Den94ek: Neviditelný děs
 | 

   D94 '98 - září ® kosinec


   D94 '99 - bleden & úmor
   D94 '99 - bředen & duden
   D94 '99 - kreten & čerten
   D94 '99 - čertenec & svrben
   D94 '99 - žháří & říhen
   D94 '99 - psychopat & kosinec   D94 2k - bleden & úmor
   D94 2k - bředen & duden
   D94 2k - kreten & čerten
   D94 2k - čertenec & svrben
   D94 2k - žháří & říhen
   D94 2k - psychopat (1)
   D94 2k - psychopat (2)
   D94 2k - kosinec (1)
   D94 2k - kosinec (2)


   D94 2001 - bleden (1)
   D94 2001 - bleden (2)
   D94 2001 - úmor (1)
   D94 2001 - úmor (2)
   D94 2001 - bředen (1)
   D94 2001 - bředen (2)
   D94 2001 - duden (1+2)
   D94 2001 - kreten (1+2)
   D94 2001 - čerten (1)

   D94 2001 - čerten (2)
   D94 2001 - čertenec (1)
   D94 2001 - čertenec (2)
   D94 2001 - svrben (1)
   D94 2001 - svrben (2)
   D94 2001 - žháří (1)
   D94 2001 - žháří (2)
   D94 2001 - říhen (1)

Veříte v boha?

věřím v Aštara Šerana
Momentální stav hlasování
Bezplatné ankety

   Diskusní fórum
   Public Enemies List
   Starring
   Starring #2
   Once Asked Questions
   Autor


   Anal Sex and Jesus
   Defekační odysea
   Dr. Gizmo
   Slohová práce
   Dospívající dívka Edit97
   Moje internetová noční můra


   Brčko
   Dvaadvacitka - Stolice
   Miss 2k
   Přesčas 03-01-01
   Sucks (Radio Mix)
   Sucks (MF Extatic Mix)
   Šuliny si šeptají
   VR 06-05-2k
   VTM

   Kompost
   Peklo
   Terror Screen, Inc.
   Vzorky
   XE!
   Děti proti Rodiče proti SP
   Netradiční matematika


   Baldachýn
   Bloodyho (ne)mocná stránka
   Camera Obscura
   Colin Zeal's ABPG
   Depeche Mode CZ
   MacIntyre.com
   Mozek
   Mučené celebrity
   Můj milý deníčku...
   No Censored
   Skatekm.com
   Something Awful
   Stránky M. Petříčka
   Šo(k)vinist
   The Stile Project
   Vidurius

fincher@senior.cz
ICQ 61255613
hejkal@hehe.com
ICQ 61210191Pixel
  


Doposud zodpovězené dotazy  31-10-2001 | ...  
 • 25°C! Babí ghetto!
 •  další den

    30-10-2001 | ...  
 • V neobvykle obsažné databázi obrázků na schránkách hudebních nosičů s úchvatně výstižnou URL cdcovers.cc se beze zbytečného křiku objevila přední strana mnou navrženého obalu strhujícího singlu 'Maniac 2001' od chlapíka jménem Terence. Proč se zařazení nedočkala také charismatická zadní strana mi není příliš jasné, avšak její cenzurovanou verzi s výraznou pixelizací v oblasti poprsí a vagíny charismatické Lynn Clarkové plánuji spolu s důrazně strohým scanem samotného CD podstrčit do databáze hned zítra ráno.
 •  další den

    29-10-2001 | Hate forever burns  
   další den

    28-10-2001 | Volejte řešiteli  
 • 'Seriál Dobrá voda vám přináší... Dobrá voda!' Proboha stop, ta kreativita mě zabije!
 • Populárně-naučná televizní relace Volejte řediteli ve mě opět zanechala hluboký otisk. Neopakovatelný styl, kterým včera padre Železný zhodnotil aféru se Soukupovým rekreačním pobytem v Kábulu, ihned zaútočil na špici kolaboračních výkonů a inspiroval mne k sepsání následujícího dopisu.
  Vážený pane řediteli,

  rád bych Vám položil několik dotazů ohledně aféry, která se týká redaktora deníku Super a jeho údajného pobytu v centru Kábulu. Nebudu se zabývat Vašimi zvlčilými vizemi o monumentálních kampaních proti zmíněnému deníku či televizi Nova, avšak dovolím si krátce okomentovat způsob, jakým jste zhodnotil přístup Superu k dodanému materiálu. Jsem víceméně přesvědčen, že informace o pobytu Davida Soukupa v Kábulu nebyly "trošičku barevnější", nýbrž vědomě lživé. Máte-li odlišný pocit, vřele Vám doporučuji opětovné přečtení pasáží o dramatických procházkách Kábulem xxx a následně i krátké zamyšlení, jak moc se tento popis situace liší od reality, respektive od skutečných zážitků pana Soukupa. Když jste se před časem houževnatě čertil nad dezinformacemi v Blesku, Vaše rozhořčení bylo více než znatelné a teatrální záškuby levým víčkem dokonce naznačovaly, že se snažíte simulovat příchod srdečního infarktu. Světe div se, v okamžiku, kdy se stejného "přehmatu" dopustí Super, jste mnohem shovívavější a k neúnosnému zveličování zaujímáte více než ležérní postoj. Připadá mi velice zajímavé, jak rychle jste změnil názor na bulvární tisk, vidíte snad mezi Bleskem a Superem nějaký rozdíl? Jsem přesvědčen, že zde žádný není. Stejná povaha, stejný bulvár, stejné lži, které autoři zřejmě spřádají v hlavě během bezesných nocí. Jaký je Váš postoj ke kauze Šafránková + Abrhám versus Super? Ach, promiňte, zapomněl jsem - je to přece pouze další kampaň proti serióznímu deníku, do které se tentokrát zapojily i herecké špičky...

  Nicméně, ironický humor stranou - pominu-li onen homosexuální vztah mezi deníkem Super a televizí Nova, máte nějaký další důvod k užívání dvojího metru?

  Děkuji za odpověď.

  -Lukáš Vychopeň, Vsetín
  Chceš něco SUPER? Zkus sebevraždu!
 • Hit týdne: No?
  Shit týdne: Ready Kirken - Zejtra mám
   další den

    27-10-2001 | ...  
 • Otázka rasismu je palčivé téma, které naši zemi i okolní svět sužuje již po několik stovek, snad i tisíců let. Velice zajímavý, řekl bych až šokující postoj k tomuto problému zaujala firma SOFTEX se svým programovým balíkem PC Translator. Jak dokládá následující pětice obrázků, autoři si ve vztahu k občanům tmavé pleti rozhodně servítky nebrali.

  Na přemrštěně asertivní oslovení 'negr' nabízí slovník celou plejádu anglických ekvivalentů:


  Totéž v menším měřítku se týká i 'černé huby':


  Kdo se ale snaží, najde i drobné střípky diplomacie:


  Popřípadě pravý opak:


  I přes přetrvávající hladomor nezůstali ušetřeni ani černošští obyvatelé Afriky:


  Asi tu překladatelskou dráhu raději vzdám.
 •  další den

    26-10-2001 | ...  
 • Nevím vám, jak moc se to sluší, ale už od raného dětství mne houževnatě pronásleduje nehezká noční můra. Vize několikahodinových přeinstalací systému, obohacených zoufalými pokusy o ruční import předešlých nastavení jednotlivých programů, zažraných s obrovskou vervou co nejhlouběji do operačního systému, boří mé robustní snové konstrukce na miniaturní cihličky maniodepresivní schizofrenie. Jak se dá střízlivě usoudit z poraženeckého úvodu, průchod svým nejčernějším nočním meditacím jsem dal právě dnes. Ano, ICQ je moc hezký program, ale pročpak se do něj vedle tun úžasně zbytečných funkcí neprobojoval také převodník databáze a nastavení na jiný počítač? Zběsilá honba za utilitou pro efektivní zálohu kontaktů, historie, nastavení a hlavně informací z registru (!) skončila poddajným poklekem pod zlatýma českýma rukama, ostatně jak jinak. Všechny nalezené výplody zahraničních patlalů dokázaly jediné - obnovit databázi na počítači, kde je již ICQ pro majitele zálohované databáze nainstalováno. To znamená, že i při obnovování za hranicemi lidských možností nešlo ICQ rozumně spustit bez pracné registrace nového uživatele. Což bylo pochopitelně k ničemu, protože program zaníceně ignoroval staré databáze i UIN. Inu, bez záznamu v registru (militantních homosexuálů) není posvícení. Oku lahodící program, který před mým vztekem zachránil většinu vybavení naší firmy, se jmenuje ICQback 2001 a pokud se chystáte na podobné reinstalační peklo, vřele vám jeho aplikaci doporučuji. (placená reklama)
 • Po dvou měsících od grandiózního příjezdu Terezky ze země, kde jsou lidské výkaly ekvivalentem vanilkových věnečků, jsem se konečně dozvěděl tu ohyzdnou cifru, kterou za své veleakční postávání u pokladny blíže nespecifikovaného nákupního střediska laskavě přijala do své péče. Je to pouhých 120 000 Kč, přátelé! Nevím, zda se mám smát nebo brečet, avšak v okamžicích nejhlubších depresí se uklidňuji faktem, že to za tu oběť možná ani nestálo. Holt, někdo má 120 000, někdo zase stejně širokou díru do zadečku jako před prázdninami, to je zkrátka právo na výběr. Ještě více mne však zdrtil fakt, že se Terezka vzdala svého snu o skůtru, který 'dojede prostě VŠUDE!', a toto závažné rozhodnutí doplnila tvrzením, že si místo toho 'bude užívat'. Bože, a já jsem jí tu kariéru šíleného motorkáře tolik přál! (placená reklama)
 •  další den

    25-10-2001 | ...  
 • Já se vám omlouvám, ale skutečně nějak nejsem v náladě.
 •  další den

    23-10-2001 | ...  
 • Život je trudný. Honza Musil, od jehož bombastického přiznání v dnešní Sauně jsem si sliboval přinejmenším 16 mrtvých dětí a chorobu AIDS v předsmrtném stádiu hostitele, vybalil pouze trapné přiznání k homosexualitě, což už dnes nemůže šokovat snad nikoho jiného než známé kladivo na buzny z řad křesťanských aktivistů za zúžení vnějších vchodů do tlustého střeva. Hovnař, tomu říká skandální odhalení? Myslím, že by mu prospělo samovznícení.
 • Sedím v pohrouženém stavu a topím se v pochmurně melancholické hudební kulise. Ani nevím, co chci. Pravděpodobně vůbec nic. Nechci psát žádné texty, vymýšlet parodie, masturbovat v temných koutech. Prostě si lehnu a chcípnu. Hotovo.


    Ta je ale fakt pěkná.
  Asi jsem se zamiloval......anebo raději ne?
 •  další den

    22-10-2001 | Optimistka  
 • Je to náhoda nebo dobře zorganizovaný atentát proti mému dokonale čistému svědomí? Pouze 21 hodin od mé drastické kritiky nové verze nízkokalorického dražé Tic Tac prosakuje na veřejnost zpráva, že se jedno balení ocitlo v rukou pohotovostní hasičské jednotky! Jakási pomatená žena zřejmě podlehla mohutnému sebeklamu, že její souprava mechanických klepet pro sběr žláz na jatkách budí zasloužený rozruch v afghánských vládních kruzích a s neodbytnými pocity ohrožení života takto akčně vyreklamovala mentolový Tic Tac. Důvod? Prášek na dně krabičky by přece mohl být anthrax! Pomíjivá krize středního věku, doufám.
 •  další den

    21-10-2001 | ...  
 • Stále jsem fascinován písní 'Maniac 2001' od jakéhosi ušlápnutého mamrda jménem Terence, který se očividně dosud nesmířil s několika dobře mířenými ranami od svých silnějších spolužáků ze zvláštní školy a nyní má neutuchající potřebu kazit televizní vysílání svými dementními výplody, aby dávným trýznitelům ukázal, že ten božan byl ve skutečnosti on sám. Pokud je správný můj předpoklad, že autor tohoto otřesného remake šuká po večerech důvěřivá prasata, pak se režisér přidruženého videoklipu páří přinejmenším s agresívními bizony. Ať se snažím sebevíc, na větší mizérii si zkrátka nemohu vzpomenout. Napadá mě snad jediný kvalitativní ekvivalent, a to (provedením) šokující produkce z dílny skupiny 666. Král je mrtev, ať hnije dál!

    
  Jediné, co může Terence zachránit, je návrh obalu z mého pera...

 • Nořím se hlouběji do alba 'BeatifulGarbage' a s hrůzou zjišťuji, že není natolik medové, jak bych si přál. Na vině je jakýsi globální optimismus, který čiší z převážné většiny obsažených písní a sráží výsledný pocit z alba hluboko pod předchozí 'Version 2.0'. Veselá nálada, reprezentovaná na 'Version 2.0' snad pouze v laškovných písničkách 'When I Grow Up' a 'Wicked Ways' se nyní prolíná každým druhým trackem a za sebe mohu říci, že mi to ani trochu nesedí. Kde je ta řízená agresivita a prosakující deprese, která mě dokázala připoutat na deset tracků z dvanácti? Nevím, ale na 'BeautifulGarbage' bohužel zcela jistě ne.
 • Hit týdne: Garbage - Nobody Loves You
  Shit týdne: T Seven - Passion
   další den

    20-10-2001 | ...  
 • Zdravím vás zprostřed poslechu nového alba od démonické skupiny Garbage. Zatím jsem vstřebal pouze dvojici úvodních tracků a ve zbytku sonických ploch slepě podléhám dezorientaci, avšak to se časem poddá. S naprostou určitostí však mohu již nyní říci, že nejhrůznější chvilky mi připravil začátek písně č. 3 ('Can't Cry These Tears'), který snad vypadl ze dveří kanceláře zarytého autora nezdravě monumentálních vánočních koled.
 •  další den

    16-10-2001 | Invex  
 • Lze vůbec racionálním způsobem popsat dnešní den, aniž bych znovu a opět bořil hlavu do dlaní v srdceryvných záchvatech cíleného pláče? No... ne. Ale jelikož vpravdě miluji soucitné pohledy, k tomuto hrůznému činu se s bezhlasým vyjádřením pokory vůči hřejivým dotekům solidarity samozřejmě snížím.

  Celé dění bych rozdělil do tří fází, z nichž je s přihlédnutím k novému uměleckému směru "Dogma posloupnosti" nezbytně nutné zmínit jako první tu, která se na časové ose nalézá nejblíže k číslici nula. Vítejte ve vlaku do Pekel.

  Train of consequences
  Cesta vlakem byla poměrně nezáživná, takže se o ní nebudu nijak obšírněji rozepisovat. Tak či onak bych ale velmi rád pochválil České dráhy za neocenitelný přínos moderní civilizaci v podobě nově strukturovaného typu vlakového vagónu. Mezi buňkovitými kupé, plnými občanů zašlého věku s nestoudně celulitidní kůží (popřípadě ještě horších osmnáctiletých blondýnek s vyzývavými výrazy v obličeji a klitoridním svalem v pozoru), jsou totiž v této nápravě k mání sympatické výkusy s dvojicí sedadel, ve kterých lze bez ohledu na obsah okolních kójí restovat. Díky hloubovému vpadu výkusu cestující nijak dramaticky nepřekáží v uličce a zároveň se chytře vyhne nepopulární oční přestřelce mezi jednotlivými účastníky jízdy v kupé. Mrdat dráhy, jaktože je to nenapadlo dřív?!

  Intermezzo
  Přemýšlím o té reklamě, v níž si malé dítě zjevně čínského původu stěžuje na aromatické složky hnědého kabelu, uloženého jím samotným do záchodové mísy. Je to divné. Číňan - smrad. Proč ne, co se mu na tom nezdá? Říká se přece 'Smrad jako v Číně', nebo ne? Proč si tedy chlapeček stěžuje, že v kapitalistické zemi jeho hovno smrdí? Víte, sám dost dobře nechápu myšlenkový sled, který jsem právě vyjádřil sérií nejednoznačných slov, ale zjištěné nuance jsou bezesporu zajímavé, to prostě musíte uznat.

  Speed devils
  Po příjezdu na brněnské hlavní nádraží jsem učinil zdánlivě nejlogičtější krok a nastoupil do trolejbusu s číslem 1, který jel dle jídelníčku směrem k zastávce Výstaviště. Ještě jsem pomalu ani nedosedl na sedadlo pro tělesně postižené občany, když do dveří vstoupil postarší pán s berlemi a naprosto trapnou větou 'šéfe, mohl byste mě pustit?' mne požádal o slitování. Jeho prosbě jsem samozřejmě ihned vyhověl, avšak přesto jsem se výzvou cítil natolik uražen, že jsem hned na další zastávce demonstrativně vystoupil. Netušíce ani přibližně směrovou orientaci vzdušné čáry k vytouženému cíli jsem se vydal podél kolejí. Po dvou zastávkách, kdy mne trolejbus nebyl schopen dohnat, jsem se upřímně nasral a na třetí znovu nastoupil. Vyděšené pohledy původních cestujících (pána s berlemi nevyjímaje) by stály za přemazání všech kopií pěti nejdražších filmů všech dob. S lišáckým úsměvem mezi půlkami zadnice jsem ujel zbývající jednu zastávku a definitivně vystoupil. Trolejbus kvapně zmizel za nejbližším rohem a vzal s sebou pohnuté osudy všech lidí, které jsem dnes připravil o kousek zdravého rozumu.

  Čarek Macábry
  Následujícím bodem programu bylo setkání
 •  další den
   
  Již jste zde zcela zbytečně promrdali následující dobu: 
   

  Poslední aktualizace: 5/10/2002
  (c) 1998 - 2001 Frederik de la Krueger

  Tato stránka není optimalizována pro žádný prohlížeč. V některých prostě funguje a v některých ne.