Den94ek: Neviditelný děs
 | 

   D94 '98 - září ® kosinec


   D94 '99 - bleden & úmor
   D94 '99 - bředen & duden
   D94 '99 - kreten & čerten
   D94 '99 - čertenec & svrben
   D94 '99 - žháří & říhen
   D94 '99 - psychopat & kosinec   D94 2k - bleden & úmor
   D94 2k - bředen & duden
   D94 2k - kreten & čerten
   D94 2k - čertenec & svrben
   D94 2k - žháří & říhen
   D94 2k - psychopat (1)
   D94 2k - psychopat (2)
   D94 2k - kosinec (1)
   D94 2k - kosinec (2)


   D94 2001 - bleden (1)
   D94 2001 - bleden (2)
   D94 2001 - úmor (1)
   D94 2001 - úmor (2)
   D94 2001 - bředen (1)
   D94 2001 - bředen (2)
   D94 2001 - duden (1+2)
   D94 2001 - kreten (1+2)
   D94 2001 - čerten (1)

   D94 2001 - čerten (2)
   D94 2001 - čertenec (1)
   D94 2001 - čertenec (2)
   D94 2001 - svrben (1)
   D94 2001 - svrben (2)
   D94 2001 - žháří (1)
   D94 2001 - žháří (2)
   D94 2001 - říhen (1)
   D94 2001 - říhen (2)

Veříte v boha?

věřím v Aštara Šerana
Momentální stav hlasování
Bezplatné ankety

   Diskusní fórum
   Public Enemies List
   Starring
   Starring #2
   Once Asked Questions
   Autor


   Anal Sex and Jesus
   Defekační odysea
   Dr. Gizmo
   Slohová práce
   Dospívající dívka Edit97
   Moje internetová noční můra


   Brčko
   Dvaadvacitka - Stolice
   Miss 2k
   Přesčas 03-01-01
   Sucks (Radio Mix)
   Sucks (MF Extatic Mix)
   Šuliny si šeptají
   VR 06-05-2k
   VTM

   Kompost
   Peklo
   Terror Screen, Inc.
   Vzorky
   XE!
   Děti proti Rodiče proti SP
   Netradiční matematika


   Baldachýn
   Bloodyho (ne)mocná stránka
   Camera Obscura
   Colin Zeal's ABPG
   Depeche Mode CZ
   MacIntyre.com
   Mozek
   Mučené celebrity
   Můj milý deníčku...
   No Censored
   Skatekm.com
   Something Awful
   Stránky M. Petříčka
   Šo(k)vinist
   The Stile Project
   Vidurius

fincher@senior.cz
ICQ 61255613
hejkal@hehe.com
ICQ 61210191Pixel
  


Doposud zodpovězené dotazy  14-11-2001 | Celebrity Deathmatch  
 • Sauna Moniky Valentové, která by bez Moniky Valentové upřímně řečeno neměla valného smyslu, dnes s mimořádným smyslem pro detail předvedla aktuální špičky české intelektuální elity. Přemýšlíte, o kom mluvím? Byli to grafičtí artisté, hudební géniové, přední literáti či snad filmová esa? Nikoliv! V popředí pozornosti médií je v dnešní době člověk, který díky své nezměrné genialitě dokáže napsat až 50 SMS zpráv denně! Ani bych vám nepřál vidět, jakou vichřici vyvolalo toto zjištění v mé nikterak křehké hitparádě českých superhrdinů: Yndor se s podivným tónem kácí z vrcholku pyramidy a úderem paže rozbíjí anglické slovo na patře dávného spolužáka Františka Fuky. Ten nezůstává nic dlužen štafetovému mrzačení a obroučkou brýlí vykřesává oko nepřipravenému režisérovi Renčovi, jehož drastický účes dusí už v zárodku microsoftí propagandu z úst Zorana Stehlíka. Jan Kraus nestíhá uprchnout před smrtícím šlehem vesty Tomáše Baldýnského, pro něhož není žádným problémem ani bonusové rozšlápnutí lebky redakčního kolegy Darka Šmída. Zespoda hromady vylézá viditelně zničený Prchal a výstřelem z pistole posílá k zemi utíkajícího Samira Hausera. V žebříčku nastává hrobové ticho. Ale... kde je náš nový hrdina? Ach ano, stále se ve stínu řečnického pultu análně těši svým vibračním telefonen. Nechme jej snít. Dejme mu sílu.

 •  další den

    13-11-2001 | ZX  
 • ZX Spectrum+. Malá černá krabička z plastu a zároveň bezedná studnice divů, která mne během deseti let změnila ze společensky zdravého hošíka na asociálního psychopata, jehož vrcholným domácím číslem je masturbace do složených reklamních novin ZIKADO (tímto zdravím všechny inzerenty). Za tento nezapomenutelný životní dar budu siru Sinclairovi patrně děkovat až do smrti, nicméně sentimentální rozjímání nad slepenými nákresy zahradních sekaček není to, čemu bych chtěl obětovat dnešní večer. Od minulé středy, kdy jsem v zajetí pracovního stresu objevil nejlepší internetový vynález všech dob, se totiž zbaběle belhám na pokraji nostalgického kolapsu a se strojeným klidem nenápadně zatláčím slzy, které se derou za světlem jako bezchybně potracený plod. Kdože mě to postavil na hranici z nerezavějících vzpomínek? Nebyl to nikdo méně zakomplexovaný než autor úžasného appletu JX-Speccy, jehož mistrné dílo dokáže přímo ve vašem prohlížeči uvést do chodu téměř kteroukoliv z tisíců známých i méně známých her na ZX Spectrum, a to s použitím plné automatizace spouštěcího procesu! To znamená, že nemusíte nic stahovat, rozbalovat, pouštět, nastavovat... vpodstatě nemusíte ani hnout prstem, vše nutné obstará jakýsi záhadný rukodělný sbor v pozadí tohoto mimořádně aktivního prvku. Tak GO!

  ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ | Quick pařby | ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

  R-Type       Manic Miner

  Green Beret       Castle Master

  ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
 •  další den

    12-11-2001 | Memento Vivere  
 • Jsem v šoku. Nepochopil jsem vůbec nic. Všechno byly nesouvislé kousíčky, drobky, špičky ledovce. Ano, vážení. Memento je snímek, jehož shlédnutí je pouhopouhým začátkem hodně dlouhé a trnité cesty k poznání. Jediné, co vám po prvním dvouhodinovém průletu hlavou zůstane v rukou, jsou rozházené střepy děje, které je bez vydatné pomoci téměř nemožné smysluplně seskládat dohromady. Pokud jste si na konci Blair Witch nebyli tak úplně jistí, co že to měl znamenat onen do zdi zírající klučina a pak při odhalení souvislosti s hlasitým 'nojó!' lynčovali vlastní pozornost, připravte se na podobné šoky, ovšem ve stonásobné dávce a mnohem rafinovanějším provedení. Nevím, jestli je to normální, ale po druhém shlédnutí se mě zmocnila přímo děsivá euforie po rozluštění všech hádanek, které jsem měl sílu ve své poškozené hlavě zkonstruovat, a tak jsem se se slinou u huby a odhodláním v srdci vrhnul na patřičné stránky a diskusní fóra. Pak to přišlo. Mé pracně vymyšlené dotazy nebyly ničím jiným nežli malým a nicotným hovnem u nohou dosud neviděných fakt, okolo kterých může člověk procházet jednou, dvakrát, nebo také desetkrát, a stejně si žádné z nich nepřipustí. Byl jsem někde na okraji, seškrábal jsem jedinou povrchovou vrstvu, vytrhl jednu trubku z kilometrového potrubí a spokojil se s ní. Naštěstí jen na chvíli. Protože kdybych nešel dál, ztratilo by to smysl. Ten hlubší.

 •  další den

    11-11-2001 | Tisk  
 • Denní tisk mne v minulém týdnu opět ujistil, že... anebo ne, zkrátka no comment.
  Za útok na Charlese hrozí dívce až 15 let
  Trest až 15 let vězení může dostat šestnáctiletá studentka Alina Lebeděvová, která ve čtvrtek karafiátem uhodila britského následníka trůnu prince Charlese při jeho návštěvě v lotyšské metropoli Rize. Policie rudovlásku zatkla okamžitě po činu. Nyní jí bylo sděleno obvinění z trestného činu ohrožení života a zdraví vysoce postavené osobnosti.
  Ne, Charlese ani květinou nezabiješ.
  Počítačoví experti simulují chování Usámy a al-Kajdá
  WASHINGTON (DPA) - Američtí programátoři pracují na vytvoření počítačového programu, který by imitoval chování Usámy bin Ládina a jeho přívrženců z organizace al-Kajdá. Napsal to včera deník Los Angeles Times (LAT) s tím, že projekt se uskutečňuje v málo známém výzkumném středisku v Monteree ve státě Kalifornie. Programátoři a stratégové z tamního Ústavu modelování, virtuálního prostředí a imitace předpokládají, že program podobný oblíbené počítačové hře Simovi pomůže brát v úvahu i prvek překvapení v jednání protivníka. "Ve hře Simovi hráč vytvoří prostředí pro virtuální rodinu a jejich přátele a přitom se snaží jednat tak, aby vydělali hodně peněz, ale nezapomínali připravit si snídani nebo večeři, a co je hlavní, aby se rozmnožovali. To vše se však zdaří jen zřídka, protože Simovi žijí podle vlastních zákonů, stanovených umělým intelektem vloženým do hry," vysvětluje Dick Robinson. Skupina 30 odborníků vytváří jakousi variantu Simových s účastí Usámy a jeho přátel. "Do programu vkládáme faktory, jako je opovrhování smrtí a další obyčejné lidské vlastnosti - strach, nenávist, odhodlání," vysvětluje Robinson.
  Tak to bych si rád zahrál.
  Australanka uvařila dětem tatínka
  Zřejmě jen díky skutečnosti, že Austrálie zrušila trest smrti, vyvázla ve čtvrtek u soudu "jen" s doživotím Australanka usvědčená z vraždy a z lidožroutství. Zavraždila totiž svého druha a jeho tělo uvařila dětem k večeři. K hrůznému činu došlo loni v únoru. Tehdy Katherina Knightová (46), jinak zaměstnankyně jatek, ubodala svého 44letého přítele Johna Pricea v jeho domě u města Newcastle řeznickým nožem, mrtvolu stáhla, useknutou hlavu povařila a maso pak naservírovala se zeleninovou oblohou Priceově dceři a synovi. Soud neuvedl, zda děti pokrm skutečně snědly.
  Vsadím se, že to sežraly i s chlupama!
 • Hit týdne: Linkin Park - In The End (až na ten zkurvený rap)
  Shit týdne: Sarah Connor - French Kissing
   další den

    10-11-2001 | X filé  
 • Na dlažbě vsetínských ulic se začaly objevovat podivné kruhy, vyobrazené pomocí roztřesených tahů bílou křídou. Lidé se u těchto tajemných obrazců zastavují a se zájmem si prohlížejí slehlý beton. Ba ne, tato anomálie jistě nemá racionální vysvětlení.
 • P.S. se rozhodl vzdorovat současné módní vlně, pod jejímž vlivem vstupují hordy mladých exhibicionistů do bran buddhistické víry a zvažuje přestup na Islám. Bravura, s jakou novému náboženství přizpůsobil pojmenování vlastní hudební produkce, mi úplně převrátila zaběhnutý pitný režim.


 • Člověk by se občas divil, že překladatelé filmu 'Vřískot 2' dokáží ve svém blaženém pocitu profesionality zprasit i tak triviální výraz, jako je 'rules'. Nicméně, souhlasím s nimi - Ridley Scott vládne. S čím ale rozhodně souhlasit nemohu, je slohový obrat 'opravdu mě to krká', ve kterém synonymum pro říhání nabývá významu slova 'srát' (štvát, zlobit). Tak vám nevím. Buď mi unikl nějaký nový dodatek k mluvnici hovorového jazyka nebo překladatelé skutečně... nevládnou.
 •  další den

    09-11-2001 | Dement O  
 • Do servisní kanceláře dnes vrazili tři viditelně rozrušení Rómové, kteří usadili do hloubi molitanové ochrany stolu svůj miniaturní výpočetní aparát a dožadovali se instalace výměnného rámečku na disk. Poté, co jsem odřekl troje kradené hodinky a zlevněné cévkování konečně došlo k lámání chleba a Rómové byli nuceni zatížit své psychické hráze faktem, že se do jejich bedny rámeček zkrátka nevejde. Následovala urychlená demise a desetiminutová bojová porada před prodejnou, po jejímž šokujícím rozuzlení přišli Rómové zpět s prosbou, zda bych nemohl celé útroby PC přemístit do jiné bedny. Jako by tento fakt nebyl sám o sobě dostatečně bizarní, doplnil vůdce trojhlavé výpravy svou prosbu dojemnou příhodou o problémech ve škole, v důsledku kterých matka zúčastněných zvažuje dočasné zabavení počítače a zřejmě také nemilosrdnou likvidaci dat - cenného to duševního artiklu, o nějž snědí chlapci nechtějí přijít. Tedy přátelé, tomu říkám vážné starosti! Neměli byste chuť nechat takové spratky pořádně vyhladovět, aby aspoň na zanedbatelnou chvíli svého dobrodružného života s barevnými kovy pochopili, jaká legrace je skryta ve skutečných životních problémech? Já ne. Nechal bych je zvracet na terč.

 • M E M E N T O. Šílený snímek, chce se mi říci. No a řeknu to, jelikož byl. Šílený snímek! Námět z psychiatrické léčebny a struktura rovnou z pekla. V náhlém zápalu pro logiku jsem si k neslýchaným časovým rošádám postupem času dokonce přimyslel některé zdokonalující atributy, které film ve skutečnosti ani neměl. Tak například: až do čtyřiasedmdesáté minuty, ve které Leonard poprvé (pokud se nemýlím) zapomene fakta ze stejného časového bloku, jsem film sledoval v domnění, že jednotlivé úseky příběhu oddělují pasáže, které si je tento čiperný klučík schopen zapamatovat. V zájmu stylu jsem na zbytek připomínek zapomněl, takže to je asi tak vše.


  Titulky stály za přečtení
 •  další den

    08-11-2001 | Obnovená premiéra  
 • Na četná pobízení ze strany newsletteru serveru Cranberries.ie jsem znovu nastartoval GetRight a stáhnul nový edit videoklipu k písni 'Analyse' mmmmm. Světe div se, po těch rozkošných letadélkách, která v původním klipu s neuvěřitelnou frekvencí poletovala mezi mrakodrapy, nezbyly ani tmavé šmouhy. Být těmi letádelky, zlobím se.
 •  další den

    07-11-2001 | Stříkačky  
 • Bezedné vemeno, z něhož dnes a denně dojíme cenné útržky šokujících příhod zodpovědné občanky Terezky V., opět zvrátilo jeden ze svých četných struků do pobízející polohy a dalo mi ochutnat trochu oné kyselé směsi. Nejnovější epizoda ze života Terezky McBealové (studentka práv; pohroma pro náš soudní systém) nás zavedla do nedalekého Německa, kde si tato slečna vydělávala na holé živobytí usilovným ceněním zubů u pokladny blíže nespecifikovaného čalounictví v centru Dachau. Jelikož se její svalnatý partner pokoušel o totéž v nedalekém Berlína, po večerech si oba nadějní studenti zpestřovali fádní noclehy plné nudného sexu sjížděním vybraných diskoték. A právě zde statečný pár narazil na, cituji, 'lidi, kteří měli stříkačky a stříkali s nima AIDS'. Tak nevím. Jsem na rozpacích, co konkrétního si mám pod tímto šíleným hybridem sekvenčních přeskoků představit. Buď si Terezka uvědomila blížící se pointu a umně se vyhnula škaredému slovíčku PENIS, anebo už zkrátka nadobro opustila naši dimenzi a žije v blahém virtuálním světě, jehož brány otevírá náhodně vybraným šťastlivcům vážně poškozený mozek. V obou případech by mi spadl obrovský kámen ze srdce, ale ta nejistota...
 • Televizní pořad Zavináč opět zavítal k morálnímu dnu a pustil na televizní obrazovku několik slov o serveru Kompost.cz. Asi si budu stěžovat. Děláme to často.
 •  další den

    06-11-2001 | Half-Life  
 • Při večerním vyskladnění tlustého střeva jsem přišel na maximálně šokující věc. Můj externí vývod z tlustého střeva má pouze poloviční průchodnost! Ano, slyšíte dobře, anální otvor vašeho literárního otroka je skutečně způli zatemněn jakýmsi tajemným útvarem, jehož nepochopitelné blokační snahy nutí fekály o tloušťce melounu procházet otvorem po čistém průstřelu hrachovou koulí. Kromě nepříjemných okamžiků, kdy jsem si díky nečekané komplikaci po letech nechtě namočil prsty v hovně a vychýlením ze zažíté osy navíc pomazal fekálem přepážku mezi anusem a genitáliemi, mi tato situace dala také dostatek prostoru k přemýšlení nad tím, jak to v oblasti mého análu vlastně momentálně vypadá. Svaly už dosti pravděpodobně sestoupily směrem k oblým vrcholům monumentální zadnice a zahájily tak proces, na jehož konci bude kompletní obrácení mé osoby naruby. Nebudu vám lhát a tvrdit, že se sám netěším na výsledek, ale přece jenom - tak trochu se bojím. Jako ostatně každý člověk, kterého čeká něco velkého.
 •  další den

    05-11-2001 | Going Gay  
 • Po smrduté cenzuře a dodatečné výrobě potisku CD se pánové z cdcovers.cc ustrnuli nad mým osudem špatně placeného servisního technika a zařadili mezi stovky fádních obalů i zbytek mých grafických kreací pro mistra gramofonových talířů Terence. Myslím, že bude rád.
 •  další den

    04-11-2001 | Retro  
 • Nenapadá mě, co podnětného bych vám v tuto mrazivou listopadovou neděli sdělil. Jsem uprostřed zběsilého spřádání preview na Project IGI 2 a vzhledem k ostří nože na mé krční tepně bohužel nemám čas řešit existencionální problémy všedních dnů. Jelikož jsem ale zjistil, že někteří z vás vůbec neznají zcela základní slohová díla, je dnešní časová tíseň velmi dobrou příležitostí k jejich opětovnému vzkříšení. Omluvte občasné záchvěvy mladické nerozvážnosti.

  Dospívající dívka - Anal Sex and Jesus - Změní váš život
  Dr. Gizmo - Defekační odysea - Romantické rušičky
 • Hit týdne: De/Vision - All I Ever Do
  Shit týdne: DJ Quicksilver meets Shaggy - Boombastic
   další den

    03-11-2001 | Kill to Cure  
 • Stříhání chlupů v nose je činnost, kterou v mém případě pravidelně doprovází nějaké ošklivé zranění. Nepočítám-li nepříjemnosti s vypíchnutým okem a frontální lobotomií, končí mé snahy obvykle děsivými řeznými ranami a proudy krve, tekoucími z hrubě rozstříhaných nosních děr. Ptám se tedy: PROČ? Proč si nestříhají chlupy v nose i ostatní lidé? Proč musím dnes a denně vídat muže a ženy, jejichž nosní kadeře si v ničem nezadají s nepěstěnou klečí na hlavě, v podpaží a okolo přirození? Někdy se mi chce opravdu zabíjet. Škoda, že už nechodím do školy.


  Nejlepší tričko všech dob

 •  další den

    02-11-2001 | Bizarre  
 • Při večerní procházce po ulicích krutě oprýskaného sídliště jsem narazil na obchod s domácími potřebami, v jehož výloze svítily letáky formátu A4 s upozorněním na úžasnou slevu 'narážecích hran' a 'drátěného programu'. Zůstal jsem stát v němém úžasu a pátral jsem v hlavě po jakémkoliv náznaku významu těchto temínů, avšak výsledkem byl zcela fatální neúspěch. Pokud si troufáte odhadnout, jaké konkrétní výrobky se za těmito bizarními přízvisky skrývají, pošlete mi svůj tip. Ať se ale budete snažit sebevíc, nikomu to život nezachrání, na to vás upozorňuji předem.
 • Už jsem to zjistil, nic neposílejte.
 •  další den

    01-11-2001 | Strategie über Alles  
 • Mílovými přískoky se blíží onen den, kdy všichni mladí a perspektivní muži vymění své elegantní smokingy za otrhané oblečení a budou táhle slzet nad hroby mrzské chudiny, aby tak vzbudili hluboce ceněnou lítost v srdcích dívčích návštěvnic nedaleko ležících luxusních náhrobků. Cože, nerozumíte této strategii? Ale no tak, nebuďte dnešní. Nalijme si z čistého Rýna a s rukou na ňadru odpovězme na jednoduchou otázku - existuje lepší příležitost ke vhodnému a perspektivnímu seznámení? No vidíte.
 •  
  Již jste zde zcela zbytečně promrdali následující dobu: 
   

  Poslední aktualizace: 23/04/2001
  (c) 1998 - 2001 Frederik de la Krueger

  Tato stránka není optimalizována pro žádný prohlížeč. V některých prostě funguje a v některých ne.