Den94ek: Neviditelný děs
 | 

  D94 '98 - září ® kosinec
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  D94 '99 - bleden & úmor
  D94 '99 - bředen & duden
  D94 '99 - kreten & čerten
  D94 '99 - čertenec & svrben
  D94 '99 - žháří & říhen
  D94 '99 - psychopat & kosinec
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  D94 2k - bleden & úmor
  D94 2k - bředen & duden
  D94 2k - kreten & čerten
  D94 2k - čertenec & svrben
  D94 2k - žháří & říhen
  D94 2k - psychopat (1)
  D94 2k - psychopat (2)
  D94 2k - kosinec (1)
  D94 2k - kosinec (2)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  D94 2001 - bleden (1)

Stříháte si chlupy v nose?

Ano
Ne    
Nestříhám


Momentální stav hlasování
Bezplatné ankety
  Diskusní fórum
  Public Enemies List
  Starring
  Starring #2
  Once Asked Questions
  Autor
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Anal Sex and Jesus
  Defekační odysea
  Dr. Gizmo
  Slohová práce
  Dospívající dívka Edit97
  Moje internetová noční můra
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Brčko
  Dvaadvacitka - Stolice
  Miss 2k
  Sucks (Radio Mix)
  Sucks (MF Extatic Mix)
  VR 06-05-2k
  VTM

  Vzorky
  Peklo
  XE!
  Terror Screen, Inc.
  Děti proti Rodiče proti SP
  Netradiční matematika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Depeche Mode CZ
  Stránky M. Petříčka
  Virtuální deníček
  Bloodyho (ne)mocná stránka
  Adamousovy stránky
  Vidurius
  Můj milý deníčku...

ICQ UIN - FK:
61255613
ICQ UIN - Kakan:
61210191


Pixel
  


Doposud zodpovězené dotazy  31-01-2001 | Asociál  
 • Opět jsem slavný. A 24. ledna znovu. To jsou věci. Jenom se sluší podotknout, že budovatelské heslo 'Žeru, tedy seru' nikam nezmizelo, pouze bylo vlito mezi 49 dalších neméně poučných říkanek, které se nyní náhodně zobrazují při vrcholu stránky.

 • R.M. vyslechl v jednom spřáteleném baru debatu několika moderních dětí. Zrovna probírali jakéhosi nebohého spolužáka, jež jim svým hudebním vkusem připadal naprosto nepřijatelný. Zde je klíčový výňatek z jejich rozhovoru:
  A: 'No co on to poslouchá za hrozné věci... nějaký ramsstejn nebo co... dyť to snad ani není hudba!'
  B: 'Anebo ten... no... ten merilyn menson... no to snad není ani člověk!'
 • Vetřelec: Zhovnění. Starring: Volt, FK, Kakan. Aneb některým čtenářům se už o mě začíná i zdát.

 • Chápu.
  "I became obsessed with wearing Britney T-shirts. I slept in them, as well. It was like I felt it would bring me luck. And it did."

  - Madonna        
 •  další den

    30-01-2001 | Skolení  
 • [08:00] Hemeroidy jsou uspořádány ve správné sekvenci, což znamená, že se I.Č. pravděpodobně v noci o žádný sex nepokusil. Tomu říkám pokrytectví. Zato jsem byl příjemně šokován ranním servisem, který obstarala jeho maminka. Byl jsem vzbuzen, pohoštěn, obeznámen s hlavními zprávami, otočen směrem k budově VUT a dokonce vybaven několika papíry, abych mohl zaznamenávat důležité informace v průběhu školení. Dávám 10/10.
 • [08:38] Cesta byla dlouhá a nebezpečná. Nebezpečná proto, že jsem mimo jiné testoval dodržování nového zákona o absolutní přednosti rozviklaných pěšáků na přechodu pro chodce. Výsledky byly překvapivé, laskavého stop jsem se dočkal od deseti z šesti testovaných motoristů. Nebo tak nějak.
 • [09:07] A je to tu, hovním si v učebně č. 10 červenobílé budovy v areálu ČVUT. Na lavici je naškrábáno 'Unix Forever', kterýžto výrok musí každého windowsoidního klikače jako já zákonitě děsit, proto se před ním zbaběle schovávám pomocí vhodně umístěné propisovací tužky. Halou náhle zaznívá hromový hlas přednášejícího. Toho pána znám, byl účastníkem výběrového řízení, během kterého jsem byl přijat do firmy.
 • [09:32] Už mi svítá. Nový servisní modul, kterého se školení týká, je asi 76x složitější než ten předcházející. Ano, právě v momentu, kdy už jsem jeho současnou verzi pomalu začínal chápat, dojde k radikální změně. Jak milé. Po půlhodině přichází první dotaz, jehož upřímnost je až rozčilující. Jeho obsahem je proradně stručné 'Máš trička?' LOL.
 • [16:02] Moc hezké. Nechápu ani slovo, ale co se týče složitosti, povedl se nový servisní modul na jedničku. Mé pocity dobře shnrnul jeden z posledních dotazů: 'Existuje nějaká light verze?'
 • [16:12] Využívám dobroty kolegů z nedaleké pobočky a vydávám se s nimi na cestu směrem ku rodné obci.

 • Stalo se téměř nemožné - R.M. udělal státnice. Jejich dramatický průběh popsal natolik dojemně, že by se na základě tohoto vyprávění dal natočit dlouhohrající romantický film.
 •  další den

    29-01-2001 | Drtivý dopad  
 • Soutěž.cz jako vždy boduje:
  SOUTĚŽ O CD SKUPINY PALICE "ZVLÁŠTĚ VYDAŘENÉ PÍSNĚ"
  ---------------------------------------------------------------------
  Plzeňská formace Palice je známá v celé republice, protože pod jejím dřívějším názvem Alice si ji pamatují všichni fanoušci zpěváka Dana Bárty. Po Danově odchodu na sólovou dráhu se skupina přejmenovala vtipně na Palici a píše novou část své historie jako nejoblíbenější skupina v západočeském regionu.
  I když soutěž o periodickou tabulku prvků z tvrdého papíru byla ještě lepší.

 • Vynikající šot ve zprávách na N@vě: švýcarské pořádkové orgány hodlají v souvislosti s blížícím se sjezdem čehosi jako MMF (?) stříkat na davy rozvášněných antiglobalistů tekuté kravské výkaly! No teda, taková lázeň! Asi se dám na anarchii. Nebo radši ne. Každopádně je vidět, že ve Švýcarsku jsou lidé s přírodou opravdu úzce spjati a její dary dovedou prakticky využít.
 • Včera někdo vyhodil z okna bytu v 7. patře činžáku poblíž naší prodejny miniaturního psa. V polední přestávce jsem byl zkontrolovat situaci na místě dopadu a je tam stále pouze onen křídou nakreslený křížek, který překvapivě neznázorňuje obrys, nýbrž těžiště zde nedávno ležícího bezvládného těla. I.Č. bystře poznamenal, že tam tento křížek byl dost možná nakreslen již před akcí a pachatel se jej pokoušel psem trefit. Dodal, že podobné pozemní značení mne čeká před jeho domem (kde mám v plánu dneska nocovat). Tak vám nevím, moc se mi do toho Brna nechce.
 • Brrrr... no. Cesta vlakem proběhla více než standardně, takže se o ní nemá cenu zmiňovat. Cha, to je ale hloupost, vždyť už jsem ji zmínil! Kamarád sloh. Nuž tedy - vyličme si situaci po příjezdu. Na nádraží mne kolegiálně očekával Devotee, jež posloužil jako spojka mezi mnou a v tu dobu aktivně sportujícím I.Č. Dozvěděl jsem se od něj velice zajímavé věci. Jako například to, že byl nedávno zaměstnán coby naháněč kurev do Andrewova projektu Escort.cz pro brněnský region. Jeho kariéra bohužel skončila neslavně, to když vytáhl z kapsy příruční kalkulátor a spočetl si, že při mizivé úspěšnosti většiny lovů je jeho hodinová mzda přibližně 5 korun, cheche. Nicméně, Andrew si prý nežije zase tak špatně. Zaslechl jsem cosi o sporťáku za 3 melouny a vilce s bázenem, kterou pronajímá za mizerných 100 000 měsíčně. Sakra. Naučí mě taky někdo dělat byznys?
  Na konci tohoto vyprávění jsme se ocitli v blízkosti školy, kde se již nacházel kýžený tvor. Skandálu, který jsem před chvíli nazval 'aktivně sportující I.Č.', jsem se ani neodvážil pohlédnout do očí, proto jsem se před otřesnými výjevy dobrovolné fyzické námahy kryl časopisem Computer. To mne samozřejmě neubránilo před příšerným úderem do hlavy, kterým jsem již téměř pravidelně poctěn při každém kontaktu se sportem. Opět jsem byl za debila, kteroužto situaci zřejmě brzy zařadím do svých bookmarků, abych se jí častým navštěvováním naučil aspoň povrchově čelit. Po skončení této tragédie jsme odkráčeli do nedalekého báru a několikahodinové posezení následoval již poměrně nutný uleh.
 •  další den

    28-01-2001 | Jidáš  
 • Chlebek je bez jakýchkoliv pochyb naprostý psychopat. V této větě výjimečně nezohledňuji obsaženému tvrzení nahrávající fakt, že bydlí v Kroměříži, nýbrž jeho dnešní výstup s videokamerou. S jakýmsi druhým agentem jej nenapadlo nic lepšího, nežli navléci do hader figurínu, pohodit ji čelem k zemi uprostřed náměstí a filmovat reakce nic netušících lidí. Z vizuálních krajin mám k dispozici zatím pouze statickou dokumentaci, ale v budoucnu by se měl objevit i pohyblivý záznam, k čemuž můžete dokopat autora neustálou buzerací. Jeho email je někde tady... (znáte ty kecy, když chcete někoho nalinkovat a nevíte, jak to obalit)

  [klikněte na thumbnaily, nebo shoříte v pekle]

       

 • Přišel mail ze Seznamu. Nemá chybu.
  > From: <odkazy@firma.seznam.cz>
  > To: <FK101@beverlyhills-90210.com>
  > Sent: Sat, 27 Jan 2001 12:57:46 CST
  > Subject: Vas odkaz byl smazan
  > Dobry den,
  > 
  > Odkaz na Vas web http://peklo.tsx.org byl smazan, nebot jeho obsah je z
  > hlediska zakonu CR problematicky a z etickeho hlediska, ke kteremu se
  > Seznam.cz a.s. hlasi, naprosto neprijatelny. Zatridovac, ktery tento odkaz
  > zaradil se dopustil hrube chyby. Doufam, ze chapete duvody, ktere nas ke
  > stazeni tohoto odkazu vedly.
  > 
  > PS: Oni totiz i "sprymari" ze Seznamu radi ctou Den94ek (vlastne jako
  > sprymari ani jinak nemohou >-) a zminka o jejich portalu je celkem
  > pochopitelne uhodi do oci. Nemyslete si prosim, ze jsem vuci Vasemu webu
  > zaujaty, kdyz jsem mu jiz podruhe behem dvou mesicu zabranil v "rozletu"
  > (poprve se tak stalo odmitnutim recenze na KudyKam), ostatne verim, ze si
  > najde utesene mnozstvi ctenaru i bez techto dvou forem propagace.
  
  Nechtěl jsem zbytečnými kydy rušit jeho kompaktní krásu, proto jej za účelem okomentování rozekávám až nyní:

  Dobry den,
  Odkaz na Vas web http://peklo.tsx.org byl smazan, nebot jeho obsah je z hlediska zakonu CR problematicky a z etickeho hlediska, ke kteremu se Seznam.cz a.s. hlasi, naprosto neprijatelny.

  To je v pořádku. Pro náš web je zase naprosto nepřijatelný vyhledávač tak lokálního charakteru. Projednali jsme situaci se zástupci nadnárodních společností a ty postupem času Seznam pohltí a provedou transformaci na mezinárodní vyhledávač, díky které bude možné uskutečnit další pokus o vložení adresy na náš web do systému.

  Zatridovac, ktery tento odkaz zaradil se dopustil hrube chyby.

  To je také v pořádku. Jednalo se o záškodníka, kterého jsme nasadili do týla vaší společnosti ještě před podrobným pojednáním našeho marketingového schématu. Zašlete nám prosím jeho jméno a adresu, abychom jej mohli vyřadit z oběhu.

  Doufam, ze chapete duvody, ktere nas ke stazeni tohoto odkazu vedly.

  Ne, ale co se týče dnešního večera, mohu vám slíbit mohutný brainstorming.

  PS: Oni totiz i "sprymari" ze Seznamu radi ctou Den94ek (vlastne jako sprymari ani jinak nemohou >-) a zminka o jejich portalu je celkem pochopitelne uhodi do oci.

  V tom případě vás nyní čeká přinejmenším mozková mrtvice:

  SEZNAM.CZ

  Nemyslete si prosim, ze jsem vuci Vasemu webu zaujaty, kdyz jsem mu jiz podruhe behem dvou mesicu zabranil v "rozletu" (poprve se tak stalo odmitnutim recenze na KudyKam)...

  Opravdu ne? No vidíte, a my jsme si mysleli, že úchylové jsou ohrožený druh!

  ...ostatne verim, ze si najde utesene mnozstvi ctenaru i bez techto dvou forem propagace.

  Jako by vám to vzali od úst...

 • Pokud jste klikli na dnešní thumbnaily, shoříte v pekle. Výhřevné topivo sponzoruje Seznam.cz.
 • Hit týdne: Front Line Assembly - Millenium (stáhnutelné pomocí ASFRecorderu)
  Shit týdne: Busta Rhymes & Janet Jackson - What It's Gonna Be
   další den

    27-01-2001 | Klapka!  
 • Velice mě zaujal krátký šot 'N@va rozdává radost', jehož obsahem byly záběry z rozsévání zarámovaných podobizen moderátorských hvězd TV N@va po stěnách domova pro mentálně stižené. Táži se však - šlo o zcela upřímnou dobročinnost? Nebylo původním záměrem namířit tuto kampaň do náruče jiného trhu a neukázal až následný průzkum reálií, že jediným místem, kde by tyto obrazy mohly najít uplatnění, je cvokárna?
 • Natočili jsme několik šokujících videozáznamů v souhrnné délce 8 minut, jejichž převedením do digitální podoby a dodatečným zpracováním se budu v nejbližší době zabývat. Raději už žhavte Media Player.
 • Dnešní díl Večerníčku 'Méďové' opět nezklamal. Náhradní máma Václav byl opakovaně napaden Tetřevem, o kterém se domníval, že je plachý a tváří v tvář jeho objektivu prchne. To se ale šeredně mýlil, cheche... Mimochodem, na stránkách České televize probíhá soutěž o literární předlohu tohoto seriálu. Neumím kreslit, ale příšerně ji chci!!!

 • Další kus. Nepřehlédněte otřesné pozadí na první straně. Jen pro připomenutí dodávám, že celá dopisová smršť byla iniciována tímto nenápadným inzerátem v časopise Dívka, ve kterém zcela nápadně lže každé slovo včetně spojky 'a'.

        


 • Nebuďte zbabělci, řekněte zdraví STOP!

  zácpa - celulitida - překvapení!

  Nejlepších výsledků dosáhnete, zařídíte-li se podle opaku obsažených rad.
 •  další den

    26-01-2001 | Deda dress up!  
 • Nejpopulárnější vsetínský pošah se stává idolem. Jde o člověka, kterému vážná autonehoda omezila slovník pouze na jedno slovo, a to 'Deda', s čímž také poměrně úzce souvisí jeho přezdívka ('Deda'). Jak jsem si uvědomil dnes při průchodu parkem, kolem tohoto tvora zřejmě vzniká jakýsi kult osobnosti. Okolo altánku totiž pobíhalo několik dětí, které po sobě hekaly 'Deda! Deda! Dééédááááárrgghhh!!' a svíjely se v již od pohledu velmi nezdravých pohybech. Zvláštní. Že by to slovo bylo tak omamné?
 • Z Večerníčku jsem odchytil jména čtyř hlavních protagonistů, které jsem během včerejšího šoku neměl šanci zaznamenat. Vojta, Kuba, Matěj a náhradní máma Václav se dnes pobabrali ve zbytcích sněhu a lehce přizabili jednoho skokana hnědého. Den nijak perný, ba přímo idylický.

 • Nějaký chlapec se dnes v autobuse chlubil novým mobilním telefonem. Pořídil si druhý, protože číslo na ten původní se prý nějak podezřele rozšířilo a občas mu volají i lidé, které v životě neviděl. Souhlasím, to je dobrá strategie. Jeho nové číslo je

  0723/416797

 • Ježíš podle Kakana.


  Vzhledem k nepříliš příznivému vývoji soutěže o log z Bravo GIRL! chatu vyhlašuji paralelní soutěž o nejlépe oblečeného Ježíše. Screenshoty nastrojených spasitelů zasílejte do mé ohořelé schránky a to výhradně ve formátu GIF (256 barev), který pro tento účel zcela postačuje.
 •  další den

    25-01-2001 | Zdárné mření  
 • Zítra dosáhne můj spací dluh svého týdenního maxima, jako pokaždé to bude kritické vyvrcholení nocemi rozkrájené masy pracovní doby. Pondělí a úterý jsou z tohoto hlediska věsměs bezproblémové, ve středu a čtvrtek postupně začínám prosakovat z rezervy do dluhu a v pátek už pomalu nevím, která bije. Zato vím zcela přesně koho.
 • Mobil je opravdu vynikající věc. Nemůžu si vynachválit ten duální reset, který dnes v práci absolvovalo mé open-air PC po příchodu dvou Sifilitických Míšních Sraženin. Asi budu muset opustit svoji progresívní strategii absolutního chlazení a zadeklovat jej. Hned zítra se pustím do špendlení kartónového case.
 • Sestra mi oznámila, že jejich profesorka francouzštiny zcela neskrytě zakývala vztyčeným ukazováčkem na žáka, příchozího do hodiny s třídní knihou. Rozhodl jsem se pro stížnost adresovanou řediteli ústavu. Tato žena zasévá do naší rodiny červa, který má geneticky předurčeno sežrat náš doposud dokonalý mravnostní kredit!
 • V 19:00 jsem s napjatým výrazem očekával Večerníček, který mi včera doporučil M.D. Ani po sedmi minutách krátkometrážního běhu, což je tzv. 'průměrná odpadací doba', jsem nebyl schopen se od televize odtrhnout a věnovat se čemukoliv jinému. Příčina je jasná - tento Večerníček je strhující! Předcházející Rákosníček sice nasadil štafetní laťku hodně vysoko, avšak v tomto seriálu zúčastnění medvědi mají bezesporu potenciál posunout ji ještě o několik decilitrů výše. Ano, decilitrů (činí to předcházející větu tajemnou).
 • Jiří Wimmer se rozhodl vstoupit do trajektorie autobusu. Rozhodně mi to nijak nezvedlo náladu, jelikož jsem jej narozdíl od různých novopečených humoristických celebrit považoval za jednoho z oněch vyzrálejších (a také mnohem zábavnějších) komiků. Dle televizí podsouvaných faktů usuzuji, že se stal obětí cílené sebevraždy, což možná stojí za krátkou úvahu o jeho posmrtném osudu. Stál by o ten mohutný přemel v novinách a televizi? O životní resumé, které určitě nadšeně otiskne každý stylově nízký časopis od Rytmu života až po Ring? Stojí vůbec člověk v momentu před svojí smrtí o jakoukoliv publicitu nebo lítost? Ach ano, jistě, odpovím si sám - pokud by byl sviní jako já, zabil by se *pouze* z tohoto důvodu. Mohlo to být ale také naopak. Zavřete oči, umírám. Až je otevřete, zapomeňte na to, že jsem kdy byl. Obě cesty se ale slévají. Tak či onak bude už za měsíc zase dobře. Zmizí z očí, zmizí z mysli. Je to pokrytectví, akorát si nejsem jist, z čí strany. Zda je pokrytcem člověk, který na sebe takto fatálně šáhnul, nebo prostý lid, truchlící poté na jeho hrobě.
 • Od nejvyššího z nejvyšších jsem v práci dostal darem Rulandské bílé víno z roku 1999. Zarchivoval jsem jej.
 •  další den

    24-01-2001 | Dovolenka  
 • Liška podšitá, tenhle Ivan Pilip. Takto bezplatně si prodloužit dovolenou a kromě přítele na ni ve finále protlačit ještě svoji rodinu se věru nepovede každému.
 • I.Č. a Devotee po mě chtějí něco zcela nemožného. Kdybych to spáchal, popřel bych tím všechny své komplexy. A to se zkrátka nedělá.

 • Moc.
  > From: kakkaan <hejkal@hehe.com>
  > To: <peter.fincher@worldonline.cz>
  > Sent: Mon, 22 Jan 2001 12:34:17 -0600
  > Subject: jo a este
  >
  > este me napadlo, jak jsi nemel co delat v praci a vymyslel sis to
  > mezitesto...
  > vcera sem se prohrabaval tv programem a videl sem, ze na prime davaji soap
  > operu (neco jako mladi a neklidni, u nas ve springfieldu a tak) ktera se
  > jmenuje bajecni a bohati, tak sem to predelal na bajecni a rohati
  >
  > no ja vim nic moc
  Kromě toho jsem od této rektální bestie obdržel další log do soutěže s Bravo GIRL! Není bohužel toliko hvězdný, ale své světlé pasáže bezesporu má.
 •  další den

    23-01-2001 | Rachel  
  Sean Young
 • Je to velice podivné, ale zdá se, že dnes jela v autobuse bytost, kterou vidíte na obrázku po levici. Jedinci, kteří dnes místo hašiše omylem vyhulili kůru z lípy si možná i uvědomí, kdopak to ve skutečnosti je. Byla opravdu krásná, jako noc. Noc, která končí smrtí obžaloby. Turn. Dive!
 • Hraje-li neherec a neví o tom, působí zajisté ještě věrohodněji nežli herec, který o tom ví. Hraje-li však neherec a zároveň o tom ví, vypadá to jako epileptická křeč. Miluji novou reklamu na Calgon!

 • Pouze pro letmé připomenutí terminologie...

  hovno - sračky - fekál

  Ihned, jak jsem tuto velmi zdařilou hračku uviděl, napadlo mne slovo VTM. Pročpak asi?

 • Je velice ošemetné umístit sem fotografii a poté přemýšlet, jakým oduševnělým textem zaplnit prostor, který okolo sebe vytváří. Tento problém řeším dosti často, jak lze z některých okatě dementních zápisů poměrně lehce vytušit. Tentokrát to dopadlo ještě celkem dobře, ale příště už asi opravdu zhudebním tu debatu s farářem o odlévání zvonu.
 •  další den

    22-01-2001 | Zlobil (jsem)  
 • Zřejmě jako jistá satisfakce za mé děsivé pracovní vytížení (viz 20-01-2001) mi byl přidělen mobilní telefon. Soudě podle několika prvních okamžiků se z této ostudy budu vzpamatovávat ještě dobrých pár týdnů. Vždyť je to teprve rok, co jsme si s R.M. řeznou ranou podél paže stvrdili, že budeme poslední dva lidé s IQ nad 150, kteří se bez této zbytečnosti obejdou!
 • Firemní oběd dopadl téměř tragicky, za což může opět Kakan. Na stole položený ubrousek mi totiž neustále evokoval situaci ze sobotního večera, kdy se tento křupan se zcela samozřejmým obličejem do podobného ubrousku po jídle vysmrkal. Rozumějte, nešlo o to, že se takto zachoval, ale spíše o ten nevinný výraz, díky kterému bych mu snad i uvěřil, že se tímto cárem papíru opravdu namísto po obličeji rozlíčených zbytků jídla utírá sopel. Anebo tomu tak ve skutečnosti opravdu je?!
 •  další den

    21-01-2001 | Ťuky ťuk  
 • Přicházejí další a další nabídky na lepší webhosting. Všem zúčastněným dobrodincům děkuji, avšak jak jste si zajisté všimli, od tohoto týdne již profesionálně pohoštěn jsem, tedy aspoň co se týče Den94ku a Pekla. Bezdomovcem stále zůstává nedonošené dítě jménem TSI, které za současného stavu věcí zkrátka nemůže vést plnohodnotný život. Pokud by se mezi vámi našel někdo, kdo webhosting riskne, budu velice vstřícný. Předem však upozorňuji, že je tato bestie hodně náročná, a to zejména co se týče objemu přenesených dat. Dříve či později totiž začnou z každé podobné stránky linkovat videa různí parazité (jedním z nich jsem za současného stavu věcí například já) a pokud vím, nejde tomu nijak efektivně zabránit. Dalším varováním budiž fakt, že je pro tyto stránky nutno vyhradit minimálně půl gigabajtu prostoru a že se mezi obsaženými filmečky nacházejí hodně extrémní záležitosti. Jinak řečeno - kromě dětského porna je tam úplně vše. Takže, nějaký dobrovolník? ;)
 • Existuje-li něco trapnějšího než oblečení zarostlé omylem ve strupu, je to soutěž o 'nejkrásnější maminku České republiky'. Dovedete si představit to trauma, kterému musí nutně podlehnout každé účinkující dítě, shlédnuvší později coby dospělý člověk záznam se svým vystoupením? Být já účastníkem tohoto fiaska, bez váhání si při první vhodné příležitosti ustřelím květák.
 • Víkend utekl jako plodová voda. Mám pocit, jakoby pomalu ještě ani nezačal a ona už je neděle večer. Děs.
 • Hit týdne: KMFDM - Son of a Gun (stáhnutelné pomocí ASFRecorderu)
  Shit týdne: Ha Ha - Zůstaň v pohodě
   další den

    20-01-2001 | Podnebí  
 • Bratranec mě opět odrovnal svými zážitky ze zaměstnání. Nebál bych se říci, že i překonal kouzlo svojí předchozí akce s napájením elektrického grilu z UPSky. Nápad nastavit dvě klimatizační zařízení v místnosti se serverem na radikálně odlišné hodnoty a pak pozorovat jejich souboj o nemožné považuji zkrátka za kardinální. Ano, jedno zemřelo. Milé relé, odpočívej v pokoji. Jako velmi sympatické se mi jeví, že jsem si z této návštěvy odnesl myš s kolečkem, síťovku a 4 CD, kteréžto produkty bratranec postupně vyskladnil během trvání svých předchozích pracovních poměrů ve státních podnicích (viz 19-05-2k). Až mne to chvílemi nutí uvažovat, zdali měl narozeniny on nebo já.
 • Krátkým výpočtem jsem se dopracoval k závěru, že tento týden jsem pracoval v průměru 27 minut denně. To znamená, že pokud bych v práci trávil pouze dobu, potřebnou k vykonání nezbytně nutné činnosti, zvládl bych podobných zaměstnání na plný úvazek celkem 16. Možná bych za těchto okolností dosáhl i hranice průměrného platu.
 • Po nějakém čase se znovu uskutečnil nadmíru veselý večer s D.V., P.B. a Kakanem, na jehož nejsvětlejší body však bylo aktéry uvaleno informační embargo. Tak bohužel.

 • Dost možná přicházím s křížkem po funuse, ale pokud jste zapomněli obdarovat na Vánoce své prarodiče, dovolte mi přispět k vašemu rozhodování o dodatečném daru kapkou inspirace...

        
 •  další den

    19-01-2001 | Dívka, dějství druhé  
 • V práci jsem se konečně probojoval ke scanneru, proto bude ode dnešního dne znovu probíhat fotoromán, složený z korespondence od mých nadržených fanynek, pod jejíž tíhou byla předloni téměř pohřbena redakce časopisu Dívka. Žádný z dopisů už bohužel nebude tak bezchybný jako ten, který jsem otisknul dne 17-11-2k, ale za přečtení stojí tak jako tak.


      
    
 •  další den

    18-01-2001 | Stručností k rychlé smrti  
 • Zvláštní úkaz - ráno se už druhý den probouzím podivně poškrábaný. Že bych měl v noci opakovaně nějaký divoký sex sám se sebou?
 • Na zpáteční jízdě autobusem jsem si ustlal vedle sympatické slečny. Na jako obvykle slušný a decentní dotaz 'Je tady volno, prosímvás?' mi byl odpovědí nejdříve relativně dlouhý vyjevený pohled, jehož obsahem bylo něco mezi sděleními 'Cože?!' a 'Arrgh, chci tě!' (vyberte si to své) a poté jakési kvapné přikývnutí, které ani přes svůj krátkometrážní průběh nestihlo skrýt upřímný šok. Cesta probíhala bez zvláštních dějových zvratů. Pouze mi podle jejího chování občas připadalo, že se zřejmě také potajnu mazlí s několika ošklivými psychózami. V tom se mi ale samozřejmě nemůže rovnat.
 • V jeden jediný den jsem dostal přístupy k účtům s profi hostingem pro Den94ek i Peklo, a to ode dvou na sobě zcela nezávislých lidí. Che. Peklo bylo navíc konečně přidáno do Seznamu. Zařazení do kategorie 'Společnost: Problémy a trápení' mne dojalo. Administrátoři jsou prostě šprýmaři.
 • Mám nějaké zpožděné reakce. Řekl jsem si, že už se půjdu konečně vysrat, a náhle jsem si vzpomněl, že už jsem byl před deseti minutami. Stejně jsem šel. Naděje umírá poslední (ale nejlépe).
 • Do soutěže s časopisem Bravo Girl! včera přišel druhý příspěvek. Opravdu mne udivuje, jak se puberťácké živly ženského pohlaví nechávají snadno vytočit. Asi jsou to feministky. Nu což, levná pracovní síla se vždycky hodí.
 • Pokud jste včera nekliknuli na link dne, udělejte to. Česká společnost pro výzkum zpracování plechu si to prostě zaslouží.
 • Billboardy s reklamou na nové album od skupiny Kabát 'Go Satane Go' prý přímo vybízí k sestupu Satana na Zemi a měly by být staženy! To rád slyším, Kabát jsem nesnášel od jejich prvního ožralého úderu do strun. A co se týče Satana - marná snaha, už tu přece dávno jsem.
 • Zasrané kolejnice. ZASRANÉ KOLEJNICE. Hlavně že ten case vypadá jako výsledek výrobní deformace. Přehnaná snaha o originální design škodí. Ale ať to vypadá jak chce, důležité přece je, že jsou tam ty ZASRANÉ KOLEJNICE!!

 • Pokud jsem někdy řekl, že nemám rád hokej, lhal jsem. Miluji jej. •  další den

    17-01-2001 | Deníčky matek výstředního věku  
 • Po delší době se ozvala Dana Zemanová, autorka tohoto kvalitního deníku. Tato matka středního věku se velice zlobila, že jsem ji kdysi nazval 'matkou středního věku' a dala průchod tichému upozornění, že na mne také budou lidé za 10 let halekat 'Kmete!' Těším se. Nicméně, po dlouhé době jsem se na její deník opět podíval a musím říci, že kupodivu ještě nabral na zábavnosti. Překvapilo mne, že dokáže téměř do každého zápisu vpravit nějakou vtipnou pointu, s čímž mívám osobně v poslední době četné problémy. K zemi mne srazil například příběh o jakési ženě, která nejdřív spustila mailem příchozí virus a když se jí nezdál výsledek adekvátní vynaloženému úsilí (naoko se nic nestalo), nahrála si dotyčný exáč na disketu a zkusila jej pro jistotu ještě na druhém PC. To jest bomba :)
 • Zdá se, že vztah J.S. a Kakana dospěl. Zúčastnění už před sebou bez okolků prdí, což oba považují za důkaz jeho absolutní zralosti.

 • Řešení.
  [14:44] <^twink> hey undah
  [14:44] <^twink> can you help me?
  [14:44] <^twink> I can't print :P
  [14:44] <weitek-> ^twink: what do you need?
  [14:45] <weitek-> ^twink: whatever it is im sure the answer is to format your hard drive

  LINK DNE
 •  další den

    16-01-2001 | Marty strikes black  
 • WAHAHA! Nejpopulárnější pedofil posledních několika dní znovu udeřil! Pozor, tentokrát je to opravdu náročné čtení.

  Uživatel Hurvinkovo_spaseni vstoupil do místnosti
  Uživatel Marty vstoupil do místnosti
  Marty: ahojky lidicky jak se mame?
  Marty: doufam ze lepe nez ja
  Hurvinkovo_spaseni: Decka pozor pan Marty je vyhlasenej pedofil, tak na nej bacha!!!!!!
  Marty: halo je tu nekdo?
  Marty: tak to jsi ty co mi posila semseky na mobil?
  Marty: jestli jo tak mas po srande dneska rano mi vykradli auto i s mobil vzali:o((
  Marty: tak prijed a vyrikame si to nebo se bojis!!!!!!!!
  Marty: posledne me 2hodiny vyslichali policajti proc jsem mu rozbil hubu!!! (chápu, nemohli smíchy udržet tužku - pozn. FK)
  Marty: nejak jsi onemnel!!!
  Marty: jsi tu nebo jsi se stahnul!!!
  Hurvinkovo_spaseni: Marty: Myslis si, ze nemam na praci nic jinyho, nez nejakyho vola, jako ses Ty, obstastnovat zpravama???
  Marty: To nevim ale ted je to jedno nemam mobil nejaka svine mi ho stipla:o((((((((
  Marty: jak o tom vis?a co ti kdo o me rekl!!!
  Marty: krome me\"\"\"\"
  Hurvinkovo_spaseni: Marty: No to by ses divil... :)) Dokonce existuje zpravodajskej server, kterej se zebyva prevazne Tebou... :)))
  Marty: jo a kterej!!!!!
  Marty: to by me zajimalo kterej hajzl me takhle pomlouva a klame verejnost !!!!
  Marty: to urcite totalni.Potrat chtela abych ji pichal a ze je ji 13 a ja ji rekl ze v zadnym pripade !!!! (aahahaaaa - pozn. FK)
  Hurvinkovo_spaseni: Marty: No, to Ti asi nebudu moct rict sorry... ...tato informace neni pro Tebe... :((
  Marty: hej slysis?
  Marty: tak kdo to zalozil tuhle stranku?
  Hurvinkovo_spaseni: Marty: Jo? Nekecej! Ja jsem to videl. Davej si radsi bacha na to s kym mluvis a co rikas...
  Marty: jo a pro koho je aby se nekdo dovidal co neni pravda?
  Marty: jo a kdo jsi?
  Marty: jo co?
  Marty: co jsi videl?
  Marty: jak si septame ?
  Hurvinkovo_spaseni: Marty: No necerti se bracho... :)) My moc dobre vime co je a co neni pravda... :)))))
  Marty: jo a co je pravda?
  Hurvinkovo_spaseni: Marty: To co se tam pise prece... ...to je snad jasny.
  Marty: tohle je dobre organizovana skupina lidi co se bavi na cizi ucet!! (buhehehejohohoooooaaarrgghhh - pozn. FK)
  Marty: Jo a co se tam pise?
  Marty: dej mi tu adresu a ja posoudim jestli je to pravda nebo ne!
  Marty: Kdyby se ten dotycnej alespon podepsal ale asi se boji:o(((
  Hurvinkovo_spaseni: Marty: Vsak on se podepsal, ale Ty to bohuzel neuvidis, protoze Ti tu adresu NEDAM!
  Marty: sakra odpovidas?
  Marty: jo a proc rad bych videl co si o me nekteri mysli:o))
  Marty: vzivote bych nic nemel s nezletilou divkou !!!!!!!!
  Listicka: ZBOOOOHEM!!!!!!!!Kdyz se neumite chovat slusne.Mozna se tady nekdy zas sejdem.
  Hurvinkovo_spaseni: Marty: S Tebou to v podstate nema nic spolecnyho... ...stal ses jenom obeti vyzkumu. Aspon na neco muzes byt hrdej...
  Marty: hej?jsi tu?
  Marty: tak je to ona?
  Marty: jsi tu nebo jsi zbabele utekl!!!
  Uživatel Marty opustil místnost
  Uživatel Marty vstoupil do místnosti
  Marty: KTERA SVINE SI SE MNOU TAKHLE ZAHRAVA LASKAVE SE PODEPISTE A JA SI TO S NIM RAD VYRIKAM V REALU AKORAT HO NEPOZNATE NEBO SE BOJIS?????????????
  Uživatel Marty opustil místnost
  Uživatel Marty vstoupil do místnosti
  Marty: CHLEBEK ktera svine si tady dela y nekoho srandu az se mi dostane do rukou !!!!§!!§!
  Uživatel Marty opustil místnost

  A abych zatloukl poslední hřebík do rakve k smrti uřehtané mrtvoly, vlepuji zde dvě zprávy, které v rychlém sledu dorazily právě před chvílí:

  Date: Tue, 16 Jan 2001 22:17:53 +0100
  From: <anonymous>
  IP Address: 212.20.105.15

  Laskave odstrante ten fofmular s martym diky :o((((((((((((
  Date: Tue, 16 Jan 2001 22:19:41 +0100
  From: <anonymous>
  IP Address: 212.20.105.15

  Dnes jsem byla na chatu a Martymu pry nekdo ten telefon ukradl:o))

  Gratuluji, Marty. Ode dneška jsi nesmrtelný.

 • Ještě jednou o České terorvizi. Ve včerejším publicistickém pořadu 'Fakta' byly rozpitvány podrobné výpisy čilého provozu na služebních mobilech členů Rady ČT. Víceméně z nich vyplývá, že dámy a pánové se velice aktivně radili s příslušnými politickými partajemi. Do kontrastu pak byla postavena tvrzení politiků či členů Rady, kteří tvrdili opak. Výpisy ale mluvily jiným tónem. O autenticitě mne nejdřív donutila pochybovat skálopevná tvrzení paní Dědečkové či paní Dostálové, které se neustále dušovaly, že opravdu k žádnému špitání nedošlo. Když pak ovšem Dostálová spolu s několika členy rady pod tlakem přímých důkazů pouze označila za skandální, že jsou tyto výpisy dostupné a své telefonáty nijak nepopřela, bylo mi vesměs jasné, že Eurotel/Radiomobil nelže. Nicméně, otázkou zůstává, zdali redaktoři získali výpisy zákonnou cestou. Pokud ano, není co řešit. Jaká nemorálnost, skandál, 'estébácké praktiky', co to je? Stejní lidé hojně propagovali, že zákon je jediný metr, tak jaképak cavyky? Snad jediný, kdo se z toho celkem obratně vysekal, byl poslanec Ivan Langer. Přinejmenším nelhal. A kdo nelže, ten zřejmě nekrade a snad by ani nezabil (pche).

  Mimochodem, původně inzerovaná reportáž se měla týkat tajných záznamů z hnízda zpravodajských relací Bobovize. Patrně ustoupila nově získanému materiálu, který se ukázal být ještě zajímavějším. Ha.

 • Pařanoik zaslal vynikající MP3. Nekecám.

 • Kristýna v pořadu 'Hity TV3':
  Moderátor: 'Nicméně, co bys takhle řekla další dnešní novince - Marilyn Manson?'
  Kristýna: 'No, já myslím, že to může bejt pohodová, dobrá taneční věc, ne?'
  Důkaz!
 •  další den

    15-01-2001 | The Omen 2001  
  !!!

  Je to tu! MF a JNSFBI včera těsně po půlnoci úspěšně porodili dítě! Vůbec nevím, co k tomu napsat, takže sem pouze vlepuji fotografii a přidávám oficiální stanovisko MF k těhotenství své manželky, které jsem od něj získal v pátek:

  "No, prostě, je těhotná.... jednou takhle večer........ ale to snad víš jak se dělají děti, ne?"

  Jako obvykle se budeme snažit získat exluzivní interview, zatím je k dispozici aspoň předporodní rozhovor s JNSFBI. Tatínek MF se prezentuje zde.

  Novopečeným rodičům samozřejmě gratuluji!
  Seznamte se - David Fabry

 • Nemohu to říci s určitostí, ale vsadil bych 7 prstů ze zbývajících devíti na to, že kniha 'Spolčení tupců' byla napsána až po vzniku České pošty. Ach, jak úsměvná byla má reakce, když jsem zjistil, že od 1. ledna byla zpoplatněna služba, po které v posledních dvou týdnech prahnu! Nechat si různá modrá psaníčka a jinak citlivé listy blokovat na hlavní poště (jelikož má otevřeno déle a stíhám ji po cestě z práce) totiž není žádná legrace, měsíčně vás to vyjde na bratru 80 korun. Popřípadě lze využít výhodného předplatného, které činí 600 Kč na 1 rok, což je bez debat zcela neodolatelná nabídka. Vedoucí pošty, tzv. 'bordelmamá', si mě naprosto získala argumentem, že úložná doba je 14 dní, a to je dost dlouho na to, abych si kýženou zásilku mohl vyzvednout. No ano, každý běžný člověk přece chodí do práce jenom každý lichý týden.
 • Poprvé v mé autobusové kariéře se mi stalo, že by někdo odpověděl na můj slušný a decentní dotaz 'Je tady volno?' strohým 'Ne'. Jen tak. Žádné 'Ne, je mi líto' nebo 'Ne, nezlobte se', prostě sprosté a arogantní 'Ne', vyjádřené s maximálním nechutenstvím a neskrývanou záští. Jak to ta chamraď, ten studentský plebs, který platím ze svých daní, vůbec může z huby vypustit? Hnijící fyzická schránka s dávno chcíplou duší uvnitř, to jest oč tu běží! Tam, kde se v nekonečném vesmíru tupost s malomocenstvím setkává, tam tato ubohá bytost hledá svoji nirvánu. Hnida, která svoji soukmenovkyni nechala drze vedle sebe usednouti, aby společně mohly dlouze a pištivě diskutovat nad výhodami maziv, kterými ošetřují svá rodidla. Děsí mne to. Co přijde zítra? Budu umístěn do zavazadlového prostoru či snad vláčen za autobusem na vlečném zařízení? Slyšíš mne, bezcenná lůzo? Kéž by vši v tvé hlavě zubatá poskákala!
 • V pátek jsem zřejmě vyrobil své premiérové manko. Ani ne na hodinu jsem dostal do ruky pokladnu a už dnes je zatížena dluhem 3 kg. Je to peklo, připadám si jako chmaták.

    FK  Kakan  

  Jo, a ještě jsem zapomněl. Jak máme ty nové trubky na hajzlu... je to velice zajímavé. Pokud kdokoliv nad náma spláchne, ozve se nejprve strašlivá rána. To jak padají hovna. Podle všeho kamenná. Bůhví (nevím - pozn. FK) co ti lidi nahoře žerou. Pak se teprve ozve voda. Není nad to, když sereš a tohle se ti ozývá za zády. A řve to poměrně jako jo. Teď už zbývá jenom spravit pračku a sporák. Pračka teče. Sporák taky. Teda jak kdy.

  Včerejší snímek 'Koule' hodnotím velmi pozitivně (ne tak já - pozn. FK). Konečně něco lepšího na N@vě.

  Taky jsme s Janičkou v pizzerii rozebírali problematiku Pokémonů. Jestli víš, jak jsou tam 3 charaktery, teda jako normální postavy, Ash, Misty a Brock... víš? No to je jedno. Zhul to. Tak ten Brock je nějak moc na ženské. V každém díle se objevuje jedna (či více) pěkná slečna (takový ten japonský styl - velké kozy velké oči) a on hned začne slintat. Proto jsem navrhl, že by měl vlastnit speciálního Pokémona, který by se jmenoval např. Masturbor a měl by na zádech (popř. na čele) vagínu. A byl by klid.

  Jináč mám takový pocit, že sem tam přimrzají kachny k ledu. Labutě taky. Motorovka rulez. Ale málo másla na vymaštění pekáče (čtenáři prominou sexuální podtext - pozn. FK).

  Ach Bože, co mám dělat, nuda. Až přijedu tak si piš že si piš.

  Aurélie Vymětalová

    Kakan   FK 

 • Filmoví odborníci nevymřeli! (zde to konkrétně dokazuje P.S.[2])
  ---------------------------------------------
     ICQ History Log For:
        -censored- P_S
  ---------------------------------------------
  
  242FK   14.1.200 21:11  nic, jdu se divat na Kouli
  
  P_S     14.1.200 21:12  videl si to uz ? je to picovina .(
  
  P_S     15.1.200 21:11  cau kale ...
  
  242FK   15.1.200 21:11  zdar
                      jo, uz jsem to videl
                     Kontakt byl 100x lepsi
  
  P_S     15.1.200 21:12  cos videl ?
  
  242FK   15.1.200 21:12  Kouli
  
  P_S     15.1.200 21:13  kontakt je rulez .... fakt dost dobrej film ...
                      Sharon mne rajcuje ...
  
  242FK   15.1.200 21:13  no, v Konktaktu byla sice Jodie, ale to neva.. LOL
  
  P_S     15.1.200 21:14  jaka Jodie ?
  
  242FK   15.1.200 21:14  Jodie Foster vole :)))
  
  P_S     15.1.200 21:14  jsem debil ... spetl jsem si kontakt s instinktem ;)
  
  242FK   15.1.200 21:14  LOL
                      to je jeste lepsi :))))))

  LINK DNE
 •  
  Již jste zde zcela zbytečně promrdali následující dobu: 
   

  Poslední aktualizace: 31/01/2001
  (c) 1998 - 2001 Frederik de la Krueger

  Tato stránka není optimalizována pro žádný prohlížeč. V některých prostě funguje a v některých ne.