik Šašek, Jaromír Lágr a FK už prý dohromady vydělali 3 miliardy korun.
  Že to ale zní, musím se sám pochválit. I když, pravda, mezi zmíněné dva pány se nemohu jen tak svévolně vmísit. Mám přece maturitu.

 • Palestinští teroristé mi kradou nápady. Zrovna nedávno jsem chtěl napsal povídku o lidech, kteří na zastávce nadrženě vzhlížejí k přijíždějícímu autobusu jenom proto, aby pak byli z dobrého řidičova rozmaru rozšmelcováni pod jeho koly. Měl jsem dokonce připravený název - 'Maximální zklamání'. Plánoval jsem nádherně a dlouze vykreslit psychologii čekajícího člověka, který je v téměř nepostřehnutelně rychlém okamžiku fatálně neuspokojen. Rychlost by byla klíčová. Vlastně bych dost možná samotné akci obětoval jen jednu jedinou větu. To aby šok přišel prudce a nečekaně. Aby donutil příležitostného čtenáře vzteky dočmárat zbývající nic za poslední tečku odstavce. A teď je to všechno v hajzlu!
 • Dozvěděl jsem se, že Peklo zařadila na Seznam žena. Já jsem vždycky vědel, na co holky letí!
 • Přesně před rokem jsem ukončil studium na této homosexuální škole. Je to slast, uvědomit si, že i pokud mne zmíněné pochybné studium stále honí, je v této chvíli nejdále u odbočky do Hrachovce, kde jsem tenkrát při zběsilém úprku přestal krvácet z ledovým větrem vydřených plic. To protože jsem vykrvácel, a poprvé umřel.
 •  další den

    13-02-2001 | Kolumbie  
 • Tereza Pergnerová nepropadá bezzubým protigrogovým kampaním a znovu najíždí na herák! Má mé sympatie. Po dlouhé době vidím holku, která ví, co chce. Checht.

  Soutěž o 2 ks sebevědomí


  Najděte 1 rozdíl na fotografiích těchto dveří, za kterými se Tereza Pergnerová učí používat jehly k pletení!

  FOTOGRAFIE 1 - FOTOGRAFIE 2

 • Jak svět přichází o básníky...
  'One more CD. that is it. it may be a double cd. it may take 3 years. i don't know. but i am totally burned out on the music scene. i need to enjoy what little life i have left. no more tours. probably no more shows ever again as well.
  You now have welt. This should satisfy your industrial needs. I filled in for skinny puppy and ogre while they were gone. now that they are back. My whole act seems very pointless to me. I don't fill a void anymore.

  I was a very sucky ogre at best. And my critics are right. My music is not very good. I hope that my fans, get into some real music, like the ohgr record. and the older industrial. it is so much better than the crap i have produced over the past 10 years.

  oh well. my last public url appearance. i will not answer any more questions. over and out.'

  Bryan/Diseased/Wretch
  Doufám, že to nemyslí vážně. Opravdu nevím, co bych si bez jeho úchylného hudebního projektu jménem Velvet Acid Christ počal. Na druhou stranu je zánik skupiny jediným možným řešením fatálních prodlev v aktualizacích FAQu na neoficiálních stránkách, který zdlouhavě a poněkud břídilsky plodím. Něco mi ale říká, že je toto pozitivum poněkud bezzubé.

 • Díky spřátelené entitě jménem Volt je nyní OAQ konečně setříděn sestupně. Tedy co se z časového hlediska týče.
 • Myslím, že si ten HYBRIS zasloužíte také. Heslo je 'mama mele piko'.
 •  další den

    12-02-2001 | Volný pád  
 • Cestou na autobus jsem potkal Terezku, která se k mému rozčarování (to je samozřejmě pokrytecká lež, byl jsem nadšen!) instinktivně rozhodla pro společnou cestu na nádraží. Kromě opravdu otřesného kašle bohužel nepředvedla žádné nadprůměrné číslo, zato mi povykládala doposud neslyšenou příhodu o tom, jak pomatený J. Ch. skákal z jedoucího vlaku. Ano, je to tak. Tento terorista si nejdříve nechal ujet původně zamýšlenou přepravní soupravu, aby vzápětí nastoupil do vlaku, který nestaví až do Ostravy. Když jej průvodčí upozornila, že jeho lístek do Hranic neodpovídá naplánované trase, nenechal se tím vůbec vyvést z míry a téměř se s průvodčí pohádal, že v Hranicích opravdu vystoupí. Nedělal si srandu. Poblíž kýženého cíle otevřel dveře vagónu (jak?!) a po zamítnutí rychlého krůčku z posledního schodku z důvodu možného zachycení se rozhodl skočit úplně shora. Dopad byl drtivý, ale terorista naštěstí přežil. Když na pokraji sil dorazil k přibližně pět kilometrů vzdáleného domovu svého bratrance, ze špičky injekční stříkačky již odkapávala protitetanová dávka, kterou jeho příbuzný duchaplně připravil. Ale jinak je to normální rodina.

 • Už asi týden mi brzo nad ránem chodí mimořádně povedený virus HYBRIS, a to rovnou ve dvou kopiích. I když se v kuloárech švitoří, že pracně odřezává hlavu svého hostitele (tedy mailu, abyste tuto myšlenku uchopili za správný konec), já vidím zcela zřetelně, odkud ke mně tato nákaza vytrvale proudí:
  Received: from zdroj.cz ([195.47.99.80]) by smtp.senior.cz with Microsoft SMTPSVC(5.5.1877.357.35);
          Fri, 9 Feb 2001 10:44:13 +0100
  Received: from smtpmail1.iol.cz [194.228.2.35] by pluto.czechia.com with ESMTP
          (SMTPD32-5.05) id A2CB43F0090; Fri, 09 Feb 2001 10:05:15 +0100
  Received: from FAVE ([194.228.151.189]) by smtpmail1.iol.cz
          (InterMail vK.4.03.02.00 201-232-124 license dc8bff6b9b1e5ed61554fec0f0414beb)
          with SMTP id <20010209082245.GVU13006.smtpmail1@FAVE>
          for ; Fri, 9 Feb 2001 09:22:45 +0100
  MIME-Version: 1.0
  Content-Type: multipart/mixed; boundary="--VE45IZ41IJ"
  Message-Id: <20010209082245.GVU13006.smtpmail1@FAVE>
  Date: Fri, 9 Feb 2001 09:22:54 +0100
  Precedence: bulk
  Sender: fazole-news-owner@zdroj.cz
  Bcc:
  Return-Path: fazole-news-owner@zdroj.cz
  Kromě pravidelného dárečku z Fazolí mi dnes na firemní mail dorazila i Anna, ale nějaký odporný server nahradil původní '.jpg.vbs' formát suchým txtéčkem s konstatováním, že původní příloha byla skartována. Ale můžu si o ni napsat. Což samozřejmě udělám.

 • Vzhledem k sílící bolesti v krku jsem se ráno rozhodl, že navštívím cestou z práce doktory na zdejším pohotovostním oddělení. I když v pravé poledne jako zázrakem bolest pominula, ze svého závazku jsem neslevil a do nemocnice jsem zavítal. Nejdřív jsem zkroušeně pochodoval po čekárně, abych po chvíli na příkaz sestry vpadnul dovnitř a začal líčit svoji dojemnou historku. Zrovna jsem se totiž vrátil ze služební cesty a zítra mě čeká školení, které v žádném případě nemohu vynechat. Doktorka se nenuceně pousmála nedospělé úrovni mého herectví a napsala mi recept na Paralen, pro který jsem ani nešel, jelikož jich doma máme hromadu a půl. Necitelnost, se kterou odmítla strávit můj zoufalý příběh, mne však urazila. I přes nulovou kvalifikaci byl totiž můj výkon tak přesvědčivý, že jsem se převážnou většinu cesty domů litoval i já sám! Smrt krásných talentů.
 • Ještě jsem tady o tom myslím nepsal, ale D.P. zcela neuvěřitelným způsobem obnovil již ukončené studium fyziky na Masarykově univerzitě v Brně. Jeho křečovitá píle, se kterou se zuby nehty snaží nadále prodlužovat již tak abnormálně dlouhé studium tímto dosáhla svého vrcholu. Totiž: Když D.P. 'prošvihl' poslední možný termín zkoušky, která byla pro jeho další působení na škole víceméně nutná, rozhodl se po dlouhé době agónii ukončit a požádat děkana o ukončení studia. Ten jeho žádost přijal a odsouhlasil, ovšem krátce poté D.P. ve studijním řádu s hrůzou v očích zjistil, že má z nějakého velmi zvláštního důvodu možnost získat ještě jeden dodatečný termín, pročež podal odvolání proti rozhodnutí, které děkan učinil na jeho žádost. Nevím sice, jak se příslušný orgán zatvářil na uvedený důvod odvolání ('neznalost školního řádu'), ale vzhledem k tomu, že se jedná o D.P., ani na krátkou chvíli nepochybuji o úspěchu celé akce.

  LINK DNE
 •  další den

    11-02-2001 | Šalba  
 • Nepřípadá vám někdy, že bannery sdělují pouze polopravdy?

  [klamavá verze]
  [plná verze - funguje scrollbar]


 • Hit týdne: Depeche Mode - Mercy In You
  Shit týdne: Satelit Kanibal - Šupi Dudy
   další den

    10-02-2001 | Di(v)e  
 • Britney Spears prý podepsala smlouvu na hlavní roli v celovečerním filmu! Bude hrát 'vzornou středoškolačku, která si vyjede s kamarádkami na výlet. Cestou potkají začínajícího muzikanta, který je přemluví, aby se zúčastnily zpěvácké soutěže v Los Angeles.' Kurva lidi, to bude biják! Počítám s tím, že se ze začínajícího muzikanta vyklube úchylák se sadistickými sklony, který vzornou středoškolačku a její kamarádky porazí elektrickými kleštěmi, aby pak mohl jejich rozčtvrcená těla naházet do studny v zahradě své sousedky (se kterou taky není všechno tak úplně v pořádku).
 • V průběhu kariéry každého člověka je nezbytně nutné, aby v jistém okamžiku dal průchod svému egu a veřejně ponížil své původní idoly. Přesně to nyní udělám s Andrejem Anastasovem, který mi byl po dlouhá léta velikou inspirací a dá se říci, že nebýt jeho, pravděpodobně by nikdy nevznikl Den94ek ani přidružené projekty. Ale dosti úprav odtokových žlabů před bouří. Přímý přenos ponoru do žumpy můžete sledovat zde. Pokud jste četli Andrejův článek 'Pokrytectví s úsměvem na rtech', tak teprve teď poznáte, o čem ve skutečnosti byl.

 • Ručně stručně.

    
 •  další den

    09-02-2001 | Love in Vein  
 • Ne, tak na takové výstavě jsem ještě opravdu nebyl... ahahaaaaaaaaa... (povinně stáhnout!)

 • Spokojený život.
       [11:14] <kakan> vis co je zajimave? pri instalaci mi nahlasi napster chybu.
       [11:14] <kakan> po registraci taky. pak to jede normalne. tomu rikam soft
       [11:16] <kakan> nedostatek virtualni pameti, 8 chybovych hlasek najednou. hurra!
       [11:16] <kakan> harddisk jede jako kdyz sousedi splachuji kamenna hovna
       ...
       [11:31] <kakan> jo napadla me picovina
       [11:31] <kakan> jak je reklama na novy orbit pro deti s kalciem
       [11:32] <kakan> tak by to mohlo byt novy morbid pro deti s karciem
       ...
       [11:52] <kakan> vcera psala monicka, to je janiccina kamaradka
       [11:53] <kakan> neco jako ze "ahoj janicko, tak to peklo.org mi nejede, pise mi to timeout error"
  Zvláštní, to už je poněkolikáté, co se o Peklu šíří osoba, které se tato stránka vyloženě hnusí. Ale já to chápu. Na fascinaci totiž platí absolutní hodnota. Je jedno, zda je kladná či záporná. Prostě je.

 • Ach ano, asi je to tak. Zamiloval jsem se! Láska smrdí, ale je to zajímavá věc. Taková lidská. Až moc. Je to zvláštní dívka. Ano ano, ta s těmi psychózami, o které už jsem psal. Mimo společnost a ruch. Vídám ji skoro denně, ale ještě se mi nepodařilo zaznamenat, že by promluvila. Možná nemá zuby. Nebo jazyk. Možná je nemocná. Možná i mrtvá. Byli bychom povedený pár.
 •  další den

    08-02-2001 | Křesťanský koutek  
 • První kolo Ježíšové soutěže začíná právě...... TEĎ!

  [klikněte na thumbnaily, nebo shoří Seznam.cz]

        
  Pařanoik Marek C. ElHo CID Hynek P. Miloš Zeman Miloš Zeman Miroslav K.

 • Při překotném výběru skladeb na 'Čágo Belo Peklo 666' (často aktualizovaná hudební kompilace, vysmahlá na CD-RW v mém diskmuži) padlo mé oko na odpočinkovou píseň 'She's in Fashion' od Suede. Ha, třebas mne potká štěstí, ta svině zlatá, a já budu z okna autobusu kynout sympatickým slečnám, jako to dělá zpěvák této skupiny ve stejnojmenném klipu, řekl jsem si. No, nebyl jsem zase tak daleko od pravdy, ale po minutí plesnivého dědka, vozíčkáře a průvodu chovanců zvláštní školy (či co to bylo) jsem uznal, že si tato přehlídka výkvětu městského lidu zaslouží jiný hudební doprovod a přeskočil jsem na další track s více než výstižným názvem 'Jedu do pekla'. Nelhal.
 • Chtěl bych se příjmením jmenovat 'Umřel'. Myslím, že bych se za tohoto stavu stal bez většího úsilí dlouhodobým šlágrem.
 • Česká spořitelna zřídila Kancelář ombudsmana! Asi mu napíšu, že mi chodí na účet podezřele malý plat.
 • Někdy se až stydím, že nemá tato stránka téměř žádnou výukovou hodnotu. Proto mi aspoň projednou udělejte radost a naučte se dopravní značky.
 •  další den

    07-02-2001 | Lidé a l<>ga  
 • Začíná jaro. Všechno pučí, zvířata kopulují. To je Hongkong!

 • Na Fudge.cz se objevila jedna z nejpopulárnějších věcí, kterou jsem zde v průběhu běhu zveřejnil. Ano, jedná se o již tolikrát zmiňovanou odpověď na inzerát v časopise Dívka. Mé nadšení neznalo mezí - o Den94ku ani slovo, na všech obrázcích logo Fudge. Bájo. Vidina situace, kdy po polovině českého internetu pluje tento dopis s logem Fudge.cz mě nutila ukájet se pomyšlením na to, jak někdo dělá webmasterovi zmíněného krkavčího projektu výtěr svazkem obzvláště zubatých klíčů. Reálii, napadenou v prvním bodě mého seznamu výhrad, bych ještě pochopil - webmaster dostává příspěvky mailem, proto jistě nemá o jejich pravém původu ani ponětí (a když jsem se ozval, obdivuhodně rychle to napravil). Ale co to logo? Opravdu si nepamatuji, že bych jej tam dával. Že by ho tam pleskl někdo z Fudge? Ne, to určitě ne, odporuje to logice. Neochčím snad každý roh, kolem kterého se smýknu a když mi projde pod rukama knížka, nepřipíšu přece vedle autora své jméno. Nebo snad... ANO, přátelé, vítejte v nové době! Nechte vsáknout moč do stěn a čmárejte do knížek!

  Nepochopte mne špatně - nemíním tady kydat hnůj na Fudge (jednak už jsem to udělal a druhak se dá s autorem velmi rozumně domluvit), nýbrž kritizovat onu nemocnou myšlenku, která se rozlézá po internetu jako [něco, co se hodně rozlézá]. Ani v nejmenším nemám nic proti tomu, aby si kdokoliv natřel pestrobarevné logo na obrázek, který sám udělal nebo exkluzivně získal. V kontrastu s tím bych ale holýma rukama a v nich drženými tyčemi osobně ubil pachatele stránek jako Ogrish, Snuff-X nebo Spooned. Obrázky jsou stejné, jenom loga se mění. A kvalita stále dokola ukládaných obrázků padá a padá...

 • Zdálo se mi, že jsem zaspal večerníček o medvědech. Ano, staré rány nehnisají. Hnisají ty čerstvé.
 • Za vzniku mohutných řečišť, které do mé tváře vyřezal studený pot, se dnes uskutečnila první jízda služebním automobilem. Po dvaadvaceti kilometrech šéf objektivně zhodnotil situaci následujícími slovy: 'No, chtělo by to jezdit víc... teď se bojím ti půjčovat auto...'.
 • Na světě je další bezchybné číslo z Terezčiny nevyzpytatelné dílny. Tentokrát se učila používat autobus, ovšem tzv. přímo na bojišti. Vystoupení začalo nákupem jízdenky přímo v autobuse a udivením nad tím, 'proč je tak hrozně drahá'. Že si ji během těch deseti minut, které strávila stepováním na zastávce, mohla koupit za obvyklou cenu v ani ne 30m vzdálené trafice je nad slunce jasné. Budiž. Následně se zakoupenou jízdenkou pokračovala do vnitra autobusu, jako by se nechumelilo. Nechumelilo se, ale i každý průměrně vzdělaný rozptylovač chlévské mrvy vzal někdy v roce 1994 na vědomí, že se v autobuse označuje lístek u řidiče. Poté, co na ni zahalekal, se dezorientovaně přesunula zpět a lístek si cvakla. Představení zakončila zcela bezmocným vystoupením předními dveřmi, což nejvíce ohodnotil početný chumel lidí, který se chystal nastoupit. Nevadí. Propříště bych snad jen doporučil vybrat pro cvičení trochu rušnější linku, jelikož v tom autobuse s celkovým počtem šesti cestujících budila poměrně veliký rozruch.
 • I.Č. si zlomil haksnu. Ne, žádné náledí, žádná bitka. Šel si zakopat s kamarády...
 •  další den

    06-02-2001 | R.I.P.  
 • Skončil večerníček 'Méďové', ach ouvej! Myslete si o mě to nejhorší, ale každý den jsem již od půl sedmé nadrženě čekal, až zazní klíčová znělka a já budu moci plesat nad novou medvědí příhodou. Vyváděl jsem s huňatými klučíky, bral na svá bedra starosti náhradní mámy Václava, soucítil s fotoaparátem v momentech napadení zákeřným tetřevem a halekal 'vysmahni, debile!' pokaždé, když se na scéně zjevil malý chlapec, který mne z neznámého důvodu nezřízeně sral. Nu což, bylo to hezké, ale všechno jednou končí. Ach jo. Bohužel, i v tomto pietním okamžiku musím přerušit atmosféru něčím, co zkrátka nemohu nechat bez povšimnutí. Je to dopis, který napadl moji víru, mé přesvědčení. Snad chtěl označit má upřímná a čistá slova za pokrytectví... nevím, nevydržel jsem se dívat do očí té nenávisti. Krvácím, hynu.

  Sakra co máš proti tomu večerníčku?Méďové jsou v pohodě,náhodou.Mně se líbí. - Gouiii

  Ten člověk se zbláznil. Zbláznil.

 • Zřejmě jako satisfakci za ukončené medvědy hodlá Bobo zavést pořad 'Volejte ředitelce'. Ojeje, odkud ten vítr vane... :)
 • V.R. se narozdíl ode mne vyspala, pročež se musím zmínit, z jakého důvodu k této nespravedlnosti došlo. Byla totiž navštívit kožního lékaře! Určitě tam pochytala velké množství exotických nemocí, takže by (jste) se jí měli všichni stranit! (za tohle mi to vstanutí stálo, cheche)
 • Jsem zcela fatální smolař. Ještě jsem skoro ani nestihl vyhlásit veřejný průzkum, jak vidí čtenářský lid šance Pilipa s Bubeníkem na návrat do rodné vlasti, a oba turisté už byli zpět! Děs. A to není vše. Jak jsem předpokládal, adresář s výživnou slovní pranicí na Mageu zůstal při uploadu opomenut, což na tuto debatu vedoucí link prostě a jednoduše zmrtvilo. Takže ještě jednou.
 • Tak nám ani ne před měsícem zemřel po Packardovi i pan Hewlett. Budiž mu země přítulná.
 •  další den

    05-02-2001 | Menu  


  N A B Í D K A   D N E

  Datum: 4.2.01

  Polévky
  Adenoidní vegetace ...................................... 12,-
  Meckelův divertikl ...................................... 10,-
  Zánět močových cest ..................................... 10,-

  Hotové choroby
  Tracheozofageální píštěl ................................ 37,-
  Revmatická horečka ...................................... 32,-
  Gastroezofageální reflux ................................ 40,-
  Akutní zánět ledvin ..................................... 39,-
  Hyperglykemické kóma .................................... 96,-

  Choroby na objednávku
  Hypertrofická stenóza pyloru ............................ 61,-
  Anatomická zvláštnost uropoetického systému ............. 55,-
  Fyziologická zvláštnost uropoetického systému ........... 55,-
  Chronický zánět ledvin .................................. 39,-
  Stafylokoková enterotoxikóza ............................ 40,-

  Bezmasé choroby
  Ulcerózní kolitida ...................................... 44,-
  Žloutenka ............................................... 36,-
  Tubulointersticiální nefritidy .......................... 41,-
  Baciální úplavice ....................................... 47,-

  Předkrmy
  Zácpa ................................................... 12,-
  Průjem infekčního původu ................................ 10,-
  Salmonelóza ............................................. 18,-
  Střevní neprůchodnost ................................... 15,-

  Přílohy
  Poškozená psychomotorika ................................. 9,-
  Lámavost kostí .......................................... 13,-
  Anomální polohy varlat .................................. 12,-
  Srdeční vada ............................................ 19,-
  Epilepsie ............................................... 15,-
  Retinoblastom ........................................... 10,-
  Anomálie pohlavních chromozomů .......................... 16,-
  Anomálie somatických chromozomů ......................... 18,-
  Kongenitální nefrotický syndrom ......................... 15,-
  Fenylketonurie .......................................... 22,-
  Porodní poranění ........................................ 18,-
  Parazitální onemocnění .................................. 20,-

  Dezerty
  Roupi ................................................... 12,-
  Škrkavky ................................................ 15,-
  Tasemnice ............................................... 10,-
  Lambliáza střevní ....................................... 15,-

  Aperitivy
  Opruzení 3dcl ............................................ 7,-
  Ekzém 3dcl .............................................. 10,-
  Kopřivka 3dcl ........................................... 10,-
  Hnisavé kožní choroby 3dcl ............................... 9,-
  Vrozené vady kůže 3dcl .................................. 12,-

  Tajemství šéfkuchaře
  Dědičná nemoc ........................................... 80,-

  Ceny a gramáž jsou smluvní.

  Odpovědný vedoucí:
   další den

    04-02-2001 | Vydřelec  
 • Zakládám hudební skupinu 'Infaltilní spazmy'. Přidá se někdo?
 • Vorax (prý) přišel o panictví. Slepé střevo ale stále má, takže nuda.

 • Včera jsem podruhé shlédl čtvrtý díl Vetřelce. Opravdu nevím, co mě k tomu vedlo, snad jakási zvláštní přilnavost k této sérii, jíž trpí značné procento lidí. Inu, co k tomu říci? Efekty jsou pěkné, vetřelci slizcí, mutanti zmutovaní a Winona roztomilá, ale přesto je to dohromady celkem srajda. Pročpak asi? Už na začátku musí každého zákonitě dožrat trapné vtláčení dávno tuhé Ripleyové zpět do děje (připadá mi, že ti vetřelci musí být skoro všude, když se s nimi jedna ženská setká 4x ze čtyřech pokusů), osobně jsem se ale ještě daleko více zhrozil nad vyloženými nesmysly, z nichž ty nejhezčí nyní vyjevím ve čtyřech ostudných bodech:

  zabití padoucha přitisknutím jeho hlavy na hruď, odkud leze vetřelec; neotřele stupidní
  ruční výběr kusu vlastního mozku z díry, vyrobené vetřelcem na zadní straně hlavy; posmrtná křeč?
  spokojený život vozíčkáře po kápnutí vetřelčí kyseliny za jeho ucho; trochu divné vzhledem k tomu, že v jiné scéně stejná kyselina prožere asi deset pater podlahy
  rozmýšlení vetřelce při lezení po žebříku, na kterém visí dva naši hrdinové; vetřelce si představuji jako hbitého tvora, který takový žebřík vyběhne za sekundu, tento se tvářil, že počítá v mezičase integrály

  Také psychologické profily některých postav jsou vykresleny s takovou křečovitostí, že by se hodily spíše do komedie. To se týká zejména zmatené karikatury se štamplem 'šílený vědec', která v bombasticky zamýšlené scéně se znázorněním pokročilé verze vetřelčí matky zvolává typicky šíleným hlasem něco ve smyslu 'To je dar od tebe, Ripleyová - lidský zažívací trakt. Teď je doookoooonaaaaalááááá!!!' Jedním slovem tragédie. Strachy pochcaný Burke ve dvojce to zvládl i bez podobných tyjátrů a jeho pomatení bylo mnohem reálnější. Jinak je celkem nuda, že skoro všechny postavy naoko umírají, aby se poté v bezvýchodných situacích tu a tam spouštěly na jeviště coby permanentí pomoc Boží. Na druhou stranu mě velmi pobavil výrok jednoho z vojáků poté, co Ripleyová se slzami v očích a vztekem v duši zničí laboratoř, kde provádí již zmíněný šílený doktor pokusy s křížením vetřelců a lidí. Ve chvíli, kdy se má dle pocitového klíče publikum až zalykat nad pocitem správnosti jejího chování, se tento ramboid opře o futra dveří a nechápavým hlasem řekne cosi jako 'Proč to sakra udělala? Takové plýtvání municí...' Správný přístup!

 • Přesycení trhu!

  Alf - Riki Fridrich - Dana Zemanová - Bloody VC - IvoM - Adamm - tnf
 • Hit týdne: Vanessa Gun - Město... (rodí krysy)
  Shit týdne: Baha Men - Who Let The Dogs Out
   další den

    03-02-2001 | Charita  
 • Tlámy a gáyové, je mi ctí vám představit doposud nejpokrokovější zamyšlení nad řešením situace v podvyživené Africe! Opravdu mne to dojalo. Toto je cesta! Akorát si nejsem zcela jistý, zda je zařazení podobné úvahy do 'anarchistického časopisu' tou nejlepší volbou, checht. Mimochodem, prý se v naší zemičce uvažuje o vývozu spotřebiteli předem pohřbeného hovězího masa do některých afrických států, což znamená, že každý průměrný zambo nyní k hladovění dostane další koníček jménem tanec sv. Víta *). Myslím, že výraz 'danajský dar' tímto nabyl nové dimenze.
 • Opět nadělování obrazů do domova pro mentálně postižené z rukou matičky N@vy. 'Podívejte se na ty tváře!' okomentoval to Padre Železný. Poslechl jsem. Nářez. Nominace na MTV Music Video Awards by vůbec nebyla od věci.

 • Ano, tento kousek celkem ujde.


      
    

  -----
  *) revmatické onemocnění CNS, vyznačující se pomalými nekoordinovanými pohyby dříve zdravých dětí (záškuby rtů, hlavy, končetin) a tzv. grimasováním; s BSE (tzv. nemocí šílených krav) nemá vůbec nic společného a použití jeho názvu v této souvislosti ukazuje na zřejmou debilitu autora
 •  další den

    02-02-2001 | Sráč  
 • Na no censored jsem se dočetl, že autor dne 26. ledna potkal v metru jakéhosi chlapce, který hrál sám proti sobě piškvorky. Dost možná se jednalo o zde občas zmiňovaného D.P., který podobné duševní souboje také čas od času svádí. Jednou nám dokonce vysvětlovat psychologické schéma celé záležitosti, ale jak už je zvykem, i tato příhoda z jeho repertoáru zůstala drasticky bezpointní (tzv. Domiňák). Jisté však je, že kromě piškvorek zvládá také lodě, což hodnotím.

 • Pošta.
  > From: Abraham Zháněl <Abraham.Zhanel@...>
  > To: <hejkal@hehe.com>; <peter.fincher@worldonline.cz>
  > Sent: Fri, 2 Feb 2001 11:39:00 +0100
  > Subject: Skach z Luneticu jak sere
  >
  > No, tohle jsem nasel v casopise Spy co mame na hajzlu ...
  > 
  > Abe
  >
  > (See attached file Tmp4.jpg)
  
 • Bratři. Sestry. A náš protestsong.
  LINK DNE
 •  další den

    01-02-2001 | Malé o  
 • Život je peklo. Právě jsem si donesl z kuchyně čaj a postavil jsem ho před sebe na stůl. Bohužel vedle druhého hrnku, v němž je čaj starý nejméně tři dny. Otázka je prostá - který je který? Aneb rozeznejte čerstvý olej od tři dny starého oleje!
 • Na Mageu se včera rozpoutala šílená diskuze o tom, je-li mé náruživé zveřejňování odpovědí na inzerát v časopise Dívka morální či ne. To je mi ale hloupá debata, samozřejmě že to morální není! Jedná se o zbabělý výjek zakomplexovaného a duševně chorého cynika, který musí být zákonitě odsouzen každým zdravě myslícím tvorem. Inu, už je to tak. Město rodí krysy.
 • Už více než 5 lidí jsem donutil sledovat aktuální Večerníček. Někteří mi nyní vyhrožují fyzickým násilím. Já jim také (pokud neshlédnou další díl).
 • IvoM se zmiňuje o jakémsi úchylákovi, který se pohybuje v blízkosti základní školy na Rybníkách. Ještě netuší, že jsem to já a brzy se přesunu do místa jeho bydliště.
 • Jsem člověk kompromisů. Ty čaje jsem slil.
  LINK DNE
 •  
  Již jste zde zcela zbytečně promrdali následující dobu: 
   

  Poslední aktualizace: 14/02/2001
  (c) 1998 - 2001 Frederik de la Krueger

  Tato stránka není optimalizována pro žádný prohlížeč. V některých prostě funguje a v některých ne.